Нічого нового не скажу, але скажу

Нічого нового не скажу, але скажу

Нічого нового не скажу, але скажу

Сьогоднішній ранок став для мене незабутнім! Саме незабутнім, але аж ніяк не чудовим. 

– Алло…

– Ти спиш? – голос подруги через сон ледь упізнаю.

– Я… тобто… ну… так.

– Вставай, війна почалася. 

Ні для кого це вже не секрет та не несподіванка. Цей день супроводжувався сиреною повітряних тривог… Проживаю я в Києві. 

Зараз хочу сказати про інше. Вже не один автор написав про те, що буде писати, доки Інтернет не зникне. Ось тепер  я скажу теж саме. Наразі у меня книга “Здолати прірву” яка знаходиться у передплаті. Викладатиметься дана історія у звичному режимі. Нічого порушено не буде, доки обставини не змусять. А там… як же вже вищим силам буде завгодно, тому що їм, зверху, видно краще. 

Але є у мене ще друга книга “Скільки важить кохання”? що буде з нею? Точно не закину, але, можливо, через обставини доведеться трохи пригальмувати викладку. Але хто знає… Той, хто мене читає, знає, що я реально відповідальний автор (я не хвалюся, та і є). Тільки серйозні обставини можуть змусити піти мене проти графіку. 

Прошу мене зрозуміти, у будь-якому разі. Прошу, вірити у нашу країну. У наших хлопців! У наших захисників,  й нехай вищі сили бережуть їх!

Не вірте сліпо новинам, спостерігайте, робіть висновки, дійте по обставинам або як велить серце.

Ось стільки накатала… згодні чи не згодні, вже як є. Дякую вам усім, що зі мною та підтримуєте. Україна у нас одна! За неї варто стояти до кінця! До переможного кінця! 

 

Оригінал статті на Букнет: Нічого нового не скажу, але скажу

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Через військову агресію росії в Україні пошкоджені щонайменше 11% шкіл

Станом на січень 2023 року через російську військову агресію в Україні були пошкоджені 1259 шкіл, а 223 — повністю зруйновані. Про це свідчать результати дослідження «Війна та освіта. Я

Росіянам заборонили використовувати зображення Мумі-тролів

Фінська компанія Moomin Characters, яка володіє правами на твори письменниці Туве Янссон, більше не видає ліцензії на використання образів Мумі-тролів у росії. Про це повідомило російсь

Із романів Аґати Крісті вилучать образливі слова

З романів Аґати Крісті про Еркюля Пуаро й міс Марпл від видавництва HarperCollins приберуть «потенційно образливу лексику».
З текстів видалять посилання на етнічну приналежність героїв,

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"