Новорічний sale
![Новорічний sale Новорічний sale](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1532354870_854923.jpg)
Новорічний sale
Привіт, мої красуні)))
55 42.9 UAH за дві книги
Покидьок Покидьок. Гра на кохання триває…
Анотація до книги “Покидьок” (безкоштовно)
Нове життя завжди починається зі змін. Моє саме так і почалось. Але це не історія зі щасливим кінцем. Це історія про те, що сюжети у книгах та кіно взяті з життя. Я виграла грант на навчання й прилетіла у США зі щирим бажанням жити по-новому. Та коледж зустрів мене хлопцем, котрий не просто вирішив зіпсувати моє життя.., а й погратись у власні жорстокі ігри. Він втягнув у гру, де головною героїнею була я. Ось тільки на останніх сторінках на мене не чекає happy end , як і його….
Пограємо у мою гру?…Я просто розважаюсь.
Анотація до книги “Покидьок. Гра на кохання триває…” (42.90грн)
Він зрадив мою довіру, вирвав серце і знищив все, що відчувала. Покидьок, який став для мене найважливішим. Покидьок, який загрався, раптом вирішивши, що йому можна все. Я знала на що йду, та вірила у краще. Що ж, не завжди можна довіряти самій собі, інакше ти ризикуєш перетворитися на одну з героїнь книжкових саг. Наші дороги розійшлися, але Еш так просто не відпустить, тому що я та, хто змушує його бути кращим. Гадаю, саме тому, головний Покидьок мого життя пропонує зіграти у нову гру…Гру на кохання….
А також знижка на історію про Кару Янг, сестру нашого Покидька
Моя Кара
Ціна
45 35.1 UAH
Анотація до книги “Моя Кара”
Старший брат завжди піклувався про мене, але прийшов час стати самостійною дівчинкою, й врешті показати світу, що я можу досягнути мрій сама. Адже нове життя завжди починається зі змін, чи не так? Саме тому, Нью-Йорк, я вже мчу. Тільки хто ж знав, що саме там я зустріну того, кого зневажаю і вважаю ворогом для моєї сім’ї? Хто знав, що цей хлопець змінить моє життя так само як і я його? До подібного я зовсім не була готова, але вибору немає й тепер нам доведеться співіснувати на одній території. Я чи він? Він чи я? Хто ж переможе у протистоянні ворогів?
Історія про сестру Еша Янга))) Можна читати окремо)) Без прив’язки до сюжету дилогії!
Оригінал статті на Букнет: Новорічний sale
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.