Новинка: Безкоштовно. Там де мої крила…2
![Новинка: Безкоштовно. Там де мої крила…2 Новинка: Безкоштовно. Там де мої крила…2](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/7wJhahAu4BJsuv6DO9FUcJQa5_pP-2KD.jpg)
Новинка: Безкоштовно. Там де мої крила…2
– Боже! Яка жахлива таємниця! Світлана як ти могла стільки років приховувати це від мене? Як ти могла погодитися на таке? Хто ти після цього? Не можу повірити, що моя донька, рідна донька пішла на це! Я ж не так тебе виховувала. За що ти так зі мною?
Чому не попросила допомоги? Про цю таємницю знають майже всі кому не лінь , але ні хто не звелів мені розповісти! Всі боялися мене, боялися про це навіть пошепки говорити! Як ти тепер живеш із цим? Ти монстер якого я сама виростила…
Оригінал статті на Букнет: Новинка: Безкоштовно. Там де мої крила…2
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.