Новинка на реальних подіях!

Новинка на реальних подіях!

Новинка на реальних подіях!

Ну що ж… Ловіть новинку на реальних подіях! 

Ця історія моєї близької людини. Мені шкода, що з нею таке трапилось, але життя на цьому не закінчується. Ми побачимо зустріч головних героїв. Їх розтавання, а потім знову зустріч через роки. Романтична та інтригуюча історія, яка привела до шлюбу закохану пару. Але, чи правильно це, одружитись у двадцять років? Що спіткало їх на такий вибір? Також побачимо, як головна героїня втратить дитину. Як піде від неї головний герой і її спіткають не легкі випробування. І це тільки початок цієї неймовірної реальності. Далі тільки цікавіше. Скоренько переходьте на книгу і починайте читати, адже історія того вартує. 

Уривок: 

Я приїхала до чоловіка, якого здавалося знала все життя. Але ні. Тимур уже не той. Не такий, як був раніше. Я привезла  з собою папери, які здавалося б були на розлучення. У них я написала, як сильно його кохала. Думала, що він прочитає. Скаже, що теж мене кохає. Скаже, щоб я не їхала нікуди і залишилась з ним. Але ні! 

Він поглянув на них, але не читаючи підписав. На останок зі злістю кинув їх в мене. У моїх очах стояла пелена сліз, які я старалась не показувати, але не можливо втримати те, що й так було очевидним. 

Мої емоції були на межі і я була готова зірватись у будь-який момент. Зрозумівши, що це кінець, я попросила, щоб він завіз мене на станцію.

– Я тебе, сука, нікуди не повезу! Вийди з машини! – Закричав. Від його злості, я ледь змогла сказати й слово. 

Але на цьому не скінчилося. Його очі наче палали від люті, а рухи були швидкими. Я не зчулась, як він штовхнув мене прямо на сидіння автівки. 

_______________________________________________________________________________________

Ваша Марі! 

Оригінал статті на Букнет: Новинка на реальних подіях!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Запустили флешмоб «Електрохарчування»: що читають українці під час блекаутів

Українські користувачі соцмережі Х (твіттеру) відновили флешмоб «Електрохарчування», у межах якого люди діляться книжками, які читають під час знеструмлень світла. 
Флешмоб започаткувал

Переклад Майка Йогансена номінували на престижну польську премію

Переклад роману Майка Йогансена «Подорож ученого доктора Леонардо і його майбутньої коханки прекрасної Альчести у Слобожанську Швайцарію» номінували на літературну премію міста Ґдиня. П

House of Europe оголосив переможців сьомого конкурсу грантів на переклад

House of Europe визначив переможців сьомого конкурсу на отримання перекладацьких грантів. Про це йдеться на сторінці організації у фейсбуці.
Переклади на українську
Видавництво «Вавилон

«Це національна ганьба, що в Києві є музей Булгакова», — Віра…

Дослідниця літератури Віра Агеєва вважає, що в Києві не має бути музею Булгакова.

Про це вона сказала у інтерв’ю «Культурі на часі».

Агеєва пояснила, чому література 19 століття стає промовистою д

В Україні планують карати студентів за плагіат і ШІ в наукових роботах

Верховна Рада України ухвалила в першому читанні законопроєкт №10392 про академічну доброчесність. Про це повідомили на сайті Верховної Ради.
Законопроєкт передбачає відповідальність за

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"