Новинка: “Не для мене”

Новинка: “Не для мене”

Новинка: “Не для мене”

Запрошую вас приєднатися до читання мого нового роману

Не для мене

Жанри: романтична еротика, сучасний любовний роман, 18+

В тексті є: від ненависті до кохання, складні стосунки, вагітна героїня

 

 

Анотація

Настя – красуня з поганою репутацією, яку ми незлюбили у книзі “Пробач, якщо зможеш”.

Алекс – молодий, амбітний та принциповий бізнесмен, який має свої рахунки з легкодоступними жінками.

Між ними непереборна прірва. Порядні чоловіки не зв’язуються з такими жінками. Але щоразу доля зіштовхує їх за не дуже приємних обставин. А може, це просто кохання?

Чи може Настя змінитися, завоювати нашу симпатію та заслужити на ХЕ?

Я довго не наважувалася почати писати цю історію – надто негативним був образ героїні. Цей роман – скоріше виклик самій собі: чи зможу я розповісти історію про дівчину так, щоб зненавиджена героїня почала викликати симпатію, щоб читачі почали їй співпереживати й бажати щастя.

Вам судити, наскільки мені це вдалося. 

Читати далі

 

Не забувайте підписуватися на мою сторінку,
щоб не пропустити новини!

 

Оригінал статті на Букнет: Новинка: “Не для мене”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні запровадили механізм добровільної відмови від вченого звання

У Кабінеті міністрів затвердили постанову, що визначає механізм добровільної відмови від вченого звання. Її оприлюднили на вебпорталі органів виконавчої влади України.
До затвердження р

У Словаччині поет скоїв напад на прем’єр-міністра країни Роберта Фіцо

Прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо поранили під час стрілянини перед Будинком культури у Гандлова, де проходило засідання уряду. Про це повідомив словацький новинний сайт Aktualit

Хто з українських письменників-класиків одягав вишиванки

Щороку в третій четвер травня українці святкують День вишиванки. Зараз вишита сорочка є невіддільним символом української ідентичності, котру українці одягають не лише на свята. Цікаво,

Із життя пішла канадська письменниця і нобелівська лавреатка Еліс Манро

У віці 92 років померла канадська письменниця, майстриня короткого оповідання, лавреатка Нобелівської премії з літератури-2013 Еліс Манро.
Еліс Манро народилася 10 липня 1939 року в Онт

Стало відомо, які книжки Україна представить на виставці у Польщі

Наприкінці травня в Палаці культури й науки у Варшаві відбудеться Міжнародний книжковий ярмарок, на якому Україна представить національний стенд і літературну програму. Про це повідомил

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"