Новинка на реальних подіях!

Новинка на реальних подіях!

Новинка на реальних подіях!

Ну що ж… Ловіть новинку на реальних подіях! 

Ця історія моєї близької людини. Мені шкода, що з нею таке трапилось, але життя на цьому не закінчується. Ми побачимо зустріч головних героїв. Їх розтавання, а потім знову зустріч через роки. Романтична та інтригуюча історія, яка привела до шлюбу закохану пару. Але, чи правильно це, одружитись у двадцять років? Що спіткало їх на такий вибір? Також побачимо, як головна героїня втратить дитину. Як піде від неї головний герой і її спіткають не легкі випробування. І це тільки початок цієї неймовірної реальності. Далі тільки цікавіше. Скоренько переходьте на книгу і починайте читати, адже історія того вартує. 

Уривок: 

Я приїхала до чоловіка, якого здавалося знала все життя. Але ні. Тимур уже не той. Не такий, як був раніше. Я привезла  з собою папери, які здавалося б були на розлучення. У них я написала, як сильно його кохала. Думала, що він прочитає. Скаже, що теж мене кохає. Скаже, щоб я не їхала нікуди і залишилась з ним. Але ні! 

Він поглянув на них, але не читаючи підписав. На останок зі злістю кинув їх в мене. У моїх очах стояла пелена сліз, які я старалась не показувати, але не можливо втримати те, що й так було очевидним. 

Мої емоції були на межі і я була готова зірватись у будь-який момент. Зрозумівши, що це кінець, я попросила, щоб він завіз мене на станцію.

– Я тебе, сука, нікуди не повезу! Вийди з машини! – Закричав. Від його злості, я ледь змогла сказати й слово. 

Але на цьому не скінчилося. Його очі наче палали від люті, а рухи були швидкими. Я не зчулась, як він штовхнув мене прямо на сидіння автівки. 

_______________________________________________________________________________________

Ваша Марі! 

Оригінал статті на Букнет: Новинка на реальних подіях!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Професори провідних ВНЗ світу збирають на систему «Безпечне небо» для України

Один з амбасадорів фандрейзингової платформи UNITED24 Тімоті Снайдер разом з чотирма колегами-професорами з різних університетів проводить збір коштів на систему ідентифікації повітряни

У Києві вітрини закликають слухати реґі-альбом на вірші Григорія Сковороди

Маркетплейс українських брендів «Всі. Свої»  разом із Харківським літературним музеєм презентували вітрини до дня народження українського мислителя Григорія Сковороди. Про це Читомо пов

Найкращі дитячі книжки 2023 року за версіями літературних критиків і читачів

2023 рік у дитячій літературі направду здивував: попри найпесимістичніші економічні прогнози та не найкращу статистику, галузь раптово зміцніла в інших аспектах. У чому саме та на які к

Американський словник назвав головне слово 2023 року

Укладачі американського словника Merriam Webster обрали головним словом 2023 року «автентичний» (authentic). Про це повідомили на сайті словника.
«Це термін про те, що ми думаємо, пишем

Книжка Плохія увійшла до списку найкращих видань 2023 року

Англомовне видання книжки Сергія Плохія «Російсько-українська війна» (The Russo-Ukrainian War) ввійшла до списку 50 найкращих видань 2023 року за версією редакції авторитетного британсь

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"