Нічого нового не скажу, але скажу

Нічого нового не скажу, але скажу

Нічого нового не скажу, але скажу

Сьогоднішній ранок став для мене незабутнім! Саме незабутнім, але аж ніяк не чудовим. 

– Алло…

– Ти спиш? – голос подруги через сон ледь упізнаю.

– Я… тобто… ну… так.

– Вставай, війна почалася. 

Ні для кого це вже не секрет та не несподіванка. Цей день супроводжувався сиреною повітряних тривог… Проживаю я в Києві. 

Зараз хочу сказати про інше. Вже не один автор написав про те, що буде писати, доки Інтернет не зникне. Ось тепер  я скажу теж саме. Наразі у меня книга “Здолати прірву” яка знаходиться у передплаті. Викладатиметься дана історія у звичному режимі. Нічого порушено не буде, доки обставини не змусять. А там… як же вже вищим силам буде завгодно, тому що їм, зверху, видно краще. 

Але є у мене ще друга книга “Скільки важить кохання”? що буде з нею? Точно не закину, але, можливо, через обставини доведеться трохи пригальмувати викладку. Але хто знає… Той, хто мене читає, знає, що я реально відповідальний автор (я не хвалюся, та і є). Тільки серйозні обставини можуть змусити піти мене проти графіку. 

Прошу мене зрозуміти, у будь-якому разі. Прошу, вірити у нашу країну. У наших хлопців! У наших захисників,  й нехай вищі сили бережуть їх!

Не вірте сліпо новинам, спостерігайте, робіть висновки, дійте по обставинам або як велить серце.

Ось стільки накатала… згодні чи не згодні, вже як є. Дякую вам усім, що зі мною та підтримуєте. Україна у нас одна! За неї варто стояти до кінця! До переможного кінця! 

 

Оригінал статті на Букнет: Нічого нового не скажу, але скажу

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Поетична книжка української авторки увійшла в список читаня від Forbes

Дебютна поетична збірка перекладачки Оксани Максимчук “Still city” увійшла до переліку рекомендованого літнього читання від Forbes.
«У своїй першій збірці англійською мовою американка у

«Казку про калинову сопілку» Оксани Забужко видали у формі артбуку

Видавництво «Комора» перевидало «Казку про калинову сопілку» Оксани Забужко у форматі артбуку. Про це видавництво повідило Читомо.
Нове видання доповнене ілюстраціями художниці Олі Стрю

У США вийде книжка Оксани Луцишиної Love Life

У серії Українського наукового інституту Гарвардського університету вийде роман Оксани Луцишиної Love Life («Любовне життя»). Про це повідомили на фейсбук-сторінці університету.
Роман н

Професор Єльського університету перерахував $20 тисяч на навчання українських захисників

Американський філософ, професор Єльського університету Джейсон Стенлі перерахував Фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим» $20 000, які отримав за роботу почесним професором

Оголосили лавреатів американської премії The Carnegie Medal

Американська бібліотечна асоціація оголосила лавреатів щорічної літературної премії The Carnegie Medal. Про це повідомляється на сайті асоціації.
Книжка The Berry Pickers («Збирачі ягод

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"