Новинка вже завтра!

Новинка вже завтра!

Новинка вже завтра!

Доброго ранку, мої любі! Маю для вас кілька чудових новин!

А тепер найголовніша новина!!!

Вже завтра стартує моя нова історія! Це знову буде дилогія(я помітила, що ви любите їх читати)

Отже, перша частина носить назву “Очі кольору неба”

Обіцяю, що буде мега цікаво та емоційно(в принципі як і завжди))

Ну що, готові?

Тоді поїхали!!!

Анотація

Перше кохання не завжди буває солодким. Особливо, якщо той, кому віддала своє серце, так жорстоко його розбив. І навіть, коли минає трохи часу й ми знову зустрічаємося, нічого не змінюється. Він продовжує мене ненавидіти, а я не розумію чому. Страшна таємниця минулого, котра розділила наші долі на дві частини. Чи зможу я розгадати її? І коли правда таки відкриється, що я відчуватиму? Полегшення? Чи ще сильніший біль…?
 Тепер я розумію тебе, Дене…

 

Уривок

 

– Чому ти повернулася, Сабріно? – питає сухо. Денис ніколи раніше не звертався до мене повним ім’ям. Лише у той вечір… і сьогодні. 

– Можу запитати тебе те ж саме, – бурчу. – З твоїх тут нікого не залишилося, а моя мама живе в цьому місті.

– Цікавилася моїм життям? – несподівано він робить ще крок назустріч, і відстань між нами катастрофічно зменшується. Денису доводиться пригнутися, щоб бачити мої очі, а я, як ідіотка, вдихаю аромат його парфумів. Дивно, що він не змінив їх за цей час. – Не варто цього робити, Сабріно. Мені здавалося, що ти правильно мене зрозуміла. У ту ніч.

– Зауваж, що ти сам до мене підійшов, – виходить грубо, але кращого ставлення цей тип не заслуговує. 

– Мій провтик, – Денис випрямляється, і мені навіть вдихнути вдається. – Більше не повториться. 

Він відступає на кілька кроків та підпалює чергову цигарку. Я ж стою, як ідіотка, хоча було б правильно піти геть. 

– Вирішив вбити себе курінням? – кажу і лише після цього розумію, що не варто було цього робити. Щойно Денис сказав, щоб я не втручалася у його життя, а я вкотре стаю на ті ж самі граблі. 

– Життя – паршива штука, Сабі, – відповідає доволі спокійно й робить чергову затяжку. – Кому я це кажу? Дівчинці, що й досі вірить у єдинорогів? І в те, що всі люди хороші. Тебе чекає гірке розчарування, крихітко. 

– Я знаю, що таке життя, Ден. Саме ти став першим моїм вчителем, – мій голос тремтить, але мовчати точно не стану. – Не варто судити мене по тому, що було два роки тому. Ти! Нічого! Не знаєш! 

 

Сподіваюся, що змогла вас зацікавити))

Сабріна та Денис чекатимуть на вас вже завтра. Не забувайте підтримувати їх вподобайками та коментарями(ну і мене заодно)))

Група в ФБ

https://www.facebook.com/groups/681854442530533/

 Ваша Уляна Пас!

 

 

Оригінал статті на Букнет: Новинка вже завтра!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Як зміниться Osnovy Publishing, отримавши нових власників

Відтепер видавництвом Osnovy Publishing володітиме Українська школа політичних студій (УШПС).  Про це повідомили 14 червня на сайті школи.
Право власності на 100% частки в Osnovy Publis

В Україні започаткували видавничий проєкт ilostmylibrary

Галерея сучасного мистецтва в Івано-Франківську «Асортиментна кімната» запустила власний малотиражний видавничий проєкт ilostmylibrary, що видаватиме нішеву нонфікш-літературу англійськ

Конкурси воєнної поезії і короткої прози оголосили довгі списки

Конкурс воєнної короткої прози від видавництва «Білка» та конкурс воєнної поезії пам’яті Гліба Бабіча оголосили короткі списки 2023 року. Про це повідомила на своїй фейсбук-сторінці дир

Виходить книжка свідчень жінок про війну, які збирала Вікторія Амеліна

На початку 2025 року вийде друком книжка Вікторії Амеліної War & Justice Diary: Looking at Women Looking at War («Щоденник війни і правосуддя: Дивлячись на жінок, що дивляться на війну»

Вбивство священного оленя на Оболоні — про «Катананхе» Софії Андрухович

Після 800-сторінкової «Амадоки», що охоплювала величезні шматки історії української культури і яку завбачливо в іноземних перекладах розділяли на кілька томів, Софія Андрухович створила

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"