Оголосили переможців конкурсу Ukrainian Design: The Very Best Of 2021

Оголосили переможців конкурсу Ukrainian Design: The Very Best Of 2021

Конкурс графічного дизайну та ілюстрації Ukrainian Design: The Very Best Of 2021 оголосив переможців. Про це йдеться на офіційному сайті конкурсу.

До переліку переможців у різних номінаціях увійшли також 6 проєктів книжок і один шрифт.

 

У номінації Books Design and Illustrations перемогли:

«Книга-мандрівка. Україна»

Проєкт створила креативна агенція Green Pinguin;

Книжковий проєкт «Ці дивовижні українці»

Проєкт складається з книжки і сайту, його створила креативна агенції Green Pinguin, ілюстраторка Альона Шльостко, дизайн проєкту також здобув нагороду в номінації Illustration & Photography;

«50 уроків англійської. говоримо без помилок»,

Посібник вийшов у видавництві #книголав дизайнерка Анастасія Щербань;

«Югославія, моя батьківщина»

Книжка Горана Войновича вийшла у Видавництві старого лева, дизайнерка Тетяна Омельченко.

 

Переможці у номінації Student Design:

Серія книжок «Нудота» і «Слова»

Книжка Жана-поля Сартра є невиданим проєктом дизайнерки Аліни Дяченко;

Шрифт Маренков

Автор − Олексій Маренков;

 

Книжка «Ловля форели в Америке»

Книжка Річарда Бротіґана, Львівська національна академія мистецтв, дизайнерка Вікторія Наумук.

Додамо, що ілюстраторка проєкту «Ці дивовижні українці» Альона Шостко стала однією із переможниць європейського конкурсу IJungle 2020 Illustration Awards.

 

Ukrainian Design: The Very Best Of – це виставка-конкурс, який є щорічним звітом українських дизайнерів. Конкурс популяризує вітчизняний дизайн на міжнародній арені. До складу журі входять виключно закордонні експерти – провідні дизайнери, арт-директори, архітектори та професіонали своєї справи.

 

Цьогорічна конкурсна програма складалась з 5 конкурсів та 97 категорій для всестороннього представлення українського дизайну. Оцінювало конкурсні роботи міжнародне журі – 29 членів журі з 17-ти країн світу – провідні міжнародні дизайнери, арт-директори, архітектори, головні редактори профільних видань та інші професіонали індустрії. Оцінювання відбувається у онлайн-режимі, члени журі працюють незалежно один від одного. Переглянути увесь перелік переможців ви можете на офіційному сайті конкурсу.

 

Раніше ми повідомляли хто став переможцем конкурсу минулого року.

 

Також радимо переглянути роботи переможців Ukrainian Design: the Very Best of 2019-го, 2018-го2017-го2016-го та 2015-го років.

Оригінал статті на Suspilne: Оголосили переможців конкурсу Ukrainian Design: The Very Best Of 2021

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні запровадили механізм добровільної відмови від вченого звання

У Кабінеті міністрів затвердили постанову, що визначає механізм добровільної відмови від вченого звання. Її оприлюднили на вебпорталі органів виконавчої влади України.
До затвердження р

У Словаччині поет скоїв напад на прем’єр-міністра країни Роберта Фіцо

Прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо поранили під час стрілянини перед Будинком культури у Гандлова, де проходило засідання уряду. Про це повідомив словацький новинний сайт Aktualit

Хто з українських письменників-класиків одягав вишиванки

Щороку в третій четвер травня українці святкують День вишиванки. Зараз вишита сорочка є невіддільним символом української ідентичності, котру українці одягають не лише на свята. Цікаво,

Із життя пішла канадська письменниця і нобелівська лавреатка Еліс Манро

У віці 92 років померла канадська письменниця, майстриня короткого оповідання, лавреатка Нобелівської премії з літератури-2013 Еліс Манро.
Еліс Манро народилася 10 липня 1939 року в Онт

Стало відомо, які книжки Україна представить на виставці у Польщі

Наприкінці травня в Палаці культури й науки у Варшаві відбудеться Міжнародний книжковий ярмарок, на якому Україна представить національний стенд і літературну програму. Про це повідомил

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"