Новинка, яка мене неймовірно зачепила!
![Новинка, яка мене неймовірно зачепила! Новинка, яка мене неймовірно зачепила!](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1608544004_7313381.jpg)
Новинка, яка мене неймовірно зачепила!
Вітаю вас, любі читачі!
Останнім часом я у зв’язку зі здоров’ям дещо знизила темп викладання нових розділів. Коли організмом керує температура, то голова не дуже й спроможна працювати. Проте під час вимушеного лікарняного у мене з’явилась можливість читати.
Зізнаюсь, в більшості я волію читати фентезі, тому, мабуть, і сама його пишу. Але деколи історія сучасного любовного роману зачіпає щось всередині, і ти не можеш відірватися буквально з перших рядків. Ось так потрапила мені до рук книга
Кристини Асецької
“Як позбутися дівчини?”.
Цікава та гумористична історія про кохання. Головна героїня Ілона понад усе бажає позбавитись від опіки батька і заробляти на життя тим, до чого лежить її душа. Упевнена ‒ вона талановита художниця, але суворий тато вважає що мистецтво не створене для доходу, а донька безталанна й ніколи не досягне успіху.
Невідомо, які обставини привели дівчину на вечірку, де вона познайомилась із красунчиком Антоном, але прокинулись вони вранці разом нічого не пам’ятаючи. Ось в такому вигляді донечку й знайшов любий татусь.
Початок мене неймовірно заінтригував. У кожного з героїв свої приховані мотиви вчинків, і виплутатися з ситуації здається неможливим. А на носі уже майорить весілля, до якого змушує прискіпливий батько.
Хочеться зазначити неймовірно плавну та вивірену мову, якою ведеться оповідання. Я насолоджувалась кожнісіньким реченням, наскільки кожне словечко було на своєму чітко продуманому місці. Діалоги просто неймовірні, реалістичні, навіть сумніву не виникає у їх справжності. Жвава мова, живі та характерні персонажі, цікаві особистості та яскраво описані моменти не змогли залишити мене байдужою. Здавалось, я наче дивлюсь романтичну комедію, а не читаю її. Тому з впевненістю можу рекомендувати її вам. Книга ще в процесі написання, але викладається досить регулярно.
Приємного читання, любі мої!
(обкладинка кликабельна)
Анотація:
Після однієї випадкової ночі Антон змушений одружитися з донькою свого шефа. Проте він не бажає так легко прощатися з холостяцьким життям і робить все, щоб дівчина сама його покинула. Місія здається неможливою: позбутися дівчини, з’ясувати чому вона вперто ігнорує всі його спроби розірвати заручини і вдає щасливу наречену, а ще – закохати у себе її сестру, та при цьому не втратити роботу.
Оновлення через день.
Книга ховається ТУТ
З любов’ю ‒ ваша Олеся❤️
Оригінал статті на Букнет: Новинка, яка мене неймовірно зачепила!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.