Ніл Ґейман підтримує страйк Гільдії сценаристів США

Ніл Ґейман підтримує страйк Гільдії сценаристів США

Американський письменник Ніл Ґейман долучився до страйку Гільдії письменників США (Writers Guild of America, WGA).

Основною вимогою страйку є перегляд заробітних плат через появу стримінгових сервісів на ринку праці та зміни в контрактах через використання штучного інтелекту в роботі сценаристів.

 

«Я одяг червону футболку вперше з 1987 року. Я член WGA. Я страйкую. Я переймаюся своїми творами, але зараз я тут, я не працюю, доки ми не отримаємо хороший контракт, тому що мене хвилює майбутнє WGA, майбутнє молодих письменників. Я хочу світ, у якому штучний інтелект не пише сценаріїв і не намагається це зробити. Я хочу світ, у якому молоді письменники навчаться робити телебачення. І я хочу світ, у якому ми отримуємо справедливу винагороду за те, що транслюють завдяки нам», — написав Ґейман.

 

 

Згодом письменник закликав долучатися до страйку. Наразі Ґейман є шоураннером кількох окремих серіалів: «Добрі передвісники» та «Американські боги », спін-оффу Anansi Boys на Amazon і «The Sandman» на Netflix.

 

 

Страйк «Відкласти олівці» (Pencils Down) триває з 2 травня 2023 року. Гільдія сценаристів США звернулася до Альянсу виробників кіно й телебачення з вимогою укласти нову угоду, адже на ринку з’явилися стримінгові сервіси компаній Netflix, Apple, Amazon, Disney, Discovery-Warner, NBC, Paramount. Сценаристи не отримують гідної заробітної плати за свою роботу, адже стримінги використовують їхні послуги за менші гроші, ніж кіно- та телевізійна індустрія.

 

Попередній страйк сценаристів відбувся в 2007 році.

 

Нагадаємо, нещодавно Ніл Ґейман випустив музичний альбом.

 

 

Джерело: Tumblr

Чільне зображення: Tommaso Boddi/Getty Images для IMDb

Оригінал статті на Suspilne: Ніл Ґейман підтримує страйк Гільдії сценаристів США

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Одесі можуть з’явитися вулиці Майка Йогансена і Ґео Шкурупія

В Одесі перейменують топоніми, назви яких пов’язані з колоніальним минулим, зокрема створять мікрорайони «Видатних українських діячів» та «Індустріальний». Про це повідомили на офіційно

Жага справедливості у книжці ​​Олексія Зарецького «Алла Горська. Мисткиня у просторі тоталітаризму»

Олексій Зарецький. Алла Горська. Мисткиня у просторі тоталітаризму – Прометей, 2023 – 432 с.
 
Незабаром у видавництві «Прометей» вийде книжка, присвячена життю і творчості Алли Горсько

У Верховній Раді закликають називати Грузію Сакартвело

У Верховній Раді зареєстрували проєкт постанови про використання в Україні історичної назви Грузії «Сакартвело». Ознайомитись з документом можна на сайті Верховної Ради.
 
Ініціатори пр

У Києві відкрилась виставка до 225-річчя «Енеїди» Котляревського

У Національному музеї історії України відкрилась виставка «Енеїда 225», присвячена твору Івана Котляревського. Про це повідомляється на сайті Міністерства культури та інформаційної полі

Книжковий Арсенал-2023 оголошує набір волонтерів

XI Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» оголошує набір волонтерів. Про це йдеться на сайті події.
 
Волонтери фестивалю отримають можливість приєднатися до команди Мистецького арсе

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"