Олівія запрошує на полювання))

Олівія запрошує на полювання))

Олівія запрошує на полювання))

Вітаю, мої любі читачі!

Уривок:

Заради свого успіху, я навіть полюбила прохолодні ранки Медісона. Зранку, визирнувши у вікно, побачила безхмарне небо й чудовий осінній ранок. Саме час виконати завдання… Мабуть. Переспавши з цією думкою, вже не була такою впевненою у її геніальності. Був страх, що все може закінчитися не дуже вдало для мене. А з іншого боку, якщо зараз я не зроблю те, що планувала, прийде зима і бігати по кучугурах снігу буде проблематично. Тому я одягла свої коротенькі шорти, майку, зібрала волосся, взула мокасини й гайнула назустріч новому дню. Коли бігла повз сусідів, краєм ока помітила свою майбутню здобич. Це добре. Готується.

У повітрі яскраво відчувався початок осені. Дерева починали переодягатися у жовті одежини, роблячи сосни ще зеленішими на своєму золотистому фоні. Я бігла, з насолодою вдихаючи ранкове повітря, на душі був неймовірний спокій. Добігши до лісу, зупинилася з захопленням розглядаючи величні сосни.

Тиша… Такий приємний ранковий спокій, порушений тільки співом пташок й шелестінням листя на деревах. Сонце помалу підіймалось з-за обрію, хотілось заплющити очі й відчути на обличчі перші лагідні промені. Чудовий час, сповнений натхнення й внутрішнього піднесення. Та зараз це припиниться. Через… одна, дві… Шалений гуркіт пронизує таку приємну тишу. Все, сьогодні чаша мого терпіння переповнилася й мовчанку доведеться скасувати. Ну, тримайся! Ти хотів війни? Дочекався!

Не забувайте зазирнути на нову главу книги «Врятувати кохання» Зранку було оновлення))

Дякую за увагу!

Всім гарного дня та сонячного настрою!

 

 

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: Олівія запрошує на полювання))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Запустили флешмоб «Електрохарчування»: що читають українці під час блекаутів

Українські користувачі соцмережі Х (твіттеру) відновили флешмоб «Електрохарчування», у межах якого люди діляться книжками, які читають під час знеструмлень світла. 
Флешмоб започаткувал

Переклад Майка Йогансена номінували на престижну польську премію

Переклад роману Майка Йогансена «Подорож ученого доктора Леонардо і його майбутньої коханки прекрасної Альчести у Слобожанську Швайцарію» номінували на літературну премію міста Ґдиня. П

House of Europe оголосив переможців сьомого конкурсу грантів на переклад

House of Europe визначив переможців сьомого конкурсу на отримання перекладацьких грантів. Про це йдеться на сторінці організації у фейсбуці.
Переклади на українську
Видавництво «Вавилон

«Це національна ганьба, що в Києві є музей Булгакова», — Віра…

Дослідниця літератури Віра Агеєва вважає, що в Києві не має бути музею Булгакова.

Про це вона сказала у інтерв’ю «Культурі на часі».

Агеєва пояснила, чому література 19 століття стає промовистою д

В Україні планують карати студентів за плагіат і ШІ в наукових роботах

Верховна Рада України ухвалила в першому читанні законопроєкт №10392 про академічну доброчесність. Про це повідомили на сайті Верховної Ради.
Законопроєкт передбачає відповідальність за

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"