Нічого нового не скажу, але скажу

Нічого нового не скажу, але скажу

Нічого нового не скажу, але скажу

Сьогоднішній ранок став для мене незабутнім! Саме незабутнім, але аж ніяк не чудовим. 

– Алло…

– Ти спиш? – голос подруги через сон ледь упізнаю.

– Я… тобто… ну… так.

– Вставай, війна почалася. 

Ні для кого це вже не секрет та не несподіванка. Цей день супроводжувався сиреною повітряних тривог… Проживаю я в Києві. 

Зараз хочу сказати про інше. Вже не один автор написав про те, що буде писати, доки Інтернет не зникне. Ось тепер  я скажу теж саме. Наразі у меня книга “Здолати прірву” яка знаходиться у передплаті. Викладатиметься дана історія у звичному режимі. Нічого порушено не буде, доки обставини не змусять. А там… як же вже вищим силам буде завгодно, тому що їм, зверху, видно краще. 

Але є у мене ще друга книга “Скільки важить кохання”? що буде з нею? Точно не закину, але, можливо, через обставини доведеться трохи пригальмувати викладку. Але хто знає… Той, хто мене читає, знає, що я реально відповідальний автор (я не хвалюся, та і є). Тільки серйозні обставини можуть змусити піти мене проти графіку. 

Прошу мене зрозуміти, у будь-якому разі. Прошу, вірити у нашу країну. У наших хлопців! У наших захисників,  й нехай вищі сили бережуть їх!

Не вірте сліпо новинам, спостерігайте, робіть висновки, дійте по обставинам або як велить серце.

Ось стільки накатала… згодні чи не згодні, вже як є. Дякую вам усім, що зі мною та підтримуєте. Україна у нас одна! За неї варто стояти до кінця! До переможного кінця! 

 

Оригінал статті на Букнет: Нічого нового не скажу, але скажу

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

За три місяці повномасштабної війни окупанти скоїли 280 злочинів проти медіа

За три місяці повномасштабної війни росія скоїла 280 злочинів проти журналістів та медіа в Україні. Про це повідомив Інститут масової інформації.

Станом на 24 травня загалом російські

Премію Американського PEN вручили родині журналіста-політв’язня Єсипенка

Дружині та доньці Владислава Єсипенка, українського журналіста, засудженого в окупованому росією Криму, вручили премію Американського PEN Barbey Freedom to Write Award 2022.
 
Нагороду

В Україні відкриваються книгарні після вимушених перерв

Vivat та Видавництво Старого Лева відкривають свої книгарні в українських містах, які не працювала через обстріли міст російськими військовими. Про це Читомо повідомили представники вид

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"