Одного з авторів «Віхоли» звинувачують у шахрайстві

Одного з авторів «Віхоли» звинувачують у шахрайстві

Психолог і автор подкасту «Простими словами» Ілля Полудьонний звинуватив співведучого YouTube-шоу «Подкаст терапія» й автора книжки «Припини це. Як розпізнати насильство та протидіяти йому» Спартака Субботу у шахраюванні та фальсифікуванні своєї біографії. Розслідування він оприлюднив на своєму YouTube-каналі та в медіа «Свідомі».

У розслідуванні зазначається, що з 10 січня по 4 жовтня 2019 року Спартак Суббота виступав на конференціях, присвячених питанням політики, та позиціонував себе як політичний психолог, коментував процес виборів, аналізував поведінку кандидатів у президенти, поведінку виборців, політичні рейтинги та маніпуляції політичних партій.

 

У розслідуванні ставлять під сумнів навчання Субботи у Франції та зазначають, що він називав себе кандидатом наук задовго до отримання вченого ступеня.

 

Полудьонний також зазначив, що Суббота не є акредитованим спеціалістом і не є членом Української асоціації когнітивно-поведінкової терапії (КПТ), як він заявляв раніше.

 

Спартак Суббота також ніколи не був психологом групи швидкого реагування СБУ, хоч і працював на охоронну фірму ТОВ «Спілка безпеки України», яка має таку ж абревіатуру. Автор розслідування зазначає, що Суббота маніпулював схожістю абревіатур і в цьому статусі проводив лекцію для українських поліційних.

 

2021 року українське видавництво «Віхола» видало книжку Субботи «Припини це. Як розпізнати насильство та протидіяти йому». Видавництво «Віхола» наразі зазначило, що звернулося до Спартака Суботи за коментарем.

 

 

Нагадаємо, 2022 року Віктор Трегубов звинуватив Доржа Бату в фальсифікуванні своєї біографії. Згодом Видавництво Старого Лева припинило співпрацю з Бату через неспроможність довести ним правдивість своєї біографії.

 

Чільне фото: ps.informator.ua

Оригінал статті на Suspilne: Одного з авторів «Віхоли» звинувачують у шахрайстві

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Одесі можуть з’явитися вулиці Майка Йогансена і Ґео Шкурупія

В Одесі перейменують топоніми, назви яких пов’язані з колоніальним минулим, зокрема створять мікрорайони «Видатних українських діячів» та «Індустріальний». Про це повідомили на офіційно

Жага справедливості у книжці ​​Олексія Зарецького «Алла Горська. Мисткиня у просторі тоталітаризму»

Олексій Зарецький. Алла Горська. Мисткиня у просторі тоталітаризму – Прометей, 2023 – 432 с.
 
Незабаром у видавництві «Прометей» вийде книжка, присвячена життю і творчості Алли Горсько

У Верховній Раді закликають називати Грузію Сакартвело

У Верховній Раді зареєстрували проєкт постанови про використання в Україні історичної назви Грузії «Сакартвело». Ознайомитись з документом можна на сайті Верховної Ради.
 
Ініціатори пр

У Києві відкрилась виставка до 225-річчя «Енеїди» Котляревського

У Національному музеї історії України відкрилась виставка «Енеїда 225», присвячена твору Івана Котляревського. Про це повідомляється на сайті Міністерства культури та інформаційної полі

Книжковий Арсенал-2023 оголошує набір волонтерів

XI Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» оголошує набір волонтерів. Про це йдеться на сайті події.
 
Волонтери фестивалю отримають можливість приєднатися до команди Мистецького арсе

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"