Новорічна вітрина вже сяє для вас!

Новорічна вітрина вже сяє для вас!

Новорічна вітрина вже сяє для вас!

Анотація до книги “Новорічна вітрина”

Марина – юристка, яка давно відсвяткувала своє тридцятиліття. Її життя нагадує зразкову вітрину успішного магазину. Ідеально підібрані компоненти, вдало вдягнені манекени. Та незабаром свята, а декорації тієї вітрини й досі незмінні. Вмикайте новорічне диво! Час змінювати життя нашої «правильної дівчинки».

У тексті є: потраплянка у власне альтернативне життя, мінімум магії, новорічне диво, адекватна героїня, декілька головних героїв, таємниці минулого, діти, тварини, святкова атмосфера.

Теплі уривки зі спойлерами:

Аркадій з відвертою тривогою на обличчі просунув пальці між металевою обшивкою машини й зімкнув їх на Марининій руці. Вона відчула, що ті чоловічі руки теплі, на відміну від її майже крижаних кінцівок.

– Сильно, – видихнула вона чоловіку, що стояв занадто близько для прийнятної для неї соціальної дистанції.

Аркадій кивнув у відповідь.

– На три, – прошепотів він. – Раз, два, три.

Знову дзвінок у двері.

Вдихнула, видихнула й поглянула у вічко. Тоді відстрибнула, бо по дверях добряче погупали.

– Марино Миколаївно, відчиняйте! Ми знаємо, що ви всередині! – гаркнув один з шафоподібних чоловіків у спецодязі.

Тремтячою рукою Марина стягла з полички капці брата й кинула їх на підлогу. Вони мали імітувати активну присутність у її житті чоловіка. У реаліях нашої країни то важливе вміння – створювати навколо себе декорації захищеності та приналежності до певної групи.

Стиснувши в руці предмет самозахисту – парасольку, що вже встигла припасти пилом, Марина обережно клацнула замком на вхідних дверях.

– Марино Миколаївно, ми заходимо! – повідомив  чоловік у спецодязі й посунув Марину вбік, прочинивши вхідні двері.

В руки Марині впхнули здоровецький букет різноколірних квітів в не менш різноколірному пакуванні. Вона машинально огорнула подарунок руками до того як Мавпик його відпустив. Їх пальці зустрілися, познайомилися й, здається, збиралися потоваришувати. Марина вивчала світло-карі, майже золоті очі кур’єра, а він витріщався в її блакитні. Їхнє дихання вловило інтонацію одне одного й змішалося в єдину симфонію.

Оригінал статті на Букнет: Новорічна вітрина вже сяє для вас!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"