Новорічна мама для доньки мільярдера. Моя новинка!
![Новорічна мама для доньки мільярдера. Моя новинка! Новорічна мама для доньки мільярдера. Моя новинка!](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1538814464_1165962.jpg)
Новорічна мама для доньки мільярдера. Моя новинка!
Доброго дня, любі читачі! Нещодавно в мене стартувала новинка, і всім, хто не бажає пропустити історію про новорічне диво, раджу в неї зазирнути!
– Погодишся на мою пропозицію, – заявив Володимир, – і я вирішу всі твої проблеми.
– Яку пропозицію?
– Зіграєш мою наречену.
– Що?! – видихнула я. – Навіщо?! Чому я?!
– Ти молода, гарна і сподобалась моїй доньці. Мені треба показати публіці щасливу сім’ю, ти підійдеш ідеально.
Ніколи не думала, що піду на фіктивні стосунки, та на цю пропозицію змогла відповісти тільки:
– Я згодна.
_____
Напередодні Нового року я врятувала чужу доньку, а мене за це звільнили з роботи. Та батько дитини – мільярдер, і тепер він пропонує мені угоду. Всього місяць в ролі його нареченої, і я отримаю все, що побажаю.
Окрім взаємності.
Адже між нами не може бути ніяких почуттів, а я закохалась в нього з першого погляду.
Чекаю на вас!
А для тих, хто ще сумнівається, ось відривок з тексту:
– Чекайте! – вигукнула я. – Степане Михайловичу…
– Ти мене ще не зрозуміла?! – гаркнув він. – Я сказав, що тебе звільнено! Через тебе, мерзоту, у мене зірвався життєво важливий контракт! Ти завжди була проблемна, до чортиків набридла, і це остання крапля! Вимітайся!
Я хотіла сказати, що я якраз ні в чому не винна. Звинувачував би себе з його огидним ставленням до дітей, непутьову няню Володимира, що вмудрилась загубити дитину, решту співробітників, що проходили повз маленьку і ледь її не затоптали… Але все це не мало сенсу, я зрозуміла то і без зайвих уточнень.
На очі навертались сльози. Мені ніяк не можна було втрачати зараз роботу. Я лишилась зовсім одна: батьки давно в іншій країні і навіть не згадують про свою старшу доньку, а бабуся, що виростила мене, померла кілька місяців тому. Мені лишилась на згадку про неї лише крихітна квартира, і на ту зараз вистроїлась ціла черга родичів, що норовили виставити мене в гіршому світлі і перепаскудити все те світле, що ще лишалось у нашій родині.
А тепер я, здається, втратила роботу.
На очі навертались сльози. Я навіть не помітила, коли Володимир підійшов до мене ближче, озирнулась, тільки коли він опустив руку на моє плече.
– Не плач, Таню, – м’яко промовив він. – Працювати у такого керівника – це все одно що у рабстві. А від цієї фірми через кілька місяців все одно нічого не лишиться.
Я не стримала схлип.
– Але це була хоч якась робота! А тепер у мене ні її, ні родичів, ні друзів, нічого! – я втерла сльози рукою та звеліла собі зібратись. – Вибачте. Ви тут ні до чого, і я не повинна закочувати вам істерику.
Та Володимир так і не прибрав руку. Продовжував стояти поруч зі мною, роздивляючись з якоюсь підозрілою уважністю, а тоді раптом заявив:
– Погодишся на мою пропозицію, і я вирішу всі твої проблеми.
– Наче чарівник? – сумно гмикнула я. – Так не буває.
– А ти перевір.
– Що за пропозиція? – я подивилась чоловікові в очі.
– Зіграєш роль моєї нареченої.
Читати тут!
Оригінал статті на Букнет: Новорічна мама для доньки мільярдера. Моя новинка!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.