Новинка! ✦ Енциклопедія таємниць Марі Новак ✦

Новинка! ✦ Енциклопедія таємниць Марі Новак ✦

Новинка! ✦ Енциклопедія таємниць Марі Новак ✦

Енциклопедія таємниць Марі Новак (фентезі, міське фентезі, пригоди)

Я ніколи не жила нудно — вижила після Зміни, заснувала секту, потім бігла від фанатиків, а моє хобі — збір даних, для чого доводиться і по руїнах повзати, і за зачинені двері проникати. Але з того дня, як я стала свідком чи то викрадення, чи то вбивства, події посипалися з жахливою швидкістю: стародавні руїни, теракт, нав’язливий поліцейський, секрети і проблеми людей та інших рас, загроза залишитися без даху над головою… Втім, гріх скаржитися, коли таємниці самі йдуть до мене в руки!
__________________
#альтернативна реальність
#дружба та взаємодопомога
#стосунки з іншими расами
#наполегливий шанувальник
#надлюдські здібності
#таємниці та розслідування

Читати тут

Луска мерехтіла відтінками синього і зеленого — підсвітка в номері змінила відтінок — і так і манила підійти. Я так би ні за що на світі, жоден інтерес не вартий життя. Але повз номер хтось пройшов, так що я неусвідомлено зробила ще крок уперед.
У ніс ударив новий запах — металевий, неприємно-солодкуватий. Я читала, що кров ундінорів солодка через більший вміст глюкози, але я не з тих, хто хотів би перевірити це на практиці.
І треба було б розвернутися і піти з місця злочину, але ноги самі по собі зробили ще один крок і ще, обминаючи столик по колу. Окрім луски, нічого підозрілого я не бачила, а палила справді жінка. Запах парфумів все ще стояв поруч із кріслом — щось цитрусове й солодке, важке, його не заглушив навіть запах крові, а на недопалку виднілася пляма від помади.

***

— Це все через те чудовисько… — приголомшив мене Йозеф. — Через ту тварюку, ту п’явку, яка причепилася до моєї дочки! 
— Йозефе, послухай, ти сприймаєш все не так, — я насторожилася, бо зараз він говорив словами, які так любив використовувати Марвін.
— А як я маю сприймати? — зірвався він. — Вона змінюється! Вона не слухається мене! Вона на мене підвищила голос!
— Вона підліток, Йозефе, підліткам властиво змінюватися, еспери вони чи ні. Але саме через те, що вона еспер, їй і складніше. А ти не можеш ні підтримати її, ні допомогти їй.
— Я чув, цю істоту можна видалити, — пробурмотів він. Мені здалося, що я не почула правильно:
— Що ти сказав?
— Ні, нічого, ти маєш рацію. Мені варто допомогти своїй дочці, — кивнув він, розвернувся і почав спускатися в підвал, хоч тільки звідти вийшов.

***

— Я можу взяти вас за руку? — Він простягнув уперед долоню. Я чудово пам’ятала, як на цих пальцях танцювали блискавки, тож подивилася з підозрою. Еспер хитнув головою: — Цілеспрямоване застосування здібностей до цивільного населення заборонено, особливо до не-есперів. Але через прямий контакт моя чутливість посилюється, і я зможу з великою точністю дізнатися — збрехали ви чи ні.
— Працюєте як поліграф? — скептично вигнула я брову. 
— Не зовсім точно, звичайно, але мені вистачить розібратися, де ви припускаєте, а де не припускаєте дводумства, де справді не знаєте, а де намагаєтеся знайти варіант із кращим для себе розвитком. Тобто я зможу дати відповідь — чи продовжувати з вами роботу як зі свідком, чи ні.
— А, тоді добре, — відповідь мене всерйоз зацікавила, тож подала я руку без сумнівів.

Щиро Ваша, Анна Лерой

Оригінал статті на Букнет: Новинка! ✦ Енциклопедія таємниць Марі Новак ✦

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Непристойна поведінка зі знижкою 25%

Вітаю, мої любі Натхненники!!!

Сьогодні діє знижка 25% на книгу

Художник, для якого закортить бути Музою.
Фарби, пристрасть…

«Непристойна поведінка».

Уривок:

— Ти ображаєшся за те, що я з тобою чесний?

Знижок багато не буває) Подарунки до свята!

Привіт, дівчатка!

В честь сьогоднішнього свята я приготувала для вас знижку. І не тільки я)) До вашої уваги ще книги колег, які сьогодні також мають знижку)) Приємного читання!

(картинки всі клікабельні)

Уляся Смольська

Закінчила “Мій драконе!”

Вітаю! Запрошую прочитати мою закінчену казку “Мій драконе” у збірці “Мій драконе! (збірка про кохання)”.

Щойно її закінчила. В цій збірці ще будуть нові твори. А поки що насолоджуйтеся історією кохання дівчини

У Криму окупаційна влада переслідує 11 кримських громадянських журналістів

11 громадянських журналістів, кримських татар, стали жертвами політичних переслідувань російською окупаційною владою. Про повідомив аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко.
«Це чергова хвиля

Рушді приходить до тями, проте його стан ще важкий

Британський письменник Салман Рушді приходить до тями після замаху на його життя. Про це повідомляє інформаційна аґенція Reuters із покликом на слова аґента письменника Ендрю Вайлі. 
Ру

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"