Нову книгу Галини Малик «Мандри та подвиги. Вибране» презентували в Ужгороді

Нову книгу Галини Малик «Мандри та подвиги. Вибране» презентували в Ужгороді

Праця побачила світ у межах обласної програми підтримки видання творів місцевих авторів, популяризації закарпатської книги та сприяння книгорозповсюдженню на 2021-2023 роки.

«Цю книгу не можна назвати тільки дитячою – вона буде цікавою всім. Однак найважливішими такі видання є саме для молодших читачів, адже виховують у них повагу до книги як до духовного явища», – наголосив начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Роман Молдавчук.

Авторка Галина Малик зазначила, що у новому виданні зібрано її творчий доробок у різних жанрах: проза, поезія, драматургія, переклади.

«Видання для дітей повинні говорити з ними їхньою мовою, бути гарно ілюстрованими та привертати увагу. Сподіваюся, що кожен знайде тут щось цікаве та нове для себе», — зауважила письменниця.

Загалом упродовж поточного року Програмою профінансовано 24 книжкових проєкти загальним накладом понад 6,5 тис. примірників. Їх розподілили в бібліотеки закладів культури та освіти Закарпаття, повідомляють у Закарпатській ОДА.

Джерело: zakarpattya.net.ua.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Нову книгу Галини Малик «Мандри та подвиги. Вибране» презентували в Ужгороді

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"