“Одружена з незнайомцем” Як це буде???

“Одружена з незнайомцем” Як це буде???

“Одружена з незнайомцем” Як це буде???

Привіт друзі)

книги від відомого автора 

Уляни Пас 

Одружена з незнайомцем

 

Анотація до книги “Одружена з незнайомцем”

Я все-таки стала його дружиною… І тепер нам обом треба навчитися вдавати щасливу сім’ю та жити під одним дахом. Здавалося б, нічого складного… Але що буде, коли між нами несподівано спалахнуть почуття? Я потрібна йому для того щоб отримати компанію. Не впевнена, що Дем’ян коли-небудь наважиться зробити вибір в мою користь. Хіба що станеться те, чого ніхто з нас не очікував. Або ж це черговий план самого Дем’яна про який я нічого не знаю…
 Ця історія є продовженням книги  “Заміж за незнайомця”

Обіцяю, що ці книги вам точно сподобаються,

адже сюжет вражаючий і не менш цікавий,

тобі біжімо читати разом і не забуваємо залишати

свої враження й зірочки для цього роману❤

Залишу вам декілька коментарів, щоб

ви змогли впевнитись у моїх словах:

Значить Дем’яну можна фліртувати, а Юлі ні? Зате ревнувати можна двом. Все-таки пішов на пошуки дружини…Цікаво, якщо Юля відповість на поцілунок, то буде гаряче продовження вечора?

Ревність – сильний збудник! Стає спекотно! Нехай вже примиряться, яка може бути дружба між ними, коли аж іскрить коханням?! Дуже цікаво, що ж буде далі!)))). Сонечка, ласки і кохання!)))

Як тут спикотно стає. Таки не витримав та поцілував. Юля відповідай на цей поцілунок, бо я не витримаю цієї напруги, ну давай не соромся. хі хі це капець. Антон несподівано з’явився в клубі. Чомусь складається враження, що Дем ревнує дружину до лікаря. І це так очевидно, що із заплющеними очима видно. Тепер Дем має над чим поранити мозок. Ух і інтрига, вулканічні емоції. Дякую. Ти неймовірна.

 

 

Оригінал статті на Букнет: “Одружена з незнайомцем” Як це буде???

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"