Новинка!!! Хто вгадав назву?

Новинка!!! Хто вгадав назву?

Новинка!!! Хто вгадав назву?

Вітаю, дорогі читачі і колеги!

Що ж сталося? Дізнаємося пізніше. Але, обіцяю, нудно не буде. Такі, або подібні труднощі, як в героїв цієї історії, мабуть, не така вже й рідкість в реальному житті, але в романах, думаю, таке зустрінеш нечасто.

То ж, запрошую приєднуватися до читання. Будемо разом спостерігати, як молоді люди зможуть знайти шлях до сімейного щастя, перемагаючи слабкості, страхи і недовіру.

Постараюся трохи приправити цю книгу гумором. А, як же без нього, коли є діти? Так! Вперше пишу про головну героїню, яка розлучена і з дитиною. Тож, маю надію, ця романтично-психологічна історія вам сподобається. Особливо тим, хто читав попередню книгу

“Повне життя, чи наполовину?”, адже вони вже знайомі з героїнею цього роману. 

А тепер конкретніше. Книга називається:

«Покинутий наречений»

Отже, дорогі читачі, з радістю повідомляю, що аж двоє з тих, хто брав участь у грі, де вгадували назву нової книги за обкладинкою і уривком з тексту, назвали правильний варіант!

Це вдалося Оксані Тарас та Оксані Домашовець.  Читачка, яка вгадала першою, вже отримала свій гостинець.

Це дуже цікаво! В нас однаково спрацювала фантазія.

Дякую всім, хто взяв участь в розгадуванні. Було багато класних варіантів. Я мало не перейменувала книгу.))) З уявою у вас повний порядок.)))

Отож, знайомтеся, Анотація:

  Розлучена, з дитиною. Як же втомилася від цього статусу! Тож, коли з’явилася можливість з гості на весіллі перетворитися на наречену і часу на роздуми майже не було, жінка ризикнула погодитися. Не біда, що з майбутнім чоловіком ледве знайомі. Подруга запевняє, що її брат чудова людина. Чим погано?

  Ага, не все так просто! Недаремно ж його покинула наречена. Виявляється, у сильних чоловіків теж бувають слабкості. І такі, що легше каменюку проковтнути, ніж зізнатися у них жінці.

  Чи вдасться побудувати таку омріяну сім’ю з цим красенем? Доведеться розібратися, чому він так дивно поводиться і, що з цим робити.

  Обкладинка від талановитої Астерії

В тексті є:

Поспішний шлюб,

Дитина

Психологічні травми

Гумор

Романтика

 

 Щиро запрошую додавати новинку до бібліотеки, а також не забувайте потішити авторку відгуками. Дуже ціную вашу увагу.

 

З любов’ю, Лана Іссан.

Оригінал статті на Букнет: Новинка!!! Хто вгадав назву?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Гра, що затьмарює реальність

Гра “Світ Ельзар”  – це світ, сповнений неймовірних пригод. Він приманює фарбами, монстрами, новими знайомствами. Історії, що він розповідає, переплітаються між собою, даруючи невпинний потік емоцій. А ознайомитися

Культурне медіа Your Art скорочує діяльність через брак фінансування

Медіапроєкт про українське мистецтво Your Art надалі функціонуватиме тільки в режимі новинного медіа. Про це редакторки Анастасія Калита та Аміна Ахмед повідомили в інстаграмі. 
«У трав

У Гельсінкі за п’ять хвилин демонтували радянський пам’ятник

8 серпня у столиці Фінляндії демонтували пам’ятник «Мир у всьому світі», подарований Радянським Союзом у 1989 році, повідомляє «Громадське» з посиланням на фінське видання «Yle«.

Пам’ятник зранку пер

Потрібна допомога

Мені потрібно перевести книгу на іноземну мову. Хтось із авторів стикався з цим? Якщо так, дайте пораду до кого можна звернутися.

лірика для книги

Щоб збагатити свою книгу і передати правильний настрій героя в той момент, я експериментую з лірикою. 

Тут я стикнулась з проблемою- знайти відповідну поезію.

Нажаль, це зробити доволі важко, адже інтернет пропонує

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"