Оголосили лауреатів Пулітцерівської премії 2021

Оголосили лауреатів Пулітцерівської премії 2021

У Колумбійському університеті оголосили цьогорічних лауреатів Пулітцерівської премії. Як повідомляє офіційний сайт, нагороди вручили у 21 номінації.

Зокрема відзначили журналістські матеріали про пандемію коронавірусу та вбивство Джорджа Флойда. Переможці отримали по 15 тисяч доларів.

Художня проза

The Night Whatchman Луїзи Ердріх – бестселер New York Times, переможець багатьох премій, зокрема від Amazon і Washington Post. Роман про супротив громади ліквідації американських резервацій у 1950-их.

Драматургія

The Hot Wing King Каторі Голл – твір про чорну маскулінність через досвід гей пари.

 

Pulitzer Prize 2021: Author Louise Erdrich, playwright Katori Hall among winners of the coveted award

Історія

Franchise: The Golden Arches in Black America Марсії Шатлен – розповідь про індустрію фастфуду в афроамериканських громадах, де “боротьба за громадянські права перепліталася з долею підприємств”

Біографія

The Dead Are Arising: The Life of Malcolm X Леса Пейна та Тамари Пейн – історія громадянського активіста, ісламського проповідника, борця за права афроамериканців у 50-хх та 60-хх роках Малкольма Ікса.

Поезія

Postcolonial Love Poem Наталі Діаз – збірка віршів про кохання в часи криз та політичних заворушень.

 

Авторки Каторі Голл, Луїза Ердріх та Наталі Діаз

Нонфікшн

Wilmington’s Lie: The Murderous Coup of 1898 and the Rise of White Supremacy Девіда Цукіно – історія про повалення уряду Північної Кароліни у 1898, що представляв інтереси афроамериканської спільноти.

 

Ознайомитись з повним переліком переможців можна на офіційному сайті премії.

 

Читати також: Відома лауреатка Pen Pinter Prize 2021

 

Нагадаймо, що Пулітцерівська премія (Pulitzer Prize) – є однією з найпрестижніших премій США, яку присвоюють у галузі літератури, журналістики, музики й театру. Заснована видавцем Джозефом Пулітцером у 1917 році, премія вручається щорічно опікунами Колумбійського університету в Нью-Йорку. Минулого року премію вручили у 21 номінації.

Оригінал статті на Suspilne: Оголосили лауреатів Пулітцерівської премії 2021

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Новинка!!! Знижка!!! Подарунки!!!!!

Мої любі,у мене стартувала НОВИНКА!!!!

Мега гаряча!! Емоційна!! Буду дуже вдячна вам за вашу підтримку!!!!

Безневинна для Звіра

– Дівчина тепер моя! – Накриває мене своєю похмурою тінню.

– Прошу … не потрібно …, – намагаюся

У Львові вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

16 липня у Львові біля Меморіалу Героїв Небесної Сотні вшанували пам’ять семи учасників Революції Гідності, Героїв Небесної Сотні, мешканців Львівщини, які народилися у червні та липні. Про це повідомля

Блаженний лик

(мініатюра рукопису книги “Відлуння”)

Вже скоро… прочиняються двері минущого і зникає грань цьогосвітньої присутності. Поринаючи у води кришталевих озер, які сповнюють ключі-джерела дивини творення однієї душі

Анонс новинки – “Пограємо?”

Любі читачі,

хочу сказати, що завтра (точніше – вже сьогодні вночі) вийде моя нова книжечка – 

❤️ “Пограємо?” ❤️

Лишу вам трохи інформації, щоб ви змогли вже ознайомитися з нею:

 

 

Анотація:
Він

Новини та Новинка!

Всіх вітаю! Незабаром буде закінчення історії Марі та Дена! Так-так! Не Алекса, бо він показав своє справжнє обличчя! Іноді лиходії не такі, якими ми бачимо відразу!

“Все одно вона вже вважає мене лиходієм.

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"