Нову книгу Галини Малик «Мандри та подвиги. Вибране» презентували в Ужгороді
Праця побачила світ у межах обласної програми підтримки видання творів місцевих авторів, популяризації закарпатської книги та сприяння книгорозповсюдженню на 2021-2023 роки.
«Цю книгу не можна назвати тільки дитячою – вона буде цікавою всім. Однак найважливішими такі видання є саме для молодших читачів, адже виховують у них повагу до книги як до духовного явища», – наголосив начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Роман Молдавчук.
Авторка Галина Малик зазначила, що у новому виданні зібрано її творчий доробок у різних жанрах: проза, поезія, драматургія, переклади.
«Видання для дітей повинні говорити з ними їхньою мовою, бути гарно ілюстрованими та привертати увагу. Сподіваюся, що кожен знайде тут щось цікаве та нове для себе», — зауважила письменниця.
Загалом упродовж поточного року Програмою профінансовано 24 книжкових проєкти загальним накладом понад 6,5 тис. примірників. Їх розподілили в бібліотеки закладів культури та освіти Закарпаття, повідомляють у Закарпатській ОДА.
Джерело: zakarpattya.net.ua.
Оригінал статті на НСПУ: Нову книгу Галини Малик «Мандри та подвиги. Вибране» презентували в Ужгороді
Блог
Поезія Мусаковської і Андруховича — нові переклади за кордономУ США вийшли поетичні збірки Set change («Зміна декорацій») Юрія Андруховича та The God of Freedom («Бог свободи») Юлії Мусаковської.
Поетична збірка Юрія Андруховича вийшла в американ
У Львові вулицю Технічну перейменували на честь Ірини Фаріон — мовознавиці, громадської діячки та колишньої депутатки, вбитої у липні 2024 року. Рішення про це ухвалили на засіданні Льв
Переклади осені: іспанська фантастика, американський роман і політична сатира зі Шрі-ЛанкиЦієї осені ледь не кожне українське видавництво стикнулося із затримками з друком. Втім, це не завадило порадувати читачів новинками, адже ідеальний сезон для проведення часу із книжкою
Російську літературу переробляють на туалетний папір на ВолиніУ Ковелі збирають російську літературу для подальшого перероблювання. Ініціаторами стали місцеві волонтери громадської організації UA Resistance Foundation.
Зібрані книжки активісти від
Камеля Дауда, цьогорічного лауреата Гонкурівської премії, звинуватили у використанні реальної історії життя пацієнтки його дружини як основи для роману «Гурії».
Роман розповідає історію
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.