Новинка. Анонс

Новинка. Анонс

Новинка. Анонс

Вітаю усіх!))

 

 

Ось коротка анотація до неї: 

 

Після школи відкривається зовсім інше життя. Для кожного це є дуже важливим моментом. Але перед тим, як відправитися у самостійне плавання, Марі та її друзі опиняються в такому місці, де вирішується питання не на бал та оцінку, а на життя та смерть. Серед труднощів, вони нарешті зможуть дізнатися про самих себе більше, ніж за все їхнє життя.

 

УВАГА 18 + 

 

За обкладинку дякую Ани-Марії Еріш ♥ 

 

Маленький кусь першої глави: 

 

Еге ж п’яні товариші не тільки можуть стрибати на машинах, а й бігати голяка довкола школи та дитячого садка. А й ще варто пригадати про п’яну витівку подруги Андре, вона намагалася у такому стані привабити  нашого викладача фізкультури, а він у нас такий мужик, що всі дівчата тільки й мріють закрутити йому голівку та осідлати такого самотнього жеребця, але їй так і не вдалося здійснити свій план, адже зникла електромережа і нас негайно вивели з актового залу. Скільки спогадів, стільки та наших дурних, часом і божевільних витівок. На весь навчальний заклад, наш клас “Б” був найгіршим з усіх, хоча по навчанню були ми у списку лідерів серед інших, проте поведінка та моральні якості трохи були не нашими даними, так ось і тепер ми маємо свої плоди.

 

— Марі, ти ж хочеш зі мною, правда? — п’яним, тихим голосом, що доволі сильно моментально опік ніжну шкіру шиї та вуха, говорив неприємно мені Ден.

 

— Ти п’яний, — намагалася позбутися нахабної руки хлопця, що мимоволі стала грубо торкатися мене ззаду, — Облиш, ми лише друзі, — зробила я акцент на останньому слові. Та що на нього так раптом найшло?

 

Він не відразу зрозумів суть моїх слів, проте під пильним поглядом мого хлопця, що негайно помітив щось недобре, зніяковіло відійшов та став грізно кидати блискавки в мою сторону. Отак і допомагай, хотіла лише запропонувати йому опертися на мене, щоб краще було Денису йти, так він не правильно зрозумів мене. Тепер мій настрій раптово зник, щось явно стало турбувати мене з середини, але що саме… Так і не могла я зрозуміти…

 

Маленький кусь 2 розділу (наперед вам такий дарунок. Вийде завтра)

 

— Ти, Морковка, нахабно поводиш себе сьогодні, — прошепотів підлий Ден, коли ми останніми покидали перший поверх. Він перегородив шлях та в’яло, повільно тягнув свої слова.

 

— Замовкни, —  сердито кинула я, — Годі псувати настрій собі та мені, йди займатися чим не будь іншим.

 

Я хотіла була оминути його, але Ден швидко вхопив мене за лікоть і тим самим зупинив коло себе. На обличчі відразу з’явилися мурашки, адже його нестримне дихання лякало та змушувало крити думки всередині себе. П’яним, тихим та не дуже приємним голосом, він знову намагався налякати мене.

 

— Так, нумо залишім це місце і цих придурків…а там уже… — почав тягнути свою дудку Ден.

 

Негайно наші очі зустрілися. Його — важкі та колючі, мої — зловісні та злі. 

З любов’ю ваша Енн))

Оригінал статті на Букнет: Новинка. Анонс

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні заснували премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса

Культурні діячі, журналісти, театрознавці та мистецькі оглядачі заснували Премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса, який пішов із життя рік тому.

Про ц

Оцифрували творчий архів Василя Стуса

26 тисяч сканів творчого архіву Василя Стуса оцифрували й описали. Про це повідомив на своєму сайті Стус.Центр.
Опрацювати матеріали вдалося за допомогою ґранту від SDK («Староміський Д

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"