Нічого святого, геть нічого святого

Нічого святого, геть нічого святого

Нічого святого, геть нічого святого

В імя Лавкрафта і Ктулху з ним єдиного, володаря хточніх гбин і жаху неописуємого. В ім’я Толкієна, в сомні хобітів з гномами, відкриваючого нам шлях туди і назад, і зберігаючого нас мудрістю валарів на шляхах Мордору, і закриваючого від всевидющого ока Саурона. Хай збереже нас гостролистова паличка з пір’ям Фенікса він підступної Авади-Кедаври, і най прибуде з нами сила і на темному боці фентезі.

Ви думаєте, що читали про попаданок і попаданців все. Та я вас прошу.

Для початку розкажу вам як у фентезі прийнято.

Отже головна героїня.

Вона має бути такою, пальця в рот не клади. Грозою всіх драконів і перевертнів, але водночас трепетною як лань. Ніжною і беззахисною. Ну ми вирішили що це нудно. Тому – сюрприз, сюрприз. Героїня у нас буде звичайною дівкою з прищиками і недосокналістю.

Герой має бути грізним, владним, і неприступним як кремінь. Від одного його погляду скисає молоко, а кікімори скукожуються. Якщо він Світлий то всі Темні забиваються в найглибші щілинки і мімкрують під ландшафт. Якщо він Темний… то капець всьому. Полчища його зобмі і скелетів непереможні, а один його подих здатний анігілювати лицаря в обладунку разом з конякою.

У нас головний герой Валєра. Висновки робіть самі. Брутал він звісно і пройдисвіт. А все інше – поки притримаємо інтригу.  

Ну і по сюжету. Як вже було сказано, нічого святого у нас не має. Тому класичного порятунку принцеси з лап чудовиська  не буде. Бо герої самі собі чудовиська, самі собі адепти темряви і світла,  і самі собі Обрані для порятунку світу.

Якщо такий підхід до справи вас зацікавив – не прогавте прем’єру цього фентизищі.

 

Ну а поки чекаєте – запрошую почитати про вампірів і відьом в двох інших моїх фентезі історіях – Відьомська гімназія та ПВС.Верховний.

Оригінал статті на Букнет: Нічого святого, геть нічого святого

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У PinchukArtCentre відкриється книгарня «Збірка»

У міжнародному центрі сучасного мистецтва PinchukArtCentre у Києві відкриється нова книгарня від «Збірки». Про це Читомо повідомила засновниця книгарні «Збірка» Наталя Кузьменко.
«Книжк

Книжка з лекціями нобелівської лавреатки продалася тиражем 10 тисяч у перший день

У Південній Кореї книжка «Світло і нитка» з лекціями, есеями та поезією нобелівської лавреатки Хан Канг за перший день продажу розійшлася накладом у 10 тисяч примірників. Про це повідом

Виставку фоторобіт загиблої журналістки Алли Пушкарчук відкрили у Львові

Фотовиставку «Бетельгейзе. Намисто для Рути» журналістки, редакторки, театрознавиці та військової Алли «Рути» Пушкарчук відкрили у просторі INDEX: Інститут документування і взаємодії. П

Премія книжкових блогерів оголосила переможців

Премія книжкових блогерів, яку заснував фестиваль «Книжкова країна», оголосила переможців. Про це повідомила кореспондентка Читомо з фестивалю.
 
Переможницею премії стала книжка «Погля

У Києві відкрилась виставка маріупольської писанки «Іканича»

Виставка «Іканича: маріупольська писанка» відкрилась у Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара» у Києві.

Про це повідомляє Донецька обласна військова адміністрація, передає Укрінформ

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"