Оголошується літературний конкурс «Рожева мрія»

Оголошується літературний конкурс «Рожева мрія»

Україна багата на талановитих поетів, які можуть збагатити культурний спадок вітчизняної літератури. Однак, незважаючи на те, що існує багато грантів для підтримки авторів, більшість із них вимагають для участі вже надрукованих творів. Розуміючи, що часом мистці мають фінансові труднощі, щоб надрукувати свої перші твори, а інколи навіть і не знають, до кого звернутись із цим питанням, було створено конкурс «Рожева мрія».

Організатор конкурсу – БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ГОЛОСИ УКРАЇНИ».

Брати участь у конкурсі можуть українці будь-якого віку, професії і досвіду написання віршів. Головне – щоб їхня поезія торкалася струн душі читача.

Тема конкурсу: «ВІЙНА І ПЕРЕМОГА»: підбадьорливий вірш для ЗСУ, про віру в перемогу, про кохання і втрати, еміграцію, філософські роздуми, політику чи лірику. За стилістикою обмежень немає.

ВИНАГОРОДА:
1 місце — 20 000 гривень і фірмова футболка,
2 місце — 4 000 гривень і фірмова футболка,
3 місце — 2 000 гривень і фірмова футболка.
Після підбиття підсумків конкурсу буде надрукований збірник найкращих поезій різних авторів.

Для участі у конкурсі необхідно надіслати вірш (вірші) на пошту: rojevamria@gmail.com. Твір має бути оформлений в текстовій формі (не картинкою). Не забудьте вказати ваше ПІБ та псевдонім чи нікнейм в Instagram. До участі приймаються вірші виключно українською мовою. Кількість віршів необмежена.

Кінцева дата прийняття віршів: 15 квітня 2023 року
Оголошення переможців: 1 червня 2023 року.

Автор представляє твори на конкурс від свого імені і засвідчує, що твір не порушує авторські права третьої особи. Автор може виступати під псевдонімом, але з умовою, що в заявці буде вказано його реальне ім’я.

Відправкою вірша на конкурс ви автоматично підтверджуєте згоду на одноразову безгонорарну публікацію конкурсної роботи в друкованому вигляді.

Результати конкурсу буде розміщено на сторінці поетичного конкурсу «Рожева Мрія» в Instagram, а також на сторінці Facebook БО “БФ “ГОЛОСИ УКРАЇНИ”.

Умови конкурсу й установчі документи — за посиланням
drive.google.com/drive/folders/1a8893Lb4EbifaXXGfI-_quXQq_Z42aTU

litgazeta.com.ua

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Оголошується літературний конкурс «Рожева мрія»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Мазепинська Євангелія в Музеї книги і друкарства України

Бажання українців не просто вижити у час жорстоких випробувань – війни проти рашизму, але і жити повнокровним життям, засвідчують ті культурні події, які відбуваються у воюючій Україні сьогодні. Серед н

Письменник, колишній в’язень «Ізоляції» Асєєв здобув премію за мужність імені Діани…

Український письменник і журналіст, колишній в’язень терористів «ДНР» Станіслав Асєєв здобув премію за мужність імені Діани Ортіс.

Про це повідомив 24 травня керівник видавництва Українського науко

У росії штрафуватимуть за мапи без Криму

Держдума рф ухвалила закон про штрафи до 1 мільйона рублів або арешт до 15 діб за поширення мап, що «заперечують територіальну цілісність Росії». Про це повідомляє «Крим. Реалії», посил

У Києві розпочався фестиваль імені Романа Ратушного

У Києві розпочався фестиваль «Протасів Яр», присвячений пам’яті полеглого активіста й добровольця Романа Ратушного.
 
Подію відкрила українська письменниця Світлана Поваляєва, яка подяк

Росіяни зруйнували будинок культури, де відбувався Нью-Йоркський літературний фестиваль

Вранці 26 травня російські окупанти скинули бомбу ФАБ-250 на Нью-Йорк Донецької області. Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко.
 
За його словами, внаслідок бомбардуванн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"