Оголосили повний перелік членів наглядової ради Українського культурного фонду

Оголосили повний перелік членів наглядової ради Українського культурного фонду

 Український культурний фонд оголосив новий склад своєї наглядової ради. Інформацію про це оприлюднили на сайті Міністерства культури та інформаційної політики, а також на сайті УКФ.

Наглядову раду складають вісім членів. Їх обирали голосуванням громадських організацій та закладів культури. Решта експертів увійшли до ради за квотами президента та рішенням Міністерства культури. Дев’ятим членом ради має стати голова УКФ, якого оберуть нові члени наглядової ради.

 

До неї увійшли:

 

 • від закладів культури:
  • Олександр Книга — директор і художній керівник Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша (72 голоси);
  • Юрій Савчук  — директор Національного музею історії України у Другій світовій війні (67 голосів);

 

 • від громадських об’єднань:
  • Володимир Воробей  —  директор агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks (57 голосів);
  • Богдан Логвиненко — засновник медіа та ГО Ukraїner (56 голосів)

 

 • від Міністерства культури:
  • Богдана Півненко — скрипалька, продюсерка, викладачка, виконувачка обов’язків генерального директора-художнього керівника Національного ансамблю солістів «Київська камерата»;
  • Вікторія Ярмощук — генеральна директорка FILM.UA Group;

 

 • від президента:
  • Олеся Жураківська — акторка, директорка і художня керівниця Київського академічнлого театру драми і комедії на Лівому березі Дніпра;
  • Володимир Шейко — генеральний директор Українського інституту.

 

 

Український культурний фонд — державна установа, створена у 2017 році з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі. Діяльність фонду спрямовується та координується Міністерством культури.

 

Наглядову раду Українського культурного фонду формують раз на три роки, вона складається з 9 членів: по 2 призначають президент та МКІП, ще по 2 представників обирають від закладів культури та громадських об’єднань через онлайн-голосування. Однією з важливих функцій НР є призначення виконавчого директора УКФ.  Термін контракту теперішнього директора Владислава Берковського спливає в червні 2024 року.

 

Як відомо, у 2021 році виконавчим директором УКФ став Владислав Берковський, а виконувачем обов’язків голови Наглядової ради — Юрій Артеменко.

 

Того ж року експерти Українського культурного фонду та культурних інституцій звернулись з відкритими листами до президента України і уряду щодо роботи Наглядової ради фонду. У листах вимагали вплинути на роботу установи через негативний вплив Наглядової ради на її репутацію та  діяльність загалом. Відтак, голова Наглядової ради УКФ Лариса Мудрак склала повноваження.

 

Зображення: УКФ

Оригінал статті на Suspilne: Оголосили повний перелік членів наглядової ради Українського культурного фонду

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"