Обкладинка: варто чи ні?

Обкладинка: варто чи ні?

Обкладинка: варто чи ні?

Ми ніби як постійно повторюємо, що головне – це текст і цікаве написання, але мені все-таки здається, що обкладинка все-таки є важливим елементом історії. Вона поєднує суть книги і її візуальне відображення. Бувало ж таке, що гортаєте список книг і серед усіх обираєте саме ту, обкладинка якої вам найбільш симпатична? Це вже потім ви читаєте анотацію і перші сторінки книги, але в першу чергу робите вибір за обкладинкою. І це нормально. Я теж така 😉

Недавно я вирішила хай там що зробити собі нормальні обкладинки. Мені пощастило: я вмію малювати, хоча донедавна це робила лише на папері, тож я відносно просто подолала складнощі, пов’язані з графічним редактором. Завдяки своїй легендарній впертості я таки створила дві обкладинки (не судіть їх надто суворо, бо це мої перші роботи).

          

Можливо, цей пост зараз читає хтось, у кого є схожа проблема, і мій підхід до її вирішення зможе чимось йому допомогти чи наштовхне на нову думку (сподіваюся).

І от мені цікаво: чи стикалися ви зі схожими труднощами? Чи вам здається, що обкладинка – це не так суттєво і не варто заморочуватися? Пишіть в коментарях)))

Оригінал статті на Букнет: Обкладинка: варто чи ні?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Мазепинська Євангелія в Музеї книги і друкарства України

Бажання українців не просто вижити у час жорстоких випробувань – війни проти рашизму, але і жити повнокровним життям, засвідчують ті культурні події, які відбуваються у воюючій Україні сьогодні. Серед н

Письменник, колишній в’язень «Ізоляції» Асєєв здобув премію за мужність імені Діани…

Український письменник і журналіст, колишній в’язень терористів «ДНР» Станіслав Асєєв здобув премію за мужність імені Діани Ортіс.

Про це повідомив 24 травня керівник видавництва Українського науко

У росії штрафуватимуть за мапи без Криму

Держдума рф ухвалила закон про штрафи до 1 мільйона рублів або арешт до 15 діб за поширення мап, що «заперечують територіальну цілісність Росії». Про це повідомляє «Крим. Реалії», посил

У Києві розпочався фестиваль імені Романа Ратушного

У Києві розпочався фестиваль «Протасів Яр», присвячений пам’яті полеглого активіста й добровольця Романа Ратушного.
 
Подію відкрила українська письменниця Світлана Поваляєва, яка подяк

Росіяни зруйнували будинок культури, де відбувався Нью-Йоркський літературний фестиваль

Вранці 26 травня російські окупанти скинули бомбу ФАБ-250 на Нью-Йорк Донецької області. Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко.
 
За його словами, внаслідок бомбардуванн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"