Оголосили лавреатів премії «Смолоскип-2021»

Оголосили лавреатів премії «Смолоскип-2021»

Оголосили цьогорічних лауреатів літературної премії видавництва «Смолоскип». Відеотрансляцію оголошення переможців провели на фейсбук-сторінці видавництва.

Проза

ІV премію отримають:

 

Артем Баранік, Альона Бичковська, Ганна Вайтекус, Катерина Годік, Євгенія Голобородько, Андрій Горбунов (за твір «Гліл»), Христина Денис, Ярослав Карпець, Сергій Коба, Олена Скидан, Катерина Ступар (за твір «Зникнення»).

 

ІІІ премія:

 

 • Нік Чема (псевдонім) (Кропивницький) за збірку оповідань «Неперекладна гра слів»;
 • Олена Чаплинська (Київ) за фатнастичну повість «Сумна чарівність усього на світі»;
 • Олена Скуловатова (Київ) за детективний роман «Квітка-Василина»;
 • Олеся Королюк (Київ) за роман «Прекрасні лесбійки».

 

ІІ премія:

 

 • Дмитро Скочко (Харків) за текст «До Слова»;
 • Галина Врублевська (Київ) за збірку оповідань «Дрібні високі звуки».

 

Першу премію в цій номінації не присудили.

 

Відзнаку журі в цій номінації отримають:

 

Анна Бугаєва, Єлизавета Восковнюк, Ганна Городецька, Катерина Девдера, Марія Єщенко, Марина Єщенко, Алла Качанівська, Ганна Костенко, Георгій Костєнков, Марина Маркс, Тетяна Овдійчук, Наталія Пендюр, Юрій Пінчук, Дарія Попович, Наталія Терамае, Ганна Щавінська.

 

Поезія

IV премію отримають:

 

Вікторія Фещук, Олександр Андрєєв, Валерія Андрієнко, Сергій Зубець, Оксана Лебедівна, Катерина Мельниченко, Ірина Павленко, Надія Романенко, Валерія Сергєєва, Ілля Тандур, Галина Чупат, Андрій Шийчук, Сергій Шкабара, Олександр Шумілін, Павло Щепан.

 

ІІІ премія:

 

 • Юлія Петрук (Київ) за зібрку «Не стрибай на лисицях»;
 • Сергій Лущик (Рівне) за збірку «Ехомнезія»;
 • Андрій Дацків (Львів) за збірку «Босий та люди вільного простору»;
 • Катерина Бойко (Запоріжжя) за збірку «З льону і шовку»;
 • Катерина Балашова (Луганськ-Київ) за збірку «Інфінітив».

 

ІІ премія

 

 • Олена Пелешенко (Київ) за збірку «Середні віки починаються з свят»;
 • Юлія Вротна (Київ) за збірку «Верлосипед».

 

І премію в цій номінації не присудили.

 

Відзнаки журі отримають:

 

Оксана Бевзюк, Іван Винарчик, Євген Горішній, Станіслав Врублевський, Микола Гуменюк, Катерина Дашевець, Жора Євич, Елла Євтушенко, Ростислав Кузик, Ірина Лазоревич, Наталія Мандрицька, Міла Романюк, Анна Швецова, Любов Ширкіна, Тарас Яресько.

 

Популярна гуманітаристика

У цій номінації оголосили дві відзнаки журі

 

Орися Грудка за працю «Трансформації модерної журналістики в інформаційному суспільстві»;

Ксенія Макар (Левків) за дослідження «Демон як метафора і бог як персонаж у творчості Сергія Жадана».

 

Нагородами конкурсу буде видання чотирьох книжок: двох лавреатів других премій у номінації «Проза», двох лавреатів других премій у номінації «Поезія». Твори лавреатів решти премій (22 переможці-поети і 17 прозаїків) увійдуть до антології.

 

В журі конкурсу увійшли: письменник і есеїст Мирослав Лаюк, поетеса Наталія Білоцерківець, директор видавництва «Смолоскип», літературознавець Ростислав Семків, який провів офіційне оголошення результатів.

 

Літературний конкурс видавництва «Смолоскип» – щорічний конкурс для молодих українських літераторів та науковців, який організовують з 1994 року, він є найдавнішим безперервним к-сом для молоді. В окремих номінаціях (поезія, проза, дитяча книжка) журі визначає лауреатів І, II, III та IV (заохочувальної) премій.

 

 

 

Оригінал статті на Suspilne: Оголосили лавреатів премії «Смолоскип-2021»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Важливо!!! Для тих, хто читає Володаря!

Дорогі читачки, щиро дякую за вашу підтримку та емоції! Найближчим часом продовження виходитиме через день, тому, що я їду у відпустку, але навіть там продовжу займатися книгою.

Знижка на “Без зайвих слів”!

Вітаю, мої хороші! Забігла коротенько повідомити, що сьогодні на роман «Без зайвих слів» діє знижка. Може бути, комусь стане в нагоді) Щиро запрошую зазирнути до цієї історії про справжнє кохання та міцну дружбу,

Про що мої кники. Лонгрід.

Софія Вітерець нещодавно запропонувала флешмоб з темою, що мене цікавить багато років.

Треба розказати, про що наші книги, а коментатори можуть написати, чи вони вловили авторський меседж.

Здається, все просто.

дорослі не носять рожевого

“Для всеохопного розуміння чогось – потрібно аналізувати” – це я зрозуміла на економічному факультеті та повністю згідна. Аналіз дійсно дуже важливий, бо якщо застосовувати його правильно, це прямий шлях до самовдосконалення.

Наприклад,

Знижка на “Один крок”

Шановні  читачі, сьогодні діє неймовірна  знижка  на мою  завершену книгу «Один крок». Її  можна  придбати  за ціною,  нижчою передплати.

https://booknet.com/uk/book/odin-krok-b325523

Анотація

Коли вони вперше

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"