“Одружена з незнайомцем” Як це буде???

“Одружена з незнайомцем” Як це буде???

“Одружена з незнайомцем” Як це буде???

Привіт друзі)

книги від відомого автора 

Уляни Пас 

Одружена з незнайомцем

 

Анотація до книги “Одружена з незнайомцем”

Я все-таки стала його дружиною… І тепер нам обом треба навчитися вдавати щасливу сім’ю та жити під одним дахом. Здавалося б, нічого складного… Але що буде, коли між нами несподівано спалахнуть почуття? Я потрібна йому для того щоб отримати компанію. Не впевнена, що Дем’ян коли-небудь наважиться зробити вибір в мою користь. Хіба що станеться те, чого ніхто з нас не очікував. Або ж це черговий план самого Дем’яна про який я нічого не знаю…
 Ця історія є продовженням книги  “Заміж за незнайомця”

Обіцяю, що ці книги вам точно сподобаються,

адже сюжет вражаючий і не менш цікавий,

тобі біжімо читати разом і не забуваємо залишати

свої враження й зірочки для цього роману❤

Залишу вам декілька коментарів, щоб

ви змогли впевнитись у моїх словах:

Значить Дем’яну можна фліртувати, а Юлі ні? Зате ревнувати можна двом. Все-таки пішов на пошуки дружини…Цікаво, якщо Юля відповість на поцілунок, то буде гаряче продовження вечора?

Ревність – сильний збудник! Стає спекотно! Нехай вже примиряться, яка може бути дружба між ними, коли аж іскрить коханням?! Дуже цікаво, що ж буде далі!)))). Сонечка, ласки і кохання!)))

Як тут спикотно стає. Таки не витримав та поцілував. Юля відповідай на цей поцілунок, бо я не витримаю цієї напруги, ну давай не соромся. хі хі це капець. Антон несподівано з’явився в клубі. Чомусь складається враження, що Дем ревнує дружину до лікаря. І це так очевидно, що із заплющеними очима видно. Тепер Дем має над чим поранити мозок. Ух і інтрига, вулканічні емоції. Дякую. Ти неймовірна.

 

 

Оригінал статті на Букнет: “Одружена з незнайомцем” Як це буде???

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Важливо!!! Для тих, хто читає Володаря!

Дорогі читачки, щиро дякую за вашу підтримку та емоції! Найближчим часом продовження виходитиме через день, тому, що я їду у відпустку, але навіть там продовжу займатися книгою.

Знижка на “Без зайвих слів”!

Вітаю, мої хороші! Забігла коротенько повідомити, що сьогодні на роман «Без зайвих слів» діє знижка. Може бути, комусь стане в нагоді) Щиро запрошую зазирнути до цієї історії про справжнє кохання та міцну дружбу,

Про що мої кники. Лонгрід.

Софія Вітерець нещодавно запропонувала флешмоб з темою, що мене цікавить багато років.

Треба розказати, про що наші книги, а коментатори можуть написати, чи вони вловили авторський меседж.

Здається, все просто.

дорослі не носять рожевого

“Для всеохопного розуміння чогось – потрібно аналізувати” – це я зрозуміла на економічному факультеті та повністю згідна. Аналіз дійсно дуже важливий, бо якщо застосовувати його правильно, це прямий шлях до самовдосконалення.

Наприклад,

Знижка на “Один крок”

Шановні  читачі, сьогодні діє неймовірна  знижка  на мою  завершену книгу «Один крок». Її  можна  придбати  за ціною,  нижчою передплати.

https://booknet.com/uk/book/odin-krok-b325523

Анотація

Коли вони вперше

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"