Нічого святого, геть нічого святого

Нічого святого, геть нічого святого

Нічого святого, геть нічого святого

В імя Лавкрафта і Ктулху з ним єдиного, володаря хточніх гбин і жаху неописуємого. В ім’я Толкієна, в сомні хобітів з гномами, відкриваючого нам шлях туди і назад, і зберігаючого нас мудрістю валарів на шляхах Мордору, і закриваючого від всевидющого ока Саурона. Хай збереже нас гостролистова паличка з пір’ям Фенікса він підступної Авади-Кедаври, і най прибуде з нами сила і на темному боці фентезі.

Ви думаєте, що читали про попаданок і попаданців все. Та я вас прошу.

Для початку розкажу вам як у фентезі прийнято.

Отже головна героїня.

Вона має бути такою, пальця в рот не клади. Грозою всіх драконів і перевертнів, але водночас трепетною як лань. Ніжною і беззахисною. Ну ми вирішили що це нудно. Тому – сюрприз, сюрприз. Героїня у нас буде звичайною дівкою з прищиками і недосокналістю.

Герой має бути грізним, владним, і неприступним як кремінь. Від одного його погляду скисає молоко, а кікімори скукожуються. Якщо він Світлий то всі Темні забиваються в найглибші щілинки і мімкрують під ландшафт. Якщо він Темний… то капець всьому. Полчища його зобмі і скелетів непереможні, а один його подих здатний анігілювати лицаря в обладунку разом з конякою.

У нас головний герой Валєра. Висновки робіть самі. Брутал він звісно і пройдисвіт. А все інше – поки притримаємо інтригу.  

Ну і по сюжету. Як вже було сказано, нічого святого у нас не має. Тому класичного порятунку принцеси з лап чудовиська  не буде. Бо герої самі собі чудовиська, самі собі адепти темряви і світла,  і самі собі Обрані для порятунку світу.

Якщо такий підхід до справи вас зацікавив – не прогавте прем’єру цього фентизищі.

 

Ну а поки чекаєте – запрошую почитати про вампірів і відьом в двох інших моїх фентезі історіях – Відьомська гімназія та ПВС.Верховний.

Оригінал статті на Букнет: Нічого святого, геть нічого святого

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"