Новини: передплата на “Лисеня для депутата”

Новини: передплата на “Лисеня для депутата”

Новини: передплата на “Лисеня для депутата”

Шановні читачі! На мій роман 

відкрита передплата за мінімальною ціною Букнета.

Наразі опублікована приблизно третина книги. 

Завершення планується на початку лютого. 

Продовження 5-6 разів на тиждень о 8:00. Вихідний: неділя.

 

Анотація:

Віктор: Рішення балотуватися в депутати ухвалено, над створенням правильного іміджу працює команда професіоналів. Мені залишається лише у триденний термін знайти належну фіктивну сім’ю.

Олеся: Серед робочого дня до мене вдерся якийсь піжон із пропозицією від кандидата в депутати.

– Але чому саме я? У мене замовлення, я – кондитер, а не акторка!

– Бо всі знають, що він небайдужий до рудих. І дівчинка у вас відповідного віку. Придумаємо гарну лавсторі, і ви залишитеся не в збитку, – чоловік усміхається і повертає до мене екран смартфона з цифрами, від яких перехоплює подих.

 

 

Уривок 1

– О, а у вас все тихо-мирно? – Штейнберг повертається. – Я думав, ви тут все рознесете. Геть повний сервант посуду стоїть. Якось нудно з вами.

– Михайле, не починай… Краще відвези нашу гостю з термінаторкою додому. А я розпоряджуся, щоби тут прибрали, і відпочину. Інакше завтра буду як варений овоч, утомився як собака. Ось це все, – показує у бік Іринки, – для мене занадто.

– А як же ти збираєшся грати роль її батька, якщо вона тебе так дратує? – якийсь біс кусає мене за п’яту точку, і я вирішую потролити Віктора.

– Як? На заспокійливих! Михайле, запиши собі, нехай лікар призначить мені щось, бажано сильніше. Інакше, боюся, не впораюся з головною роллю у твоїй виставі.

І в це чудовисько я колись була закохана? 

 

 

Уривок 2

Свідок – дуже гарячий хлопець, від початку весілля не дає проходу Вірі, шокуючи натиском мою подругу-скромницю. Дивлюся на них і зненацька для себе починаю заздрити. Я б теж хотіла, щоб до мене залицялися, домагалися. Хочеться романтики, квітів, гарних слів. А не так, як у нас із Вітею вийшло: прийшов, побачив, переміг.

– Лисичко, не кисни, – наречений помічає зміну в моєму настрої. – У нас за планом ще одна локація для фотографування, потім поїдемо до ресторану, а звідти я тебе вкраду.

Вибираємось з машини та трохи відстаємо від фотографа та його почту.

– Мені здається, що ти не зовсім розумієш, що означає “вкрасти наречену”, – наважуюсь на пояснення. – Зазвичай це робить не наречений, а хтось інший, а згодом вимагає в нареченого викуп. Ти готовий розщедритися?

– А якщо я тебе вкраду і підішлю за викупом підставного злодія?

– Боже, тобі самому не смішно? На підставному весіллі підставний злодій…

 

Приємного читання!

 

Підписуйтесь на мою сторінку, щоб не пропустити новини!

 

 

Оригінал статті на Букнет: Новини: передплата на “Лисеня для депутата”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Бабиному Яру знаменитий художник створив символічний мурал

Художник Матвій Вайсберг завершив роботу над трьома монументальними панно з його «Дорожнього щоденника», які він малював під час війни. «Янгол ЗСУ», свічник та Тризуб, вписаний у Зірку Давида, розміщені

У школах штату Юта в США заборонили Біблію за «вульгарність і насильство»

Шкільний округ в американському штаті Юта вилучив Біблію з початкових шкіл за те, що вона містить «вульгарність і насильство». 
Це відбулося після скарги батьків на те, що в Біблії коро

Кембриджський університет відмовиться від терміна «англосакси»

Кембриджський університет вирішив відмовитися від терміна «англосакси» у своїй навчальній програмі в межах боротьби з расизмом і націоналізмом.
Відтепер на лекціях студентам пояснюють х

Одразу 2 збірки інтимної лікрики презентувала в Ужгороді Тетяна Мороляк

Усе те, що писала багато років у шухляду – нині відкрила для загалу і наче оголила душу, – каже ужгородка Тетяна Мороляк.

Мама трьох дітей та психологиня презентувала одразу дві збірки інтимної лірик

Сергій Жадан отримав відзнаку у Вельсі за музичну творчість

Сергій Жадан отримав відзнаку за музичну творчість на фестивалі Hay Festival у Вельсі. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.
«Дякую організаторам за підтримку України. Меда

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"