Новинка «безжальна Спокуса» – Вже На СайтІ!

Новинка «безжальна Спокуса» – Вже На СайтІ!

Новинка «безжальна Спокуса» – Вже На СайтІ!

Привіт, мої любі Натхненники!!!

Я до вас з нереально смачною новинкою!!!
І ЦЯ НОВИНКА – ВЖЕ НА САЙТІ!!!
ЗАПРОШУЮ!!!

«БЕЗЖАЛЬНА СПОКУСА»

Анотація:

   — Ну і як пройшла перша нарада? — Я на мить заплющила очі, почувши голос Деміана. Розплющивши повіки, я обернулась, і зустрівшись з ним поглядом, важко ковтнула. 
   — Все було бездоганно. — Випрямившись, відповіла я. Він так пронизливо дивився на мене, я б навіть сказала роздивлявся, що моєю шкірою знову і знову бігав табун мурашок. Коли ми знову зустрілись очима, я помітила в них важкість, його зіниці розширились і він якось по-особливому дивився на мене, але з тією ж стриманістю у поставі. 
   — Наскільки бездоганно? 
   — Містере…
   — Деміан. — В цю секунду моя щелепа відвисла. Він хоче, щоб я просто називала його на ім’я? Реально? — Не дивись на мене так. Якщо ти говориш, що ти професіонал, і ти така, як себе позиціонуєш – тоді нам роками разом працювати. — Він підійшов лише на кілька кроків ближче, але я могла схопити цей дивовижний аромат Деміана Смоука. Нічого кращого, я ніколи не вдихала.
— Щось не так, Олівіє?».
(Спекотні уривки 18+ у книзі)

Моя сторінка в ІНСТАГРАМ

Моя група в ФЕЙСБУК

Моя сторінка ФЕЙСБУК

Оригінал статті на Букнет: Новинка «безжальна Спокуса» – Вже На СайтІ!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"