Оголосили переможців конкурсу Ukrainian Design: The Very Best Of 2021

Оголосили переможців конкурсу Ukrainian Design: The Very Best Of 2021

Конкурс графічного дизайну та ілюстрації Ukrainian Design: The Very Best Of 2021 оголосив переможців. Про це йдеться на офіційному сайті конкурсу.

До переліку переможців у різних номінаціях увійшли також 6 проєктів книжок і один шрифт.

 

У номінації Books Design and Illustrations перемогли:

«Книга-мандрівка. Україна»

Проєкт створила креативна агенція Green Pinguin;

Книжковий проєкт «Ці дивовижні українці»

Проєкт складається з книжки і сайту, його створила креативна агенції Green Pinguin, ілюстраторка Альона Шльостко, дизайн проєкту також здобув нагороду в номінації Illustration & Photography;

«50 уроків англійської. говоримо без помилок»,

Посібник вийшов у видавництві #книголав дизайнерка Анастасія Щербань;

«Югославія, моя батьківщина»

Книжка Горана Войновича вийшла у Видавництві старого лева, дизайнерка Тетяна Омельченко.

 

Переможці у номінації Student Design:

Серія книжок «Нудота» і «Слова»

Книжка Жана-поля Сартра є невиданим проєктом дизайнерки Аліни Дяченко;

Шрифт Маренков

Автор − Олексій Маренков;

 

Книжка «Ловля форели в Америке»

Книжка Річарда Бротіґана, Львівська національна академія мистецтв, дизайнерка Вікторія Наумук.

Додамо, що ілюстраторка проєкту «Ці дивовижні українці» Альона Шостко стала однією із переможниць європейського конкурсу IJungle 2020 Illustration Awards.

 

Ukrainian Design: The Very Best Of – це виставка-конкурс, який є щорічним звітом українських дизайнерів. Конкурс популяризує вітчизняний дизайн на міжнародній арені. До складу журі входять виключно закордонні експерти – провідні дизайнери, арт-директори, архітектори та професіонали своєї справи.

 

Цьогорічна конкурсна програма складалась з 5 конкурсів та 97 категорій для всестороннього представлення українського дизайну. Оцінювало конкурсні роботи міжнародне журі – 29 членів журі з 17-ти країн світу – провідні міжнародні дизайнери, арт-директори, архітектори, головні редактори профільних видань та інші професіонали індустрії. Оцінювання відбувається у онлайн-режимі, члени журі працюють незалежно один від одного. Переглянути увесь перелік переможців ви можете на офіційному сайті конкурсу.

 

Раніше ми повідомляли хто став переможцем конкурсу минулого року.

 

Також радимо переглянути роботи переможців Ukrainian Design: the Very Best of 2019-го, 2018-го2017-го2016-го та 2015-го років.

Оригінал статті на Suspilne: Оголосили переможців конкурсу Ukrainian Design: The Very Best Of 2021

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Telegraf випустить друкований журнал про дизайн

Перший випуск друкованого журналу Telegraf про український дизайн вийде у червні обмеженим накладом у 500 примірників. Про це повідомив онлайн-журнал для дизайнерів Telegraf.
Обсяг перш

Які небезпеки приховують соцмережі – читаємо «Зафейсбучені» разом з експертами

Роджер Макнамі Зафейсбучені: як соціальна мережа штовхає світ до катастрофи пер. з англ. Оксана Макарова. Ірина Серебрякова. – К.: #книголав, 2021 – 376 с.

Нещодавно у видавництві «kn

У Чернівцях заснували премію імені Кожелянка

У Чернівцях оголосили про створення літературної премії на честь письменника Василя Кожелянка. Про це Читомо повідомили організатори нагороди.
Літературна премія імені Василя Кожелянка

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки з’явилося у вільному продажу

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки у 14 томах тепер можуть придбати всі охочі. Перший наклад був призначений для бібліотек, а також культурних установ та інституцій, тому у вільному прода

Завершення “Вендети”. Що далі?

Привіт всім! Сьогодні хочу поділитися з вами останніми новинами і творчими планами як на Букнеті, так і поза його межами. 

1. Якщо говорити про Букнет, то перша і головна новина це, авжеж, завершення мого першого роману

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"