Німецькі благодійники виділили $10 тисяч для підтримки українського книговидання

Німецькі благодійники виділили $10 тисяч для підтримки українського книговидання

Німецький благодійний фонд De Gruyter eBound Foundation виділив $10 тисяч для підтримки книговидання в Україні в межах ініціативи SUPRR. Про це повідомили на сайті фонду.

SUPRR (Supporting Ukrainian Publishing Resilience and Recovery, «Підтримка стійкості та відновлення українського видавництва») — нова ініціатива підтримки українського видавництва тепер і після закінчення російсько-української війни. Її мета — побудувати сильну транснаціональну спільноту видавців, які працюють разом, щоб задовольнити потреби книговидавничої галузі. Ініціатива пов’язана з Central European University Press (видавництвом Центрально-Європейського університету.

 

SUPRR розробляє індивідуальні навчальні програми для українських видавців, які бажають модернізуватися відповідно до вимог вступу до ЄС, а також підготувала англомовний огляд українського книговидання.

 

«Ми дуже раді отримати цей грант від De Gruyter eBound Foundation. Це фінансування дозволить нам продовжувати роботу з налагодження зв’язків із видавничими організаціями, які підтримують мету забезпечити процвітання сильної, сучасної та динамічної видавничої екосистеми в Україні», — повідомив Френсіс Пінтер, виконавчий голова видавництва Central Eureopean University Press.

 

Детально про діяльність SUPRR можна дізнатися за посиланням.

 

«Ми раді працювати з SUPRR, ініціативою, яка підтримає нас у роботі над подоланням багатьох викликів, з якими ми зіштовхуємося», — наголошував Олександр Афонін, президент Асоціації видавців і книгорозповсюджувачів України.

 

De Gruyter eBound — некомерційний фонд, який підтримує наукові видання в усьому світі з метою зробити їхні публікації доступними для глобальної авдиторії.

 

Як повідомлялося, у Німеччині винагородили літпремією п’ятьох перекладачів з України.

 

 

Чільне зображення: degruyter.com

Оригінал статті на Suspilne: Німецькі благодійники виділили $10 тисяч для підтримки українського книговидання

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"