Нову трилогію про Джеймса Бонда написала жінка, книжка з’явиться у продажу 1 вересня 2022 року

Нову трилогію про Джеймса Бонда написала жінка, книжка з’явиться у продажу 1 вересня 2022 року

Нову трилогію про Джеймса Бонда вперше написала жінка-письменниця. Нею стала Кім Шервуд. Кодова назва роману Double O, її головними героями будуть “М” та міс Маніпенні, а не агент 007.

Ні офіційна назва, ні обкладинка книжки поки не відомі, проте видавець приймає замовлення на роман. Вихід трилогії заплановано на 1 вересня 2022 року, повідомив телеканал Sky News.

За сюжетом першої книги, Джеймс Бонд зник – він або у полоні, або загинув. Ровесників-сучасників Бонда теж уже немає, тому управління вербує нове покоління агентів Double O. У цей час “М” та міс Маніпенні намагаються розшукати Бонда та викрити “крота” в МІ-6.

З’явиться феміністський погляд

Письменниця Шервуд зазначила, що для неї велика честь написати роман про всесвіт Бондіани, і вона рада, що сім’я Флемінгів дала їй цю нагоду. Її кандидатуру як авторки пригод про Джеймса Бонда погодили видавничий гігант HarperCollins та фонд Ian Fleming Publications, якому належать літературні права на Бондіану.

Всесвіт романів про британського розвідника, який має право на вбивство, створив Ян Флемінг – письменник, журналіст та колишній офіцер військово-морської розвідки Великобританії. Окрім Флемінга, книги про Бонда офіційно писали ще шість авторів, усі чоловіки. З приходом у родину авторів Бондіани жінки багато чого зміниться. Письменниця сказала, що романи отримають феміністський погляд і нових героїв, з якими читач зможе ідентифікувати себе.

“Як молода письменниця, я хочу привнести феміністський погляд у канон. Я хочу віддати шану тому, що було раніше, але й створити щось нове — простір, де ми всі будемо героями. Ми зараз у зовсім іншому світі, ніж романи Флемінга. І у певному сенсі світ, про який писав Флемінг, не існував. Він писав про розкішний, матеріалістичний світ, в якому Великобританія мала велике значення в міжнародному масштабі в той час, коли відбувалися зміни в британському імперіалізмі. Бонд завжди був фантазією, але це фантазія, яка може відбивати та формувати нас”, – сказала письменниця BBC.

Отримала визнання після першого роману

Кім Шервуд входить у короткий список британського тижневика The Sunday Times як молода письменниця 2019 року. Вона отримала визнання, написавши свій перший роман “Заповіт”. Над ним вона почала працювати після того, як її дід, актор Джордж Бейкер, помер, а бабуся вперше розповіла про те, як пережила Голокост. “Заповіт” виграв премію Bath Novel Award-2016, увійшов у довгий список премії Десмонда Елліота та виграв премію Harpers’ Bazaar Big Book Award.

Нову трилогію про Джеймса Бонда написала жінка, книжка з'явиться у продажу 1 вересня 2022 року

У Twitter та Instagram письменницю можна знайти за ім’ям @kimtsherwood.

Коли вийде в Україні

В Україні книжки зі всесвіту Джеймса Бонда видає “Навчальна книга – Богдан”. Наразі видавництво випустило 10 романів про пригоди агента 007, всі їх написав Флемінг.

“Ми поки хочемо видати всі романи Флемінга, потім перейти до наступних авторів, тобто йти по черзі. Проте не виключаємо, що незабаром зробимо переклад нової трилогії. Зараз триває переговорний процес, ще зарано говорити про якісь рішення”, – сказала Суспільне Культура заступниця головного редактора видавництва Тетяна Бодна.

Флемінг написав 12 романів про Джеймса Бонда та дві збірки оповідань. Після його смерті офіційно було написано ще 26 книжок, тобто всього 40.

Оригінал статті на Читомо: Нову трилогію про Джеймса Бонда написала жінка, книжка з’явиться у продажу 1 вересня 2022 року

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

50 типових помилок в українській мові від Ірини Фаріон

19 липня у Львові вбили українську мовознавицю, професорку, блогерку Ірину Фаріон. Попри її різкі висловлювання щодо русифікованих імен, російськомовних військових та іншого, ми перекон

Як відомі українці відреагували на вбивство Ірини Фаріон

19 липня у Львові вбили українську мовознавицю, професорку, блогерку Ірину Фаріон. Чимало відомих українців висловилися щодо вбивства мовознавиці, тож ми зібрали їхні дописи.
Ярина Чорн

Фестиваль «Книжкова країна» заснував премію для букблогерів

Фестиваль «Книжкова країна» заснував премію для книжкових блогерів. Про це повідомили на фейсбук-сторінці фестивалю.
Наразі премія шукає членів журі серед букблогерів. Свої пропозиції м

У Чернівцях планують перейменувати понад 60 вулиць

У міській раді Чернівців хочуть перейменувати ще понад 60 вулиць та провулків та 4 вулиці у Коровії. Про це повідомляє Чернівецька міська рада.
У місті планують перейменувати:

Архангел

Син загинув на війні. Горе та гордість у книжці «Лемберґ: мамцю, ну не плач»

За десять років війни, що її затіяли московити в Україні, загинули десятки тисяч наших громадян. Пам’ять про більшість із них живе в серцях рідних, друзів, знайомих. Портрети багатьох і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"