Німецькі благодійники виділили $10 тисяч для підтримки українського книговидання

Німецькі благодійники виділили $10 тисяч для підтримки українського книговидання

Німецький благодійний фонд De Gruyter eBound Foundation виділив $10 тисяч для підтримки книговидання в Україні в межах ініціативи SUPRR. Про це повідомили на сайті фонду.

SUPRR (Supporting Ukrainian Publishing Resilience and Recovery, «Підтримка стійкості та відновлення українського видавництва») — нова ініціатива підтримки українського видавництва тепер і після закінчення російсько-української війни. Її мета — побудувати сильну транснаціональну спільноту видавців, які працюють разом, щоб задовольнити потреби книговидавничої галузі. Ініціатива пов’язана з Central European University Press (видавництвом Центрально-Європейського університету.

 

SUPRR розробляє індивідуальні навчальні програми для українських видавців, які бажають модернізуватися відповідно до вимог вступу до ЄС, а також підготувала англомовний огляд українського книговидання.

 

«Ми дуже раді отримати цей грант від De Gruyter eBound Foundation. Це фінансування дозволить нам продовжувати роботу з налагодження зв’язків із видавничими організаціями, які підтримують мету забезпечити процвітання сильної, сучасної та динамічної видавничої екосистеми в Україні», — повідомив Френсіс Пінтер, виконавчий голова видавництва Central Eureopean University Press.

 

Детально про діяльність SUPRR можна дізнатися за посиланням.

 

«Ми раді працювати з SUPRR, ініціативою, яка підтримає нас у роботі над подоланням багатьох викликів, з якими ми зіштовхуємося», — наголошував Олександр Афонін, президент Асоціації видавців і книгорозповсюджувачів України.

 

De Gruyter eBound — некомерційний фонд, який підтримує наукові видання в усьому світі з метою зробити їхні публікації доступними для глобальної авдиторії.

 

Як повідомлялося, у Німеччині винагородили літпремією п’ятьох перекладачів з України.

 

 

Чільне зображення: degruyter.com

Оригінал статті на Suspilne: Німецькі благодійники виділили $10 тисяч для підтримки українського книговидання

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Проєкт Читомо і PEN «Слова і кулі» вийде друком у форматі книжки

В Україні виходить друком збірка інтерв’ю з українськими письменниками та журналістами, які стали військовими та волонтерами «Слова і кулі».
До видання увійдуть розмови з людьми, які «р

Створили петицію щодо усунення Булґакова з публічного простору

Громадські активісти закликали підтримати петицію щодо усунення Міхаїла Булґакова з публічного простору Києва. Про це йдеться у петиції на сайті Київської міської ради.
Автор петиції —

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"