Олівія запрошує на полювання))

Олівія запрошує на полювання))

Олівія запрошує на полювання))

Вітаю, мої любі читачі!

Уривок:

Заради свого успіху, я навіть полюбила прохолодні ранки Медісона. Зранку, визирнувши у вікно, побачила безхмарне небо й чудовий осінній ранок. Саме час виконати завдання… Мабуть. Переспавши з цією думкою, вже не була такою впевненою у її геніальності. Був страх, що все може закінчитися не дуже вдало для мене. А з іншого боку, якщо зараз я не зроблю те, що планувала, прийде зима і бігати по кучугурах снігу буде проблематично. Тому я одягла свої коротенькі шорти, майку, зібрала волосся, взула мокасини й гайнула назустріч новому дню. Коли бігла повз сусідів, краєм ока помітила свою майбутню здобич. Це добре. Готується.

У повітрі яскраво відчувався початок осені. Дерева починали переодягатися у жовті одежини, роблячи сосни ще зеленішими на своєму золотистому фоні. Я бігла, з насолодою вдихаючи ранкове повітря, на душі був неймовірний спокій. Добігши до лісу, зупинилася з захопленням розглядаючи величні сосни.

Тиша… Такий приємний ранковий спокій, порушений тільки співом пташок й шелестінням листя на деревах. Сонце помалу підіймалось з-за обрію, хотілось заплющити очі й відчути на обличчі перші лагідні промені. Чудовий час, сповнений натхнення й внутрішнього піднесення. Та зараз це припиниться. Через… одна, дві… Шалений гуркіт пронизує таку приємну тишу. Все, сьогодні чаша мого терпіння переповнилася й мовчанку доведеться скасувати. Ну, тримайся! Ти хотів війни? Дочекався!

Не забувайте зазирнути на нову главу книги «Врятувати кохання» Зранку було оновлення))

Дякую за увагу!

Всім гарного дня та сонячного настрою!

 

 

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: Олівія запрошує на полювання))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Книжка Плохія увійшла до списку найкращих видань 2023 року

Англомовне видання книжки Сергія Плохія «Російсько-українська війна» (The Russo-Ukrainian War) ввійшла до списку 50 найкращих видань 2023 року за версією редакції авторитетного британсь

Майже сто років самотності в романі Павла Белянського «Бабуся вмирати не любила»

Павло Паштет Белянський. Бабуся вмирати не любила. Пер. Т. Кохановської. — Харків. Віват, 2023 — 224 с. 

У видавництві «Віват» вийшла книжка блогера, сценариста, письменника Павла Пашт

УІК оголосив дати Національного тижня читання — як долучитися

З 4 до 10 грудня відбудеться всеукраїнська інформаційно-просвітницька тематична акція «Національний тиждень читання».
Мета тижня — консолідувати українське суспільство навколо читання я

Південнокорейський поет отримав ув’язнення за вихваляння Північної Кореї

Південнокорейський суд присудив 68-річному поету Лі Юн Сопу 14 місяців в’язниці за те, що він вихваляв Північну Корею у поезії.
Лі Юн Соп виступав за об’єднання двох держав у своєму вір

Вікторію Амеліну вшанували у різних країнах світу

У листопаді відбулася низка подій у світі, присвячених пам’яті письменниці Вікторії Амеліної. Про це повідомив Український PEN на фейсбук-сторінці.
Заходи провели у Лондоні, Дубліні, Ве

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"