Новинка!!! Хто вгадав назву?
![Новинка!!! Хто вгадав назву? Новинка!!! Хто вгадав назву?](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1590783511_3866781.jpg)
Новинка!!! Хто вгадав назву?
Вітаю, дорогі читачі і колеги!
Що ж сталося? Дізнаємося пізніше. Але, обіцяю, нудно не буде. Такі, або подібні труднощі, як в героїв цієї історії, мабуть, не така вже й рідкість в реальному житті, але в романах, думаю, таке зустрінеш нечасто.
То ж, запрошую приєднуватися до читання. Будемо разом спостерігати, як молоді люди зможуть знайти шлях до сімейного щастя, перемагаючи слабкості, страхи і недовіру.
Постараюся трохи приправити цю книгу гумором. А, як же без нього, коли є діти? Так! Вперше пишу про головну героїню, яка розлучена і з дитиною. Тож, маю надію, ця романтично-психологічна історія вам сподобається. Особливо тим, хто читав попередню книгу
“Повне життя, чи наполовину?”, адже вони вже знайомі з героїнею цього роману.
А тепер конкретніше. Книга називається:
«Покинутий наречений»
Отже, дорогі читачі, з радістю повідомляю, що аж двоє з тих, хто брав участь у грі, де вгадували назву нової книги за обкладинкою і уривком з тексту, назвали правильний варіант!
Це вдалося Оксані Тарас та Оксані Домашовець. Читачка, яка вгадала першою, вже отримала свій гостинець.
Це дуже цікаво! В нас однаково спрацювала фантазія.
Дякую всім, хто взяв участь в розгадуванні. Було багато класних варіантів. Я мало не перейменувала книгу.))) З уявою у вас повний порядок.)))
Отож, знайомтеся, Анотація:
Розлучена, з дитиною. Як же втомилася від цього статусу! Тож, коли з’явилася можливість з гості на весіллі перетворитися на наречену і часу на роздуми майже не було, жінка ризикнула погодитися. Не біда, що з майбутнім чоловіком ледве знайомі. Подруга запевняє, що її брат чудова людина. Чим погано?
Ага, не все так просто! Недаремно ж його покинула наречена. Виявляється, у сильних чоловіків теж бувають слабкості. І такі, що легше каменюку проковтнути, ніж зізнатися у них жінці.
Чи вдасться побудувати таку омріяну сім’ю з цим красенем? Доведеться розібратися, чому він так дивно поводиться і, що з цим робити.
Обкладинка від талановитої Астерії
В тексті є:
Поспішний шлюб,
Дитина
Психологічні травми
Гумор
Романтика
Щиро запрошую додавати новинку до бібліотеки, а також не забувайте потішити авторку відгуками. Дуже ціную вашу увагу.
З любов’ю, Лана Іссан.
Оригінал статті на Букнет: Новинка!!! Хто вгадав назву?
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.