Оголосили благодійний збір для родини Володимира Вакуленка

Оголосили благодійний збір для родини Володимира Вакуленка

Український ПЕН оголосив збір коштів, щоби допомогти придбати будинок в селі Капитолівка на Ізюмщині для матері та сина загиблого письменника Володимира Вакуленка. Про це повідомили на фейсбук-сторінці організації.

Будинок хочуть придбати для мами письменника Олени Ігнатенко та його молодшого сина Віталія (Віталій — дитина в аутистичному спектрі). Через обстріли російських окупантів минулої весни багатоквартирний будинок, у якому раніше мешкали Олена і Віталій, було пошкоджено, і нині він не придатний для життя.

 

«Багатоквартирний будинок, в якому раніше жила пані Олена, окупанти пошкодили минулої весни — там протікає дах і є проблеми з комунікаціями.  Завдяки частині наших з вами внесків, які ми збирали взимку, пані Олена вже зробила завдаток. Лишилося зібрати $5000 – і я не маю сумніву, що всі разом ми це зробимо. Обіцяємо звітувати щотижня про зібрану суму. Також надалі ми збиратимемо кошти на будинок в межах усіх культурних подій ПЕН», — розповіла виконавча директорка Українського ПЕН Тетяна Терен.

 

Організатори благодійного збору мають на меті зібрати $5000. Як повідомив президент Українського ПЕН Володимир Єрмоленко, будинок, на який збирають кошти, теж розташований в Капитолівці.

 

 

 

Підтримати збір:

 • Гривнева картка ПриватБанку: 4149 4991 6532 4102 (Олена Ігнатенко)

 

 • Доларовий рахунок:
  Ощадбанк
  Ігнатенко Олена Григорівна
  МФО 351823
  Код 0000000000
  UA943518230000026209011076984

 

 • Євровий рахунок:
  Ощадбанк
  Ігнатенко Олена Григорівна
  МФО 351823
  Код 0000000000
  UA963518230000026200021076984

 

Нагадаємо, раніше Український ПЕН оголосив про початок благодійного збору книжок для Нікопольської міської централізованої бібліотечної системи.

 

 

Чільне зображення: PEN Ukraine

Оригінал статті на Suspilne: Оголосили благодійний збір для родини Володимира Вакуленка

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Курков: Там, де говорять про війну з Україною, має бути наш голос

Український письменник Андрій Курков пояснив, чому погодився на розмову подію «Нотатки про вторгнення: Маша Гессен та Андрій Курков у розмові про війну Росії в Україні, що триває» у меж

Куратор Словенії — країни-почесної гості Франкфуртського книжкового ярмарку про те, якою буде програма

Словенія, почесна гостя Франкфуртського книжкового ярмарку 2023 року, кілька років готувалася представити свою програму «Стільники слів». Про хід підготовки, політичний тиск на організа

Мінкульт ініціює демонтаж пам’ятників Пушкіну

Міністерство культури та інформаційної політики України ініціює урядове рішення, яке дозволить вилучити пам’ятники Пушкіну, Щорсу та іншим російським діячам з Державного реєстру нерухом

На Міжнародному гірському кінофестивалі в Ужгороді покажуть 36 фільмів

На Закарпатті відбудеться міжнародний гірський кінофестиваль CMIFF, глядачам представлять 36 стрічок про гори та гірських жителів.

Про це повідомила у Фейсбуку Закарпатська

Книжки українською можна знайти і в південнокорейських бібліотеках

У Південній Кореї посол України Дмитро та його дружина Олена Пономаренко, а також директорка бібліотеки «Бедарі» в місті Пхьонтек Ю Хьон Мі урочисто відкрили українську книжкову поличку

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"