Оголошується набір на уроки зваблення!❤️

Оголошується набір на уроки зваблення!❤️

Оголошується набір на уроки зваблення!❤️

Всім привіт! )

Які ж вони, ці уроки зваблення? І чи впорається з таким навчанням тиха рудоволоса дівчина Амелія в кумедних окулярах, під якими ховаються щирі карі очі? Звісно впорається, якщо навчати її буде Марк – харизматичний “експерт зі зваблення” з дивовижними синіми очима, які вміють зазирнути в самісіньку душу! Але як бути з практикою? І чи вдасться застосувати набуті знання на тому, кого збиралася причарувати, якщо в думках все частіше з’являється привабливий наставник?

Відповіді на всі ці питання ви знайдете в книзі “УРОКИ ЗВАБЛЕННЯ”(назва клікабельна) від талановитої авторки АДЕЛІНИ ЯНГ.

Я ніколи не рекомендую іншим книгу, яку не читала сама. Тому замість уривочка з роману Аделіни трохи поділюся з вами особистими враженнями від “Уроків зваблення” )) 

Книга легка і швидко затягує. Тут не все так просто, як може здаватися на перший погляд, бо кожен з героїв має своє секрети. Бентежні емоції, магія дотиків та поглядів, цікаві ситуації в рамках “практики” і почуття… Хвилюючі, несміливі, тендітні, але водночас надзвичайно потужні, ясраві, справжні та щирі! Але, як я вже казала – тут не все так просто. Не знаю, що ще приготувала для своїх читачів АДЕЛІНА ЯНГ, але з нетерпінням чекаю кожного наступного уроку і впевнена, що далі буде все найцікавіше.

Запрошую відвідувати “уроки” разом, друзі! )) Додавайте книгу в бібліотеку, діліться враженнями в коментарях – Аделіна обожнює спілкуватися з читачами і їй дуже потрібна ваша підтримка! Тому якщо “Уроки зваблення” сподобались, не пошкодуйте для цієї книги зірочки! Підтримаємо талановиту авторку разом! ❤️

 

Наостанок нагадаю, що сьогодні зранку на Букнеті з’явилася нова глава книги “Бос для Попелюшки. Частина друга” (назва клікабельна). Запрошую до читання всіх, хто чекав на продовження історії Валі та Микити!

Бажаю всім затишної неділі, чудового настрою та приємного відпочинку! Дякую за увагу! ))

Ваша Оксана Мрійченко ❤️

Оригінал статті на Букнет: Оголошується набір на уроки зваблення!❤️

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"