Одна для двох – скоро фінал!
![Одна для двох – скоро фінал! Одна для двох – скоро фінал!](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1611084833_7561182.jpg)
Одна для двох – скоро фінал!
Доброго вечора мої любі
Отож зовсім скоро ми закінчуємо передісторію
ОДНІЄЇ ДЛЯ ДВОХ
і чи матиме ця історія продовження, залежить тільки від Вас.
Від самого початку, я планувала цей твір, як маленький уривок із життя Соломії, проте мене затягнуло і пошло поїхало. Але, сюжет до кінця непродуманий і я вирішила зробити, як маленьку передісторію, а після закінчення Імперії розпочати публікування історії Соломії та майора Іллі (Стаса). Якщо відверто, я не думала, що мій експеримент буде настільки вдалим. Сподіваюся Ви мене підтримаєте та дочекаєтеся гарячої історії героїв.
Дякую за розуміння
Ваша Каміла♥️
Оригінал статті на Букнет: Одна для двох – скоро фінал!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.