Новинка: міське фентезі, еротика

Новинка: міське фентезі, еротика

Новинка: міське фентезі, еротика

Добрий ранок, ми з України 🙂

Доля стикає їх: два світи, дві протилежності, дві самотності. Що вони шукають одне в одному? І що знайдуть?

У тебе є таємниця: свій власний лепрекон. Коли все йде шкереберть, ті ставиш на підвіконня склянку й чекаєш.

УРИВОК 1
Піна з ароматом вербени майже розчинилася. Ти простежуєш поглядом  потужні груди, кубики преса, косі м’язи, що ховаються під чорними боксерами, сильні стегна. Через силу відвертаєшся і зустрічаєшся очима з Лехрі. Ти не можеш прочитати його погляд і прикушуєш нижню губу. До низу живота приливає кров, ти відчуваєш, як розпалюється тепло, і майже ненавидиш себе.

УРИВОК 2

Ви лежите знесилені, піт поволі висихає на тілах. Лехрі спирається на лікоть, гладить тебе по шиї, ніжно стискає груди. Ті відкриваєш очі, губи самі розповзаються в посмішці.
— Чарівна дівчинка, — тихо говорить Лехрі, і тобі дивно чути незвичну ніжність в його прокуреному голосі. 

УРИВОК 3

Якось пізно восени, дивлячись, як за вікном вирує вітер, ламаючи голі гілки і перевертаючи сміттєві баки, Лехрі після довгого мовчання  кидає:

— Колись дуже давно на моїй батьківщині люди благословляли коханих:

Хай рівний шлях лягає тобі під ноги

Хай вітер завжди дме в спину

Хай сонце гріє лице твоє

І дощ ніжно гладить лице твоє

Аж доки зустрінемось знов.

Він знову замовкає, і ти не знаходишся, що відповісти, і навіть не наважуєшся обійняти його. Потім, набагато пізніше, ти згадаєш цей вечір і пошкодуєш про своє боягузтво.

 

 

.

 

Оригінал статті на Букнет: Новинка: міське фентезі, еротика

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні запровадили механізм добровільної відмови від вченого звання

У Кабінеті міністрів затвердили постанову, що визначає механізм добровільної відмови від вченого звання. Її оприлюднили на вебпорталі органів виконавчої влади України.
До затвердження р

У Словаччині поет скоїв напад на прем’єр-міністра країни Роберта Фіцо

Прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо поранили під час стрілянини перед Будинком культури у Гандлова, де проходило засідання уряду. Про це повідомив словацький новинний сайт Aktualit

Хто з українських письменників-класиків одягав вишиванки

Щороку в третій четвер травня українці святкують День вишиванки. Зараз вишита сорочка є невіддільним символом української ідентичності, котру українці одягають не лише на свята. Цікаво,

Із життя пішла канадська письменниця і нобелівська лавреатка Еліс Манро

У віці 92 років померла канадська письменниця, майстриня короткого оповідання, лавреатка Нобелівської премії з літератури-2013 Еліс Манро.
Еліс Манро народилася 10 липня 1939 року в Онт

Стало відомо, які книжки Україна представить на виставці у Польщі

Наприкінці травня в Палаці культури й науки у Варшаві відбудеться Міжнародний книжковий ярмарок, на якому Україна представить національний стенд і літературну програму. Про це повідомил

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"