Ну, ти й потраплянець!

Ну, ти й потраплянець!

Ну, ти й потраплянець!

 

Сьогодні хотілося б сказати кілька слів про те, чому в нашому фентезі така популярна тема “потраплянців”. Ця тема далеко не нова ( як може здатися).

Якщо зазирнути в історію літератури, то пригадаються і “Мандри Гулівера” Свіфта, і “Янкі при дворі короля Артура” Марка Твена, й “Аліса в Країні Див” Керролла. 

Всі ми — і діти, і дорослі, з задоволенням читаємо такі історії. Можливо, через те, що кожен хотів би в глибині душі щось кардинально змінити в своєму житті, почати його з “чистого аркуша”, в нових умовах. 

Та не всім це вдається. А от герої фентезі, які потрапляють в минуле, майбутнє, чи інші світи, ніби стають іншими людьми, міняються під впливом обставин. І нам цікаво за цим стежити. 

Особливо, якщо виникають конфлікти ( наприклад, між бажанням повернутися додому і залишитися; між коханням і обов’язком тощо). 

Якщо ви любите такі історії, запрошую до мого роману “Пройти під веселкою”, який сьогодні можна придбати зі знижкою. Це весела і фантастична історія про дівчину Міру, яка потрапляє в світ, населений незвичайними мешканцями. Люди там — далеко не “царі природи”, а навпаки, перебувають у невиграшному становищі. Однак завдяки своїй кмітливості і комунікабельності Мірі вдається і друзів знайти, і закохатися ( при чому взаємно), і здійснити спробу дістатися-таки своєї домівки.

А чи вдасться їй це? 

Переходьте за посиланням або натискайте на картинку і читайте! 

А також запрошую до творів моїх друзів, які сьогодні також пропонуються зі знижкою! 

Анна Харламова “Парі прийнято!”

Наталія Дев’ятко “Небесні міста”

Софія Чайка “Неочікуване кохання, або Історія однієї оборудки”

А ви любите історії про потраплянців, чи вважаєте, що це дитячі казочки?

Оригінал статті на Букнет: Ну, ти й потраплянець!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Гра, що затьмарює реальність

Гра “Світ Ельзар”  – це світ, сповнений неймовірних пригод. Він приманює фарбами, монстрами, новими знайомствами. Історії, що він розповідає, переплітаються між собою, даруючи невпинний потік емоцій. А ознайомитися

Культурне медіа Your Art скорочує діяльність через брак фінансування

Медіапроєкт про українське мистецтво Your Art надалі функціонуватиме тільки в режимі новинного медіа. Про це редакторки Анастасія Калита та Аміна Ахмед повідомили в інстаграмі. 
«У трав

У Гельсінкі за п’ять хвилин демонтували радянський пам’ятник

8 серпня у столиці Фінляндії демонтували пам’ятник «Мир у всьому світі», подарований Радянським Союзом у 1989 році, повідомляє «Громадське» з посиланням на фінське видання «Yle«.

Пам’ятник зранку пер

Потрібна допомога

Мені потрібно перевести книгу на іноземну мову. Хтось із авторів стикався з цим? Якщо так, дайте пораду до кого можна звернутися.

лірика для книги

Щоб збагатити свою книгу і передати правильний настрій героя в той момент, я експериментую з лірикою. 

Тут я стикнулась з проблемою- знайти відповідну поезію.

Нажаль, це зробити доволі важко, адже інтернет пропонує

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"