Оголошується літературний конкурс «Рожева мрія»

Оголошується літературний конкурс «Рожева мрія»

Україна багата на талановитих поетів, які можуть збагатити культурний спадок вітчизняної літератури. Однак, незважаючи на те, що існує багато грантів для підтримки авторів, більшість із них вимагають для участі вже надрукованих творів. Розуміючи, що часом мистці мають фінансові труднощі, щоб надрукувати свої перші твори, а інколи навіть і не знають, до кого звернутись із цим питанням, було створено конкурс «Рожева мрія».

Організатор конкурсу – БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ГОЛОСИ УКРАЇНИ».

Брати участь у конкурсі можуть українці будь-якого віку, професії і досвіду написання віршів. Головне – щоб їхня поезія торкалася струн душі читача.

Тема конкурсу: «ВІЙНА І ПЕРЕМОГА»: підбадьорливий вірш для ЗСУ, про віру в перемогу, про кохання і втрати, еміграцію, філософські роздуми, політику чи лірику. За стилістикою обмежень немає.

ВИНАГОРОДА:
1 місце — 20 000 гривень і фірмова футболка,
2 місце — 4 000 гривень і фірмова футболка,
3 місце — 2 000 гривень і фірмова футболка.
Після підбиття підсумків конкурсу буде надрукований збірник найкращих поезій різних авторів.

Для участі у конкурсі необхідно надіслати вірш (вірші) на пошту: rojevamria@gmail.com. Твір має бути оформлений в текстовій формі (не картинкою). Не забудьте вказати ваше ПІБ та псевдонім чи нікнейм в Instagram. До участі приймаються вірші виключно українською мовою. Кількість віршів необмежена.

Кінцева дата прийняття віршів: 15 квітня 2023 року
Оголошення переможців: 1 червня 2023 року.

Автор представляє твори на конкурс від свого імені і засвідчує, що твір не порушує авторські права третьої особи. Автор може виступати під псевдонімом, але з умовою, що в заявці буде вказано його реальне ім’я.

Відправкою вірша на конкурс ви автоматично підтверджуєте згоду на одноразову безгонорарну публікацію конкурсної роботи в друкованому вигляді.

Результати конкурсу буде розміщено на сторінці поетичного конкурсу «Рожева Мрія» в Instagram, а також на сторінці Facebook БО “БФ “ГОЛОСИ УКРАЇНИ”.

Умови конкурсу й установчі документи — за посиланням
drive.google.com/drive/folders/1a8893Lb4EbifaXXGfI-_quXQq_Z42aTU

litgazeta.com.ua

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Оголошується літературний конкурс «Рожева мрія»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Премія «Своя полиця» оголосила переможців

Книжкова премія для сучасної жанрової української літератури «Своя полиця» оголосила переможців у сімох номінаціях. Про це Читомо повідомили у мережі «Книгарня «Є», що організовує премі

«Видала громада»: Заснували платформу для друку книжок авторів-початківців

В Україні створили краудфандингову платформу, що дозволятиме авторам-початківцям друкувати дебютні книжки коштом благодійників. Про це засновники проєкту «Видала громада» повідомили в і

Оголосили номінанток премії Women in Arts-2024

Оголосили фіналісток премії Women in Arts у семи номінаціях. Про це повідомили на сайті премії.
У 2024 на здобуття премії в категорії «Література» номінували:
 

поетку, морську піхотин

Кейс BookChef: Vivat, Yakaboo не продають книжки, а КСД і «Книгарня «Є» повернули їх в асортимент

Після оприлюднення розслідування про зв’язки низки українських книжкових бізнесів з росією українські книжкові мережі відмовилися розповсюджувати книжки видавництва BookChef. Нещодавно

Місто індустріальних монументів, людей і моря – яким був Маріуполь до окупації

До другої річниці блокади Маріуполя Вано Крюґер пригадує яким було це місто до початку повномасштабного вторгнення – під час проведення «StartUp Гогольfest». Перша версія цього есею бул

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"