Новинка! І гарна подія))

Новинка! І гарна подія))

Новинка! І гарна подія))

Всім привіт! Ось ми і продовжили свій шлях з новою історію, яка зачепила серце багатьох. Тому запрошую усіх, до прочитання історій: «Мій бос. Лише тимчасово» та «Бос тут жінка». Вже є продовження цих історій: 

Анотація:

Маріана опинилася в чужому місті. З чужим, як їй тоді здавалося чоловіком. Олексій, не змусив себе довго чекати та вирішив скористатись втратою пам’яті коханої. Вона забула про все. Девід, донька, батьки. Все стало для неї чужим та незвіданим. Чи зможе Маріанна згадати хто вона? Згадати свого коханого та їхню спільну дитину? Щей на кону її чекає друга приголомшлива новина. Вагітна!? Ні… Не може бути. Що ж виявиться для неї правдою?І чи вдасться Девіду віднайти свою кохану та повернути у свій світ, свого журналу?
 

Уривок: 

— Мамо, я не ображаюсь на тебе. Ти не вина в тому, що мене більше немає. Мені тут добре, а тобі потрібно йти. Я обов’язково прийду до вас з татом. Прийду, але іншим разом. Зараз не час, — посміхнулась вона мені та протягнула руку. Погладила мене, по волосся та поцілувала у щічку, а я не розуміла її слова. В середині, наче щось пекло та боліло. Все стислось в серці. Не могла дихнути. Наче, щось, не пускало повітря в мої легені. Задихалась і сльози котились, по щокам.

— Розряд! — чула я чийсь крик, який виривав мене із моїх снів. І забрав від тендітної дівчинки, яка розвіювалась наче прах. Вона все ще усміхалась, а я втрачала розум. 

— Збільшіть струм! — голоси ставали чіткішими, а мале янголя розвіювалося все швидше. 

— Прощавай, мамо. Скоро побачимось, — наостанок посміхнулась дівчинка, а я почала приходити до тями. 

 

Чекаю вашої підтримки, мої хороші. Буду вдячна всім і кожному. В мене сьогодні щасливий день. П’ять років пройшло з того часу, як я одягнула білу сукню та пройшла свій шлях, від нареченої, до дружини. Тому сподіваюсь, що саме ця книга кохання буде успіхом, для мене. 

Ваша Марі)))

Оригінал статті на Букнет: Новинка! І гарна подія))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Важливо!!! Для тих, хто читає Володаря!

Дорогі читачки, щиро дякую за вашу підтримку та емоції! Найближчим часом продовження виходитиме через день, тому, що я їду у відпустку, але навіть там продовжу займатися книгою.

Знижка на “Без зайвих слів”!

Вітаю, мої хороші! Забігла коротенько повідомити, що сьогодні на роман «Без зайвих слів» діє знижка. Може бути, комусь стане в нагоді) Щиро запрошую зазирнути до цієї історії про справжнє кохання та міцну дружбу,

Про що мої кники. Лонгрід.

Софія Вітерець нещодавно запропонувала флешмоб з темою, що мене цікавить багато років.

Треба розказати, про що наші книги, а коментатори можуть написати, чи вони вловили авторський меседж.

Здається, все просто.

дорослі не носять рожевого

“Для всеохопного розуміння чогось – потрібно аналізувати” – це я зрозуміла на економічному факультеті та повністю згідна. Аналіз дійсно дуже важливий, бо якщо застосовувати його правильно, це прямий шлях до самовдосконалення.

Наприклад,

Знижка на “Один крок”

Шановні  читачі, сьогодні діє неймовірна  знижка  на мою  завершену книгу «Один крок». Її  можна  придбати  за ціною,  нижчою передплати.

https://booknet.com/uk/book/odin-krok-b325523

Анотація

Коли вони вперше

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"