Оголошено конкурс на здобуття літературної премії імені Богдана Ігоря Антонича «Привітання…

Оголошено конкурс на здобуття літературної премії імені Богдана Ігоря Антонича «Привітання…

Управа Львівської обласної організації Національної спілки письменників України інформує про відродження Літературної премії імені Богдана Ігоря Антонича «Привітання життя», яка перезавантажується з метою активізації літературної творчості молоді України і зарубіжжя в галузі поетики. Вона покликана насамперед вчасно виявляти, відзначати та сприяти творчому зростанню молодих авторів поетичних збірок, які пишуть українською мовою.  Офіційно оголошується прийом творів на 2023 рік.

До розгляду братимуться до уваги збірки поезій українською мовою, що були видані протягом останніх п’ятьох років.

Пропозиції для відзначення Премією приймаються до 1 вересня.

Творчі  доробки на здобуття Премії подають  обласні організації національних творчих спілок, літературно-мистецькі об’єднання, товариства, фонди, редакції періодичних видань, громадські організації культурно-мистецького спрямування та самі автори із зазначенням короткої характеристики твору та його автора.  Ксерокопія підтверджуючого документа учасника конкурсу  (паспорта, свідоцтва про народження)  обов’язкова для визначення його віку, який не має перевищувати 28 років станом на 5 жовтня. Контактні номери телефонів та електронна адреса також обов’язкові.

Присудження Премії здійснюється через конкурсний відбір незалежним журі, склад якого визначає управа Львівської письменницької організації.

Для учасників конкурсу встановлюються такі відзначення:

  • диплом 1 ступеня;
  • диплом 2 ступеня;
  • диплом 3 ступеня;
  • заохочувальний диплом.

Конкурсантові пропонується  подати три примірники  збірок поезій, які не повертатимуться, позаяк організаційна управа Премії   формуватиме бібліотеку учасників та переможців цього конкурсу.

У планах організаційної управи – видання збірника кращих поетичних добірок переможців і фіналістів конкурсу під назвою «Привітання життя».

Конкурс має всеукраїнський статус, тож здобувачі премій не обмежені проживанням на території Львівської області.

Вручення Премії  відбуватиметься у Львові 5-го жовтня, в день народження Богдана Ігоря Антонича.

Матеріали (збірки поезій) на здобуття Премії подаються претендентом особисто або уповноваженою ним особою (організацією), або надсилається коштом відправника до 1 вересня поточного року у Львівську обласну організацію НСПУ за адресою: 79000, м. Львів-центр, вулиця Соломії Крушельницької, 17, або «Новою поштою», відділення № 14 з приміткою: «На конкурс «Привітання життя». Контактний телефон: 097 575 43 57 (Леся Бернакевич),  довідка:  067 713 68 74.

Олександр Дяк, керівник проєкту

litgazeta.com.ua

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Оголошено конкурс на здобуття літературної премії імені Богдана Ігоря Антонича «Привітання…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні запровадили механізм добровільної відмови від вченого звання

У Кабінеті міністрів затвердили постанову, що визначає механізм добровільної відмови від вченого звання. Її оприлюднили на вебпорталі органів виконавчої влади України.
До затвердження р

У Словаччині поет скоїв напад на прем’єр-міністра країни Роберта Фіцо

Прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо поранили під час стрілянини перед Будинком культури у Гандлова, де проходило засідання уряду. Про це повідомив словацький новинний сайт Aktualit

Хто з українських письменників-класиків одягав вишиванки

Щороку в третій четвер травня українці святкують День вишиванки. Зараз вишита сорочка є невіддільним символом української ідентичності, котру українці одягають не лише на свята. Цікаво,

Із життя пішла канадська письменниця і нобелівська лавреатка Еліс Манро

У віці 92 років померла канадська письменниця, майстриня короткого оповідання, лавреатка Нобелівської премії з літератури-2013 Еліс Манро.
Еліс Манро народилася 10 липня 1939 року в Онт

Стало відомо, які книжки Україна представить на виставці у Польщі

Наприкінці травня в Палаці культури й науки у Варшаві відбудеться Міжнародний книжковий ярмарок, на якому Україна представить національний стенд і літературну програму. Про це повідомил

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"