Олена Зеленська долучилась до Національного тижня читання придбанням книжок

Олена Зеленська долучилась до Національного тижня читання придбанням книжок

Дружина президента України Олена Зеленська підтримала Національний тиждень читання. Про це йдеться на її фейсбук-сторінці.

Олена Зеленська придбала книжки у межах Національного тижня читання. Як дізналось Читомо з власних джерел, перша леді придбала книжки у київській книгарні «Сяйво». Серед придбаних видань − роман Євгенії Кузнєцової «Спитайте Мієчку», роман Юрія Андруховича «Радіо ніч», роман Артема Чеха, книжка для дітей Петра Яценка «Союз Радянських Речей», праця Ярослава Грицака «Подолати минуле. Глобальна історія України». Крім цього, Олена Зеленська купила науково-популярну літературу для дітей і батьків, книжки про проблеми екології, історичну, підліткову літературу, книжки з психології.

 

«Це найкращі видання для різних вікових категорій, лауреати українських премій та учасники рейтингів. Поки вибирала, укотре впевнилась: Україна може пишатись і авторами світового рівня, і видавництвами, які випускають такі яскраві та якісні книги. Ну а процес читання робить людей не лише розумнішими, а й щасливішими. Особливо якщо це читання в родинному колі, святковими вечорами, що наближаються. Читати разом – це чудовий спосіб стати ближчими, приділити увагу дитині, започаткувати сімейну традицію. Отже, книжки – це завжди більше, ніж здається»,наголосила перша леді.

 

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський і його дружина відвідали цьогорічний фестиваль Книжковий Арсенал  і купили там понад 10 книжок.

 

Як відомо, Національний тиждень читання триває з 13 по 19 грудня.

Оригінал статті на Suspilne: Олена Зеленська долучилась до Національного тижня читання придбанням книжок

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Проєкт Читомо і PEN «Слова і кулі» вийде друком у форматі книжки

В Україні виходить друком збірка інтерв’ю з українськими письменниками та журналістами, які стали військовими та волонтерами «Слова і кулі».
До видання увійдуть розмови з людьми, які «р

Створили петицію щодо усунення Булґакова з публічного простору

Громадські активісти закликали підтримати петицію щодо усунення Міхаїла Булґакова з публічного простору Києва. Про це йдеться у петиції на сайті Київської міської ради.
Автор петиції —

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"