Новинка: міське фентезі, еротика

Новинка: міське фентезі, еротика

Новинка: міське фентезі, еротика

Добрий ранок, ми з України 🙂

Доля стикає їх: два світи, дві протилежності, дві самотності. Що вони шукають одне в одному? І що знайдуть?

У тебе є таємниця: свій власний лепрекон. Коли все йде шкереберть, ті ставиш на підвіконня склянку й чекаєш.

УРИВОК 1
Піна з ароматом вербени майже розчинилася. Ти простежуєш поглядом  потужні груди, кубики преса, косі м’язи, що ховаються під чорними боксерами, сильні стегна. Через силу відвертаєшся і зустрічаєшся очима з Лехрі. Ти не можеш прочитати його погляд і прикушуєш нижню губу. До низу живота приливає кров, ти відчуваєш, як розпалюється тепло, і майже ненавидиш себе.

УРИВОК 2

Ви лежите знесилені, піт поволі висихає на тілах. Лехрі спирається на лікоть, гладить тебе по шиї, ніжно стискає груди. Ті відкриваєш очі, губи самі розповзаються в посмішці.
— Чарівна дівчинка, — тихо говорить Лехрі, і тобі дивно чути незвичну ніжність в його прокуреному голосі. 

УРИВОК 3

Якось пізно восени, дивлячись, як за вікном вирує вітер, ламаючи голі гілки і перевертаючи сміттєві баки, Лехрі після довгого мовчання  кидає:

— Колись дуже давно на моїй батьківщині люди благословляли коханих:

Хай рівний шлях лягає тобі під ноги

Хай вітер завжди дме в спину

Хай сонце гріє лице твоє

І дощ ніжно гладить лице твоє

Аж доки зустрінемось знов.

Він знову замовкає, і ти не знаходишся, що відповісти, і навіть не наважуєшся обійняти його. Потім, набагато пізніше, ти згадаєш цей вечір і пошкодуєш про своє боягузтво.

 

 

.

 

Оригінал статті на Букнет: Новинка: міське фентезі, еротика

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Через військову агресію росії в Україні пошкоджені щонайменше 11% шкіл

Станом на січень 2023 року через російську військову агресію в Україні були пошкоджені 1259 шкіл, а 223 — повністю зруйновані. Про це свідчать результати дослідження «Війна та освіта. Я

Росіянам заборонили використовувати зображення Мумі-тролів

Фінська компанія Moomin Characters, яка володіє правами на твори письменниці Туве Янссон, більше не видає ліцензії на використання образів Мумі-тролів у росії. Про це повідомило російсь

Із романів Аґати Крісті вилучать образливі слова

З романів Аґати Крісті про Еркюля Пуаро й міс Марпл від видавництва HarperCollins приберуть «потенційно образливу лексику».
З текстів видалять посилання на етнічну приналежність героїв,

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"