Німецька міністерка культури про бойкот рф: Не дозволю путіну відібрати у мене Чехова

Німецька міністерка культури про бойкот рф: Не дозволю путіну відібрати у мене Чехова

Міністерка Німеччини з питань культури та ЗМІ Клаудія Рот вважає неправильним бойкотувати російську культуру. Про це вона повідомила в інтерв’ю газеті Augsburger Allgemeine.

«Існує велика невизначеність щодо того, як поводитися з російською культурою. Я вважаю, що бойкот абсолютно неправильний, тому що часто останній простір свободи намагаються зберегти російські митці й мисткині. Існує така велика російська культура, чи то музика, чи то література, чи то Антон Чехов. Я не дозволю путіну забрати у мене Чехова!», — наголосила вона.

 

Також вона пригадала суспільне обговорення про заборону молодіжному оркестру грати Чайковського у Північній Рейн-Вестфалії, яку згодом скасували.

 

«Звичайно, дискусія триває. Існує велика невизначеність щодо того, як поводитися з російською культурою», — зазначила Рот.

 

Вона також наголосила на згубному впливі пропаганди та дезінформації, процитувавши Владіміра Камінера: «Чудовий автор, наполовину росіянин, наполовину українець, писав, що пропаганда, яку зараз поширюють, — один з найнебезпечніших видів зброї. Дезінформація, фейки, брехня, люди втрачають довіру до інформації. Тим більше ми повинні усвідомлювати, чим багата наша демократія. Це і четверта опора демократії, незалежні ЗМІ. Ми маємо зробити все, щоб демократія не була ослаблена».

 

В інтерв’ю посадовиця згадала й українців, сказавши, що вони «почуваються європейцями» й «ведуть боротьбу за свободу та демократичні права, які ми сприймаємо як належне».

 

Раніше Клаудія Рот приїздила у справах культури і прав українських митців до України, зокрема до Одеси.

 

Нагадаємо, уповноважена уряду ФРН з прав людини та гуманітарної допомоги Луіза Амтсберг теж виступила проти бойкоту російської культури. Німецький PEN-клуб висловив побоювання про «перемогу божевілля», якщо світ бойкотуватиме росіян та їхню культуру.

 

 

Чільне фото: Ульріх Вагнер

Оригінал статті на Suspilne: Німецька міністерка культури про бойкот рф: Не дозволю путіну відібрати у мене Чехова

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Гра, що затьмарює реальність

Гра “Світ Ельзар”  – це світ, сповнений неймовірних пригод. Він приманює фарбами, монстрами, новими знайомствами. Історії, що він розповідає, переплітаються між собою, даруючи невпинний потік емоцій. А ознайомитися

Культурне медіа Your Art скорочує діяльність через брак фінансування

Медіапроєкт про українське мистецтво Your Art надалі функціонуватиме тільки в режимі новинного медіа. Про це редакторки Анастасія Калита та Аміна Ахмед повідомили в інстаграмі. 
«У трав

У Гельсінкі за п’ять хвилин демонтували радянський пам’ятник

8 серпня у столиці Фінляндії демонтували пам’ятник «Мир у всьому світі», подарований Радянським Союзом у 1989 році, повідомляє «Громадське» з посиланням на фінське видання «Yle«.

Пам’ятник зранку пер

Потрібна допомога

Мені потрібно перевести книгу на іноземну мову. Хтось із авторів стикався з цим? Якщо так, дайте пораду до кого можна звернутися.

лірика для книги

Щоб збагатити свою книгу і передати правильний настрій героя в той момент, я експериментую з лірикою. 

Тут я стикнулась з проблемою- знайти відповідну поезію.

Нажаль, це зробити доволі важко, адже інтернет пропонує

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"