Олена Зеленська долучилась до Національного тижня читання придбанням книжок

Олена Зеленська долучилась до Національного тижня читання придбанням книжок

Дружина президента України Олена Зеленська підтримала Національний тиждень читання. Про це йдеться на її фейсбук-сторінці.

Олена Зеленська придбала книжки у межах Національного тижня читання. Як дізналось Читомо з власних джерел, перша леді придбала книжки у київській книгарні «Сяйво». Серед придбаних видань − роман Євгенії Кузнєцової «Спитайте Мієчку», роман Юрія Андруховича «Радіо ніч», роман Артема Чеха, книжка для дітей Петра Яценка «Союз Радянських Речей», праця Ярослава Грицака «Подолати минуле. Глобальна історія України». Крім цього, Олена Зеленська купила науково-популярну літературу для дітей і батьків, книжки про проблеми екології, історичну, підліткову літературу, книжки з психології.

 

«Це найкращі видання для різних вікових категорій, лауреати українських премій та учасники рейтингів. Поки вибирала, укотре впевнилась: Україна може пишатись і авторами світового рівня, і видавництвами, які випускають такі яскраві та якісні книги. Ну а процес читання робить людей не лише розумнішими, а й щасливішими. Особливо якщо це читання в родинному колі, святковими вечорами, що наближаються. Читати разом – це чудовий спосіб стати ближчими, приділити увагу дитині, започаткувати сімейну традицію. Отже, книжки – це завжди більше, ніж здається»,наголосила перша леді.

 

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський і його дружина відвідали цьогорічний фестиваль Книжковий Арсенал  і купили там понад 10 книжок.

 

Як відомо, Національний тиждень читання триває з 13 по 19 грудня.

Оригінал статті на Suspilne: Олена Зеленська долучилась до Національного тижня читання придбанням книжок

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"