Новинка «безжальна Спокуса» – Вже На СайтІ!

Новинка «безжальна Спокуса» – Вже На СайтІ!

Новинка «безжальна Спокуса» – Вже На СайтІ!

Привіт, мої любі Натхненники!!!

Я до вас з нереально смачною новинкою!!!
І ЦЯ НОВИНКА – ВЖЕ НА САЙТІ!!!
ЗАПРОШУЮ!!!

«БЕЗЖАЛЬНА СПОКУСА»

Анотація:

   — Ну і як пройшла перша нарада? — Я на мить заплющила очі, почувши голос Деміана. Розплющивши повіки, я обернулась, і зустрівшись з ним поглядом, важко ковтнула. 
   — Все було бездоганно. — Випрямившись, відповіла я. Він так пронизливо дивився на мене, я б навіть сказала роздивлявся, що моєю шкірою знову і знову бігав табун мурашок. Коли ми знову зустрілись очима, я помітила в них важкість, його зіниці розширились і він якось по-особливому дивився на мене, але з тією ж стриманістю у поставі. 
   — Наскільки бездоганно? 
   — Містере…
   — Деміан. — В цю секунду моя щелепа відвисла. Він хоче, щоб я просто називала його на ім’я? Реально? — Не дивись на мене так. Якщо ти говориш, що ти професіонал, і ти така, як себе позиціонуєш – тоді нам роками разом працювати. — Він підійшов лише на кілька кроків ближче, але я могла схопити цей дивовижний аромат Деміана Смоука. Нічого кращого, я ніколи не вдихала.
— Щось не так, Олівіє?».
(Спекотні уривки 18+ у книзі)

Моя сторінка в ІНСТАГРАМ

Моя група в ФЕЙСБУК

Моя сторінка ФЕЙСБУК

Оригінал статті на Букнет: Новинка «безжальна Спокуса» – Вже На СайтІ!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Після ракетної атаки по Харкову кількість замовлень у Vivat зросла вчетверо

Після оголошення про підтримку харківського видавництва Vivat, чиї книжки були знищені під час російської ракетної атаки на друкарню Factor Druk, українці вчетверо збільшили зам

Книжки Катерини Міхаліциної і Сашка Дерманського переклали словацькою і англійською

У Словаччині вийшла друком книжка Катерини Міхаліциної з ілюстраціями Грасі Олійко «Яків та мокрий вечір». Про це письменниця повідомила на своїй фейсбук-сторінці.
У Словаччині книжка в

3 українські фотобуки увійшли у шортлист премії Rencontres d’Arles Book Awards

Три книжки українських авторів потрапили у короткі списки престижної премії the Rencontres d’Arles Book Awards, що нагороджує фотобуки. Перелік видань, що увійшли до короткого списку, о

Дитяча література воєнного часу: 11 нових видань для малюків і підлітків

На третьому році повномасштабного вторгнення тема війни не зникла з дитячої літератури, особливо з текстів українських авторів, ставши тим елементом реальності, який — хай про що в книж

Оголосили програму першого дня фестивалю пам’яті Романа Ратушного

Фестиваль «Протасів Яр» під гаслом Романа Ратушного «Ніколи нічого не бійтеся» оголосив програму першого дня. Її повідомили на фейсбук-сторінці фестивалю.
Другий фестиваль «Протасів Яр»

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"