Новинка. Анонс

Новинка. Анонс

Новинка. Анонс

Вітаю усіх!))

 

 

Ось коротка анотація до неї: 

 

Після школи відкривається зовсім інше життя. Для кожного це є дуже важливим моментом. Але перед тим, як відправитися у самостійне плавання, Марі та її друзі опиняються в такому місці, де вирішується питання не на бал та оцінку, а на життя та смерть. Серед труднощів, вони нарешті зможуть дізнатися про самих себе більше, ніж за все їхнє життя.

 

УВАГА 18 + 

 

За обкладинку дякую Ани-Марії Еріш ♥ 

 

Маленький кусь першої глави: 

 

Еге ж п’яні товариші не тільки можуть стрибати на машинах, а й бігати голяка довкола школи та дитячого садка. А й ще варто пригадати про п’яну витівку подруги Андре, вона намагалася у такому стані привабити  нашого викладача фізкультури, а він у нас такий мужик, що всі дівчата тільки й мріють закрутити йому голівку та осідлати такого самотнього жеребця, але їй так і не вдалося здійснити свій план, адже зникла електромережа і нас негайно вивели з актового залу. Скільки спогадів, стільки та наших дурних, часом і божевільних витівок. На весь навчальний заклад, наш клас “Б” був найгіршим з усіх, хоча по навчанню були ми у списку лідерів серед інших, проте поведінка та моральні якості трохи були не нашими даними, так ось і тепер ми маємо свої плоди.

 

— Марі, ти ж хочеш зі мною, правда? — п’яним, тихим голосом, що доволі сильно моментально опік ніжну шкіру шиї та вуха, говорив неприємно мені Ден.

 

— Ти п’яний, — намагалася позбутися нахабної руки хлопця, що мимоволі стала грубо торкатися мене ззаду, — Облиш, ми лише друзі, — зробила я акцент на останньому слові. Та що на нього так раптом найшло?

 

Він не відразу зрозумів суть моїх слів, проте під пильним поглядом мого хлопця, що негайно помітив щось недобре, зніяковіло відійшов та став грізно кидати блискавки в мою сторону. Отак і допомагай, хотіла лише запропонувати йому опертися на мене, щоб краще було Денису йти, так він не правильно зрозумів мене. Тепер мій настрій раптово зник, щось явно стало турбувати мене з середини, але що саме… Так і не могла я зрозуміти…

 

Маленький кусь 2 розділу (наперед вам такий дарунок. Вийде завтра)

 

— Ти, Морковка, нахабно поводиш себе сьогодні, — прошепотів підлий Ден, коли ми останніми покидали перший поверх. Він перегородив шлях та в’яло, повільно тягнув свої слова.

 

— Замовкни, —  сердито кинула я, — Годі псувати настрій собі та мені, йди займатися чим не будь іншим.

 

Я хотіла була оминути його, але Ден швидко вхопив мене за лікоть і тим самим зупинив коло себе. На обличчі відразу з’явилися мурашки, адже його нестримне дихання лякало та змушувало крити думки всередині себе. П’яним, тихим та не дуже приємним голосом, він знову намагався налякати мене.

 

— Так, нумо залишім це місце і цих придурків…а там уже… — почав тягнути свою дудку Ден.

 

Негайно наші очі зустрілися. Його — важкі та колючі, мої — зловісні та злі. 

З любов’ю ваша Енн))

Оригінал статті на Букнет: Новинка. Анонс

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Зустрілися два береги

Намагаюсь присвоїти статус “завершено” – нічого не виходить. Можна якось домовитись із адміністрацією, щоб це зробити?

Українські письменники візьмуть участь у Міжнародному фестивалі Аґнона

21-23 червня у Єрусалимі відбудеться Перший Міжнародний фестиваль, присвячений пам’яті Нобелівського лауреата Шмуеля Йосефа Аґнона. Програму фестивалю оприлюднили на сайті Book Forum.
Ф

У Польщі заснували Міжнародну премію за книжки на історичну тематику

У Польщі заснували Міжнародну премію імені Вітольда Пілецького. Заявки на її здобуття приймають до 27 червня, − про це повідомили на сайті Інституту Вітольда Пілецького.
Заснування щорі

Поетика падіння: куди зник герой коміксу «У м’яті»?

Борис Філоненко. Антон Рєзніков. Данил Штангеєв. У м’яті. – Київ: IST Publishing, 2020 – 64 с.
Якщо ви стежите за українським коміксовим ринком уже досить давно – маєте пам’ятати ті час

В Івано-Франківську відкрили виставку до 130-річчя Євгена Коновальця

14 червня, у день народження голови Проводу ОУН Євгена Коновальця, голова обласної ради Олександр Сич підписав розпорядження Про нагородження ювілейною відзнакою «130 років Євгену Коновальцю». Такі меда

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"