Новини: передплата на “Лисеня для депутата”

Новини: передплата на “Лисеня для депутата”

Новини: передплата на “Лисеня для депутата”

Шановні читачі! На мій роман 

відкрита передплата за мінімальною ціною Букнета.

Наразі опублікована приблизно третина книги. 

Завершення планується на початку лютого. 

Продовження 5-6 разів на тиждень о 8:00. Вихідний: неділя.

 

Анотація:

Віктор: Рішення балотуватися в депутати ухвалено, над створенням правильного іміджу працює команда професіоналів. Мені залишається лише у триденний термін знайти належну фіктивну сім’ю.

Олеся: Серед робочого дня до мене вдерся якийсь піжон із пропозицією від кандидата в депутати.

– Але чому саме я? У мене замовлення, я – кондитер, а не акторка!

– Бо всі знають, що він небайдужий до рудих. І дівчинка у вас відповідного віку. Придумаємо гарну лавсторі, і ви залишитеся не в збитку, – чоловік усміхається і повертає до мене екран смартфона з цифрами, від яких перехоплює подих.

 

 

Уривок 1

– О, а у вас все тихо-мирно? – Штейнберг повертається. – Я думав, ви тут все рознесете. Геть повний сервант посуду стоїть. Якось нудно з вами.

– Михайле, не починай… Краще відвези нашу гостю з термінаторкою додому. А я розпоряджуся, щоби тут прибрали, і відпочину. Інакше завтра буду як варений овоч, утомився як собака. Ось це все, – показує у бік Іринки, – для мене занадто.

– А як же ти збираєшся грати роль її батька, якщо вона тебе так дратує? – якийсь біс кусає мене за п’яту точку, і я вирішую потролити Віктора.

– Як? На заспокійливих! Михайле, запиши собі, нехай лікар призначить мені щось, бажано сильніше. Інакше, боюся, не впораюся з головною роллю у твоїй виставі.

І в це чудовисько я колись була закохана? 

 

 

Уривок 2

Свідок – дуже гарячий хлопець, від початку весілля не дає проходу Вірі, шокуючи натиском мою подругу-скромницю. Дивлюся на них і зненацька для себе починаю заздрити. Я б теж хотіла, щоб до мене залицялися, домагалися. Хочеться романтики, квітів, гарних слів. А не так, як у нас із Вітею вийшло: прийшов, побачив, переміг.

– Лисичко, не кисни, – наречений помічає зміну в моєму настрої. – У нас за планом ще одна локація для фотографування, потім поїдемо до ресторану, а звідти я тебе вкраду.

Вибираємось з машини та трохи відстаємо від фотографа та його почту.

– Мені здається, що ти не зовсім розумієш, що означає “вкрасти наречену”, – наважуюсь на пояснення. – Зазвичай це робить не наречений, а хтось інший, а згодом вимагає в нареченого викуп. Ти готовий розщедритися?

– А якщо я тебе вкраду і підішлю за викупом підставного злодія?

– Боже, тобі самому не смішно? На підставному весіллі підставний злодій…

 

Приємного читання!

 

Підписуйтесь на мою сторінку, щоб не пропустити новини!

 

 

Оригінал статті на Букнет: Новини: передплата на “Лисеня для депутата”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Остання знижка в передплаті!

Добрий день!

Сьогодні з гарною новиною – впродовж дня буде діяти знижка в 15% на книгу “Кохання тут зайве”. Остання знижка в передплаті, тому… для усіх, хто мав намір прочитати, чудова можливість придбати книгу

Українська мрія — вийде нова марка від Укрпошти

28 червня Укрпошта вводить в обіг нову поштову марку «Українська мрія». Про це повідомив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський в Telegram. 
Загальний тираж марки 3 млн. Її можн

У Баку обговорюють український та азербайджанський літературні процеси

В Азербайджанському Інституті теології під час заходу «Репрезентація азербайджанських цінностей в українських перекладах азербайджанської літератури» обговорили дослідження українсько-а

Тимофій Гаврилів. Чорний червень

сонмені снилися килимові бомбування росіїкраїни що смерть і розруху навколо сіємені снилося як росіяни плакали і благалищо вони не винні що вони не хотіли вони не зналия запитав хто ж тоді вдирався до

Нові обкладинки…

Шрифт, стиль, колір можна замінити за бажанням. 

1. Вільна. Ціна 40 грн

2. Вільна. Ціна 40 грн

3. Вільна. Ціна 20 грн

4. Вільна. Ціна 30 грн

5. Вільна + арт в подарунок. Ціна 30 грн

6. Вільна. Ціна 30 грн

Перейти до блогу

Нові автори

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Перейти до "Нові автори"