ОбІцяю Кохати — скоро ФІнал ❤️

ОбІцяю Кохати — скоро ФІнал ❤️

ОбІцяю Кохати — скоро ФІнал ❤️

Всім привіт! )

Після завершення цієї історії я починаю роботу над новинкою. Про неї поки нічого казати не буду (потримаю інтригу), але дуже сподіваюся, що нова книга вам сподобається. Перші глави буде опубліковано десь в другій половині листопада, тому якщо ви ще не підписані на МОЮ СТОРІНКУ БУКНЕТ — запрошую підписатися, щоб не пропустити нову романтичну історію кохання.

Ну, а поки що… 

❤️УРИВОЧОК З НОВОЇ ГЛАВИ “ОБІЦЯЮ КОХАТИ”:❤️

Андрій на секунду замовк, зарившись носом у волосся Віки. Дівчина не рухалася та мовчала, поклавши долоньку на його груди. Її серце билося так само швидко, як і його власне — Андрій добре відчував це, обіймаючи кохану. Кімнату вже огорнули прозорі зимові сутінки, які розсіювало лише яскраве полум’я в каміні. Сніг за вікном посилився, додаючи новорічному вечору ще більшої казковості. Зараз Андрію здавалося, що вони з Вікою самі в цілому світі.

— Коли настане час, ми відведемо наших малюків до садочка, а потім і до школи, — продовжив він, накривши долонею руку дівчини на своїх грудях. — Наші діти оберуть професію, почнуть самостійне життя і створять власні родини… А ми з тобою будемо разом розважати онуків. І хоч ми обоє постаріємо, але я так само цілуватиму тебе щоранку і вважатиму тебе найгарнішою жінкою в цілому світі. Ти будеш лише моєю… Назавжди. Уяви все це, Віко. Ти б хотіла так прожити своє життя?

Віка мовчала цілу секунду, яка здавалася Андрію вічністю. Дівчина повільно відсторонилася від його грудей і Андрій знову зустрів теплий погляд її неймовірно гарних карих очей.

 

Запрошую до читання та обговорення в коментарях! ❤️

Буду рада бачити вас на моїй сторінці Фейсбук — тут найбільше приємностей для моїх читачів. Додавайтеся в друзі! ))

Бажаю всім гарного дня та романтичного настрою!

Дякую за увагу!

Ваша Оксана Мрійченко ❤️

Оригінал статті на Букнет: ОбІцяю Кохати — скоро ФІнал ❤️

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"