Обкладинка: варто чи ні?

Обкладинка: варто чи ні?

Обкладинка: варто чи ні?

Ми ніби як постійно повторюємо, що головне – це текст і цікаве написання, але мені все-таки здається, що обкладинка все-таки є важливим елементом історії. Вона поєднує суть книги і її візуальне відображення. Бувало ж таке, що гортаєте список книг і серед усіх обираєте саме ту, обкладинка якої вам найбільш симпатична? Це вже потім ви читаєте анотацію і перші сторінки книги, але в першу чергу робите вибір за обкладинкою. І це нормально. Я теж така 😉

Недавно я вирішила хай там що зробити собі нормальні обкладинки. Мені пощастило: я вмію малювати, хоча донедавна це робила лише на папері, тож я відносно просто подолала складнощі, пов’язані з графічним редактором. Завдяки своїй легендарній впертості я таки створила дві обкладинки (не судіть їх надто суворо, бо це мої перші роботи).

          

Можливо, цей пост зараз читає хтось, у кого є схожа проблема, і мій підхід до її вирішення зможе чимось йому допомогти чи наштовхне на нову думку (сподіваюся).

І от мені цікаво: чи стикалися ви зі схожими труднощами? Чи вам здається, що обкладинка – це не так суттєво і не варто заморочуватися? Пишіть в коментарях)))

Оригінал статті на Букнет: Обкладинка: варто чи ні?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Українська фотокореспондентка стала переможницею World Press Photo

Всесвітньо відомий фотоконкурс World Press Photo оголосив світових лауреатів престижного конкурсу у 2024 році.

Як передає Укрінформ, список переможців опублікований на офіційному сайті конкурсу.

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Проєкт Читомо і PEN «Слова і кулі» вийде друком у форматі книжки

В Україні виходить друком збірка інтерв’ю з українськими письменниками та журналістами, які стали військовими та волонтерами «Слова і кулі».
До видання увійдуть розмови з людьми, які «р

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"