Оголосили лавреатку премії імені Ґонґадзе 2021 року

Лавреаткою премії імені імені Георгія Ґонґадзе-2021 стала Мирослава Барчук. Про це повідомили під час церемонії нагородження премії імені Георгія Ґонґадзе, що традиційно відбулася у День народження журналіста.
Мирослава Барчук – журналістка, телеведуча. У професії з середини 1990-х років. Працювала на “5 каналі”, ТВі, “Еспресо”, була редакторкою журналу Welcome to Ukraine. Нині є ведучою суспільно-політичного токшоу “Зворотний відлік” на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ.
Окрім Мирослави Барчук, до списку фіналістів Премії-2021 ввійшли головний редактор “Ліга.net” Борис Давиденко і головна редакторка онлайн-журналу Reporters Марічка Паплаускайте.
Усього до довгого списку номінантів на здобуття Премії імені Георгія Ґонґадзе 2021 року ввійшли 18 українських журналістів і журналісток.
Премію імені Георгія Ґонґазде засновали PEN Ukraine у партнерстві з Асоціацією випускників Києво-Могилянської Бізнес-Школи, та виданням Українська правда.
Мета Премії – підтримати тих журналістів, які не бояться викликів, здатні знаходити інноваційні способи доносити інформацію, відкривають нові можливості для цілого медіасередовища і спроможні створювати сталість у тому, що роблять.
За умовами Премії, лише члени Капітули мають право номінувати журналістів на її здобуття.
До Капітули Премії цього року ввійшли: дружина Георгія Ґонґадзе, журналістка, головна редакторка і керівниця Української служби «Голосу Америки» Мирослава Ґонґадзе, президент Українського ПЕН, письменник Андрій Курков, журналістка, співзасновниця та власниця видання «Українська правда» Олена Притула, декан Києво-Могилянської Бізнес-Школи Олександр Саврук, меценат Премії та представник powered KMBS Alumni platform Максим Дядик, письменниця, правозахисниця Лариса Денисенко, засновник «Історичної правди» та Музею-архіву преси, перший лауреат премії Вахтанґ Кіпіані, публіцист, лауреат премії Павло Казарін, керівник Київського бюро “Радіо Свобода” Інна Кузнецова.
Як повідомлялось, торік премію отримав публіцист, теле- і радіоведучий Павло Казарін. У 2019 році – журналіст, засновник Музею-архіву преси, автор книг Вахтанг Кіпіані.
Додамо, що цього року організатори повідомили про запуск офіційного сайту нагороди, де зібрали актуальну інформацію про проєкти та події, ініційовані та втілені Премією, історію, правила та принципи.
Оригінал статті на Suspilne: Оголосили лавреатку премії імені Ґонґадзе 2021 року
Блог
Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнєБібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.
Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст
У селах України працює лише дві книгарні – УІКПереважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом
Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт
Незламні бібліотеки і синергія перемоги: як святкують День бібліотек в умовах війни30 вересня в Україні традиційно відзначають День бібліотек. Щороку бібліотекарі вигадують нові формати святкувань. 2019 року Українська бібліотечна асоціація разом з Українським інститу
Наталя Талалай. Мій ПамукЗа даними турецького видавництва «Yapı Kredi Yayınları», де виходять друком твори Орхана Памука, станом на 2021 рік Памук написав двадцять три книжки і отримав безліч міжнародних літературних премій —
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.