Новинка, яка мене неймовірно зачепила!

Новинка, яка мене неймовірно зачепила!

Новинка, яка мене неймовірно зачепила!

Вітаю вас, любі читачі!

Останнім часом я у зв’язку зі здоров’ям дещо знизила темп викладання нових розділів. Коли організмом керує температура, то голова не дуже й спроможна працювати. Проте під час вимушеного лікарняного у мене з’явилась можливість читати. 

Зізнаюсь, в більшості я волію читати фентезі, тому, мабуть, і сама його пишу. Але деколи історія сучасного любовного роману зачіпає щось всередині, і ти не можеш відірватися буквально з перших рядків. Ось так потрапила мені до рук книга 

Кристини Асецької 

“Як позбутися дівчини?”. 

Цікава та гумористична історія про кохання. Головна героїня Ілона понад усе бажає позбавитись від опіки батька і заробляти на життя тим, до чого лежить її душа. Упевнена ‒ вона талановита художниця, але суворий тато вважає що мистецтво не створене для доходу, а донька безталанна й ніколи не досягне успіху. 

Невідомо, які обставини привели дівчину на вечірку, де вона познайомилась із красунчиком Антоном, але прокинулись вони вранці разом нічого не пам’ятаючи. Ось в такому вигляді донечку й знайшов любий татусь.

Початок мене неймовірно заінтригував. У кожного з героїв свої приховані мотиви вчинків, і виплутатися з ситуації здається неможливим. А на носі уже майорить весілля, до якого змушує прискіпливий батько.

Хочеться зазначити неймовірно плавну та вивірену мову, якою ведеться оповідання. Я насолоджувалась кожнісіньким реченням, наскільки кожне словечко було на своєму чітко продуманому місці. Діалоги просто неймовірні, реалістичні, навіть сумніву не виникає у їх справжності. Жвава мова, живі та характерні персонажі, цікаві особистості та яскраво описані моменти не змогли залишити мене байдужою. Здавалось, я наче дивлюсь романтичну комедію, а не читаю її. Тому з впевненістю можу рекомендувати її вам. Книга ще в процесі написання, але викладається досить регулярно. 

Приємного читання, любі мої!

(обкладинка кликабельна)

Анотація: 

Після однієї випадкової ночі Антон змушений одружитися з донькою свого шефа. Проте він не бажає так легко прощатися з холостяцьким життям і робить все, щоб дівчина сама його покинула. Місія здається неможливою: позбутися дівчини, з’ясувати чому вона вперто ігнорує всі його спроби розірвати заручини і вдає щасливу наречену, а ще – закохати у себе її сестру, та при цьому не втратити роботу.

Оновлення через день. 

Книга ховається ТУТ

З любов’ю ‒ ваша Олеся❤️

Оригінал статті на Букнет: Новинка, яка мене неймовірно зачепила!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Через військову агресію росії в Україні пошкоджені щонайменше 11% шкіл

Станом на січень 2023 року через російську військову агресію в Україні були пошкоджені 1259 шкіл, а 223 — повністю зруйновані. Про це свідчать результати дослідження «Війна та освіта. Я

Росіянам заборонили використовувати зображення Мумі-тролів

Фінська компанія Moomin Characters, яка володіє правами на твори письменниці Туве Янссон, більше не видає ліцензії на використання образів Мумі-тролів у росії. Про це повідомило російсь

Із романів Аґати Крісті вилучать образливі слова

З романів Аґати Крісті про Еркюля Пуаро й міс Марпл від видавництва HarperCollins приберуть «потенційно образливу лексику».
З текстів видалять посилання на етнічну приналежність героїв,

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"