Ніл Ґейман випустив музичний альбом

Ніл Ґейман випустив музичний альбом

Американський письменник Ніл Ґейман у співпраці з австралійським інді-струнним квартетом FourPlay випустив перший повноформатний альбом  під назвою Signs of Life («Ознаки життя»).

Ґейман — автор текстів, також він записав частину бек-вокалу.

 

Письменник вперше поспівпрацював зі струнним квартетом FourPlay в 2010 році. Квартету було доручено написати саундтрек до повісті Ґеймана  The Truth is a Cave in the Black Mountains («Істина — це печера в Чорних горах»), яку вони згодом виконали разом.

 

«Я не зовсім впевнений, коли закохався в струнний квартет. Хоча я пам’ятаю наше перше побачення. Це був день, проведений у крихітній кімнаті десь у лабіринті за лаштунками Сіднейської опери. Наступного вечора ми грали на сцені Сіднейського оперного театру. Це було чудово. Це було так весело, що ми зробили це знову. Ми разом їздили в тур, але коли ми дійшли до Карнегі-холу, ми вирішили, що нам потрібно щось краще, ніж я, що читає вірш на біс, тому ми вкрали трохи часу на саундчек і репетирували пісню. А потім ми виконали нашу пісню на сцені Карнегі-холу, і це було дуже схоже на щось особливе. Ми почали створювати репертуар, і коли я був в Австралії, ми разом створювали музику. Це деякі з речей, які ми зробили разом. Довга перелогова зима, останні два з половиною роки. Ось і ознаки життя», — розповів Ґейман.

 

 

 

Signs of Life містить музику, створену для проєкту Signs, у якому Гейман і FourPlay змінювали традиційну концепцію зодіаків, включивши оновлені концептуальні підходи. Альбом також включатиме вірші та оповідання Ґеймана на музику FourPlay і дві кавер-версії його попередніх релізів із додаванням інструментальної композиції, натхненної його творчістю.

 

Треклист:

 

  1. Clock
  2. Möbius Strip
  3. Bloody Sunrise
  4. The Wreckers
  5. Song of the Song
  6. Credo
  7. Neverwhere
  8. Poem first read on January 26th 2011 at the Sydney Opera House
  9. The Problem with Saints
  10. In Transit
  11. Signs of a Life
  12. Oceanic

 





 

Нагадаємо, 2022 року  в мережу виклали музичний альбом на вірші Лесі Українки, а 2021 — музичний альбом Жадана з голосами українських поетів.

 

 

Джерело: pitchfork.com

Чільне зображення: CHRIS FRAPE

Оригінал статті на Suspilne: Ніл Ґейман випустив музичний альбом

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна Камиша

Маркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн

У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й Ушкалова

У Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:

 вул. Гр

У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою

19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома

Завдяки проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати 20 тисяч книжок

У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих

У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину Левченко

Журналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"