Німецькі благодійники виділили $10 тисяч для підтримки українського книговидання
Німецький благодійний фонд De Gruyter eBound Foundation виділив $10 тисяч для підтримки книговидання в Україні в межах ініціативи SUPRR. Про це повідомили на сайті фонду.
SUPRR (Supporting Ukrainian Publishing Resilience and Recovery, «Підтримка стійкості та відновлення українського видавництва») — нова ініціатива підтримки українського видавництва тепер і після закінчення російсько-української війни. Її мета — побудувати сильну транснаціональну спільноту видавців, які працюють разом, щоб задовольнити потреби книговидавничої галузі. Ініціатива пов’язана з Central European University Press (видавництвом Центрально-Європейського університету.
SUPRR розробляє індивідуальні навчальні програми для українських видавців, які бажають модернізуватися відповідно до вимог вступу до ЄС, а також підготувала англомовний огляд українського книговидання.
«Ми дуже раді отримати цей грант від De Gruyter eBound Foundation. Це фінансування дозволить нам продовжувати роботу з налагодження зв’язків із видавничими організаціями, які підтримують мету забезпечити процвітання сильної, сучасної та динамічної видавничої екосистеми в Україні», — повідомив Френсіс Пінтер, виконавчий голова видавництва Central Eureopean University Press.
Детально про діяльність SUPRR можна дізнатися за посиланням.
«Ми раді працювати з SUPRR, ініціативою, яка підтримає нас у роботі над подоланням багатьох викликів, з якими ми зіштовхуємося», — наголошував Олександр Афонін, президент Асоціації видавців і книгорозповсюджувачів України.
De Gruyter eBound — некомерційний фонд, який підтримує наукові видання в усьому світі з метою зробити їхні публікації доступними для глобальної авдиторії.
Як повідомлялося, у Німеччині винагородили літпремією п’ятьох перекладачів з України.
Чільне зображення: degruyter.com
Оригінал статті на Suspilne: Німецькі благодійники виділили $10 тисяч для підтримки українського книговидання
Блог
Очолити Українську асоціацію видавців і книгорозповсюджувачів може Артем БіденкоКолишній держсекретар Міністерства інформаційної політики Артем Біденко ймовірно стане президентом Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів (УАВК). Про це стало відомо з в
Російські письменники принижували українців століттямиЗневажливо висловлювалися про українців у своїх творах Пушкін, Тургенєв, Чехов, Короленко, Ільф і Петров, Булгаков та інші.
Як інформує УМ, про це говориться в досліджені SPRAVDI оприлюдненому в соцмереж
У Львові пропонують перейменувати вулицю Аральську на честь української письменниці Вікторії Амеліної. Про це повідомляється на телеграм-каналі «Деколонізація.Україна».
Команда проєкту
Комітет з Національної премії України імені Тараса Шевченка оголосив про початок приймання літературно-мистецьких творів. Про це повідомили на офіційному сайті Комітету.
Заявки приймают
В Україні створили друкований журнал «Поміж» про Дніпро та навколо від однойменного незалежного онлайнового видання. Про це повідомила команда медіа на інстаграм-сторінці.
Видання присв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.