Новорічні пригоди
![Новорічні пригоди Новорічні пригоди](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1634925927_750678.jpg)
Новорічні пригоди
Всім привіт. З наближенням Нового року, починаєш задумуватися над тим, які плани стали реальністю, і які так й залишилися в процесі.
Довгий час я була відсутня на порталі через здійснення деяких своїх планів, що пов’язані з особистим життям та творчістю. Та весь цей час я була активним читачем і тепер, нарешті повернувшись у потрібне річище, збираюся ділитися з вами всіма новинами й рекомендаціями.
Сьогодні я хочу розповісти вам про книгу, жанр якої далеко не мій …. був до певних пір. Міське фентезі я завжди оминала стороною, допоки не вирішила спробувати щось новеньке. Тоді в гарячих новинках саме з’явилася “Новорічна вітрина” Марія Луіза Коллє, яка і привернула увагу.
Залишаю вам анотацію й уривок з книги та запрошую приєднатися до прочитання історії.
Анотація:
Марина – юристка, яка давно відсвяткувала своє тридцятиліття. Її життя нагадує зразкову вітрину успішного магазину. Ідеально підібрані компоненти, вдало вдягнені манекени. Та незабаром свята, а декорації тієї вітрини й досі незмінні. Вмикайте новорічне диво! Час змінювати життя нашої «правильної дівчинки».
Уривок:
– Досить! – заверещала Марина, розуміючи, що цим точно приверне увагу сусідів. Проте крик спрацював. Двері «згасли», як і святкова вітрина, жалібно пискнувши перед тим. Проте калюжі на підлозі не випарувалися ні природним чином, ні магічним. До Марини долинув приглушений «бабах», і ще раз, і ще. Кольорові блимання вилетіли з кухні. Марина войовниче підвелася й пішла розбиратися з …феєрверком. За вікном кухні небо розфарбовував феєрверк. Ніби ще й не час, але хіба людям заборониш. Хоча їм власне й заборонили, бо все те дійство надзвичайно шкодить тваринам, доводячи їх до смерті від «розриву серця». Та багатьом людям діла до цього немає абсолютно. В іншій би ситуації Марина як мінімум зафільмувала подію, але не сьогодні.
– Гаразд. Гаразд, – вона похлюпала назад в коридор. – І тобі я знайду пояснення, – кинула калюжі. – Трубу прорвало. Вікно відчинилося… і двері на балкон, – озвучувала вона версії доки ходила по ключа. Обережно просунула металеву гілочку в шпарину, повернула. Вдихнула, видихнула й тихенько прочинила двері. Після чого їй довелося зажмуритися від яскравого денного світла, що відбивалося від пухнатого снігу. Нічого магічного. Просто зимовий хвойний ліс… і кілька снігових кульок, що летять прямо в обличчя.
– Мама прокинулася! – прокричали два щасливих дитячих голоси.
– Ой. Ми поцілили їй в обличчя, – театрально налякалася дівчинка.
– І що нам буде? – знизала плечима інша.
– Вона нас все одно не дожене.
Дожену і змушу його з’їсти. Та дівчинка виявилася права. І спроба Марини побігти призвела до того, що вона звалилася з дивану.
– Ой. Мама впала, – по справжньому злякалася дівчинка.
– Нічого страшного. Заповзе назад. Зате хоч снігу скуштувала. А то сидить на дивані як квочка. Скоро яйця почне нести.
Марина може б і прочитала малій лекцію про те, що їй варто рота з милом помити та саме в цей час була страшенно зайнята – перебувала в стані шоку. Її наразі хвилювали не стільки незнайомі агресивні діти, і навіть не зимовий ліс посеред її квартири. Найбільше її вразила неможливість побігти. Хоча з іншого боку все виглядало досить логічно. Як можна побігти коли в тебе немає ніг. Марина заплющила очі, а для надійності ще й прикрила їх руками. Прокинься. Негайно. Прокинься. Фройд з могили вилізе від цікавості. Театралка. Прокинься. Негайно.
Як вам ця історія?
Оригінал статті на Букнет: Новорічні пригоди
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.