Оголосили переможців «Молодої КороНації 2022»

Оголосили переможців «Молодої КороНації 2022»

Стали відомі переможці «Молодої КороНації 2022». Список оприлюднили на Facebook-сторінці конкурсу. 

У номінаціях перемогли: 

Молодь для молоді

 • Пісенна лірика: 3 премія — «Настане час», Валентина Градишин (Тернопільська область, м. Почаїв).
 • Збірка віршів: 3 премія — «Відтінки», Єсенія Ковальова (Чернігівська область, м. Остер).
 • Повість: 1 премія — «Людина щаслива», Дмитро Баштовий (м. Суми).
 • Новела: 2 премія — «Життя, Смерть і Душа», Квітослава Козицька (м. Львів); 3 премія — «Бібліотека», Єва Глюз (Львівська область, с. Двірці).
 • Оповідання: 1 премія — «Тунель кохання», Олена Пилип (Закарпатська область, м. Тячів); 2 премія — «Прогулянка дощової днини», Софія Доліщан (Київська область, с. Гореничі).

Молодь для дорослих 

 • Роман: 2 премія — «Кисень», Марта Стоцька (м. Чернівці)

Дорослі для молоді – 16–21 рік

 • Збірка оповідань: 1 премія — «Скіф», Оксана Кириченко (м. Київ); 2 премія — «Жахні історії, підслухані в чорній кімнаті», Оксана Кириченко (м. Київ).
 • Кіносценарій: 3 премія — «Диво», Оксана Дуплій (м. Черкаси).
 • Оповідання: 1 премія — «Петрович», Сергій Лисенко (м. Черкаси); 2 премія — «Саша закохалась», Олена Скуловатова (Київська область, с. Путрівка); 3 премія — «Остання спроба», Олена Скуловатова (Київська область, с. Путрівка); 3 премія — «Під уламками будівельного сміття», Валентина Турчин (Київська область).
 • П’єса: 1 премія — «Дівчина в чоловічому монастирі», Оксана Дуплій (м. Черкаси).
 • Повість: 1 премія — «Тайммен», Дмитро Зіненко (Полтавська область, м. Хорол).
 • Роман: 2 премія — «Світло незнищенне», Сергій Зінченко (Черкаська область, с. Мельники); 3 премія — «Bleak Rose» (З прірви в безодню), Вікторія Кравченко (м. Кропивницький).

Дорослі для молоді – 12–15 років

 • П’єса: 3 премія — «Чотири лиха і одне диво», Юлія Єфанова (м. Київ).
 • Повість: 1 премія — «Сімейка геномів», Тарас Данилюк (Житомирська область, м. Бердичів); 1 премія — «Кеди в небі», Віталіна Макарик (Волинська область, м. Володимир); 2 премія — «Навіщо імпи псують світ», Анна Ратнікова (с. Новосілки).
 • Роман: 1 премія — «“Чорні бандани” проти академіків», Наталя Лапіна (м. Черкаси)

 

Спецвідзнаку за художнє осмислення теми Голодомору надали повість «Борщ» Вікторії Дунь (м. Слов’янськ).

 

У конкурсі «Молода КороНація 2022» відзначають твори для дітей і підлітків. Мета конкурсу — розширити спектр дитячої літератури, заохотити до письменництва самих дітей та популяризувати читання серед дітей і молоді.

 

Нагадаємо, що у 2021 році переможцями Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» стали Олексій Ганзенко, Валентин Тарасов, Людмила Охріменко та інші. 

Оригінал статті на Suspilne: Оголосили переможців «Молодої КороНації 2022»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

За 11 місяців повномасштабної війни росія скоїла понад 470 злочинів проти ЗМІ

Протягом 11 місяців повномасштабної війни Росія вчинила 477 злочинів проти журналістів та медіа в Україні. Про це свідчать дані моніторингу Інституту масової інформації.
 
Протягом січн

Андрій Любка та Євген Лір отримали нагороду від Залужного «За сприяння війську»

Головнокомандувач ЗС України Валерій Залужний нагородив письменників Андрія Любку і Євгена Ліра почесними нагрудними знаками «За сприяння війську». Про це вони повідомили у себе на стор

Виходить нова екранізація новели Генрі Джеймса

На Берлінському міжнародному кінофестивалі відбудеться прем’єра стрічки The Beast In The Jungle, знятої за однойменною новелою американо-британського письменника Генрі Джеймса.
 
Над ст

Росія переслідує щонайменше 15 кримських журналістів

Щонайменше 15 журналістів тимчасово окупованого Криму перебувають за ґратами за справами, сфабрикованими за терористичними статтями або статтями про зберігання зброї чи вибухівки. Про ц

У Польщі жінка обікрала бібліотеку на кілька тисяч злотих

У польському місті Жори одна з відвідувачок публічної бібліотеки вкрала книжок на 2000 злотих (понад 17 000 грн). Про це повідомляє портал Gazeta.pl.
 
До поліції міста Жори надійшло де

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"