Новини та новинка

Новини та новинка

Новини та новинка

Привіт, друзі. Вітаю всіх із Благовіщенням!

Те, наскільки сильною й незламною є наша Нація, історією доведено вже давно, а тепер щодня й щосекунди підтвердження цьому бачить весь світ. І наскільки б жорстокою не була нинішня реальність, ми вистоїмо й зробимо так, щоб жодне покоління більше не страждало від пришелепкуватого й дикого рашестану.

Переможемо. Відбудуємо. Відновимо роботу. Народимо дітей. Знову сміятимемося, будуватимемо плани, подорожуватимемо, зустрічатимемо світанки в улюблених місцях, дивитимемося у мирне небо. І все буде Україна! Неодмінно.

Знаю, ви приходите сюди відпочити від реальності, розвантажити думки і сьогодні я до вас з давно обіцяною новинкою. 

Книга “Під захистом небес” вже на сайті. 

Це історія Вірджинії, яка з’явилася другорядним персонажем у романі “Під розбитими небесами”. Історії не прив’язані одна до одної, читати можна окремо.

Що тут буде:

~ Епоха, яка диктує свої правила, нав’язує норми поведінки та спосіб життя;

~ Таємничий герой, особистість якого вводитиме в оману, але наша Вірджинія обов’язково справиться з цією загадкою;

~ Закохана менша сестра, яка поставить собі за ціль добитися об’єкта загального обожнювання, однак, в результаті, постане перед непростим вибором;

~ І, звісно, чоловіки, для яких благородність, честь та гідність — не пустий звук; 

~ Та дівчата, що йтимуть за своїми серцями, кидаючи виклик суспільству. 

Анотація:

Англія, кінець 18 ст. Вона — графська донька й заручена ледь не від народження. Але єдина зустріч з нареченим і розуміє: шлюб з розрахунку стане пасткою, з якої вже не вибратися. Та миритися не планує й налаштована будь-що змусити графа відмовитися від неї, не підозрюючи, куди заведуть ці спроби.

Він — той, за кого Корона призначила чималу винагороду. За чутками небезпечний, непередбачуваний і обережний. Але нікому достеменно невідомо хто ховається під маскою невловного розбійника та які цілі він насправді переслідує. 

Здавалося б, світи цих двох ніколи не зіштовхнуться, але це вже сталося і відповісти на її дії доведеться саме йому. 

Перед вами історія переплетених доль, сміливих вчинків, ризикованих рішень, захопливих пригод і пристрасного кохання.

Мирного нам усім неба! Бережіть себе.

Слава Україні

Оригінал статті на Букнет: Новини та новинка

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"