Новинка на реальних подіях!

Новинка на реальних подіях!

Новинка на реальних подіях!

Ну що ж… Ловіть новинку на реальних подіях! 

Ця історія моєї близької людини. Мені шкода, що з нею таке трапилось, але життя на цьому не закінчується. Ми побачимо зустріч головних героїв. Їх розтавання, а потім знову зустріч через роки. Романтична та інтригуюча історія, яка привела до шлюбу закохану пару. Але, чи правильно це, одружитись у двадцять років? Що спіткало їх на такий вибір? Також побачимо, як головна героїня втратить дитину. Як піде від неї головний герой і її спіткають не легкі випробування. І це тільки початок цієї неймовірної реальності. Далі тільки цікавіше. Скоренько переходьте на книгу і починайте читати, адже історія того вартує. 

Уривок: 

Я приїхала до чоловіка, якого здавалося знала все життя. Але ні. Тимур уже не той. Не такий, як був раніше. Я привезла  з собою папери, які здавалося б були на розлучення. У них я написала, як сильно його кохала. Думала, що він прочитає. Скаже, що теж мене кохає. Скаже, щоб я не їхала нікуди і залишилась з ним. Але ні! 

Він поглянув на них, але не читаючи підписав. На останок зі злістю кинув їх в мене. У моїх очах стояла пелена сліз, які я старалась не показувати, але не можливо втримати те, що й так було очевидним. 

Мої емоції були на межі і я була готова зірватись у будь-який момент. Зрозумівши, що це кінець, я попросила, щоб він завіз мене на станцію.

– Я тебе, сука, нікуди не повезу! Вийди з машини! – Закричав. Від його злості, я ледь змогла сказати й слово. 

Але на цьому не скінчилося. Його очі наче палали від люті, а рухи були швидкими. Я не зчулась, як він штовхнув мене прямо на сидіння автівки. 

_______________________________________________________________________________________

Ваша Марі! 

Оригінал статті на Букнет: Новинка на реальних подіях!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Продовження попаданки!

Усім привіт! 

Оновлення книги Академія дружин драконів вже на сайті! 

 

                        Запрошую до прочитання 

поціновувачів фентезі,

Досьє на персонажа

Ім’я: Белла

Фамілія: Франкс

Рід: Франкс

Країна: Україна (перебування в цей момент)

Вік: 16

Ріст: 165 см

Характер: хитра; весела; вигадлива.

Родичі: Ян Косориконіг – зведений брат ; Ольга Косориконіг – опікун.

Сильні

Не варто проходити повз)

Ваша підтримка дуже важлива для мене)Підтримайте мене та цю книгу)І деякий подарунок для вас)

Няня по зальоту

Оце я потрапила! Так, саме такі думки завітали до мене в голову, коли я дізналася, що мені доведеться підміняти

Я теж хочу собі принца!

Привіт всім) Останнім часом мене тягне на історії про королівства)) Як тільки я дочитала до останньої випущеної глави книжку Юліанни “Та єдина, яку він шукав”, то одразу почала шерстити букнет на ще щось подібної тематики

Нова обкладинка та трішки перчику)

Слава Україні! 

Шановні читачі, хочу повідомити, що історія

“День студента”

отримала нову обкладинку! Ось так вона виглядає зараз)  

Також хочу поділитися враженнями про книгу, яку нещодавно почала

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"