Новини: передплата на “Лисеня для депутата”

Новини: передплата на “Лисеня для депутата”

Новини: передплата на “Лисеня для депутата”

Шановні читачі! На мій роман 

відкрита передплата за мінімальною ціною Букнета.

Наразі опублікована приблизно третина книги. 

Завершення планується на початку лютого. 

Продовження 5-6 разів на тиждень о 8:00. Вихідний: неділя.

 

Анотація:

Віктор: Рішення балотуватися в депутати ухвалено, над створенням правильного іміджу працює команда професіоналів. Мені залишається лише у триденний термін знайти належну фіктивну сім’ю.

Олеся: Серед робочого дня до мене вдерся якийсь піжон із пропозицією від кандидата в депутати.

– Але чому саме я? У мене замовлення, я – кондитер, а не акторка!

– Бо всі знають, що він небайдужий до рудих. І дівчинка у вас відповідного віку. Придумаємо гарну лавсторі, і ви залишитеся не в збитку, – чоловік усміхається і повертає до мене екран смартфона з цифрами, від яких перехоплює подих.

 

 

Уривок 1

– О, а у вас все тихо-мирно? – Штейнберг повертається. – Я думав, ви тут все рознесете. Геть повний сервант посуду стоїть. Якось нудно з вами.

– Михайле, не починай… Краще відвези нашу гостю з термінаторкою додому. А я розпоряджуся, щоби тут прибрали, і відпочину. Інакше завтра буду як варений овоч, утомився як собака. Ось це все, – показує у бік Іринки, – для мене занадто.

– А як же ти збираєшся грати роль її батька, якщо вона тебе так дратує? – якийсь біс кусає мене за п’яту точку, і я вирішую потролити Віктора.

– Як? На заспокійливих! Михайле, запиши собі, нехай лікар призначить мені щось, бажано сильніше. Інакше, боюся, не впораюся з головною роллю у твоїй виставі.

І в це чудовисько я колись була закохана? 

 

 

Уривок 2

Свідок – дуже гарячий хлопець, від початку весілля не дає проходу Вірі, шокуючи натиском мою подругу-скромницю. Дивлюся на них і зненацька для себе починаю заздрити. Я б теж хотіла, щоб до мене залицялися, домагалися. Хочеться романтики, квітів, гарних слів. А не так, як у нас із Вітею вийшло: прийшов, побачив, переміг.

– Лисичко, не кисни, – наречений помічає зміну в моєму настрої. – У нас за планом ще одна локація для фотографування, потім поїдемо до ресторану, а звідти я тебе вкраду.

Вибираємось з машини та трохи відстаємо від фотографа та його почту.

– Мені здається, що ти не зовсім розумієш, що означає “вкрасти наречену”, – наважуюсь на пояснення. – Зазвичай це робить не наречений, а хтось інший, а згодом вимагає в нареченого викуп. Ти готовий розщедритися?

– А якщо я тебе вкраду і підішлю за викупом підставного злодія?

– Боже, тобі самому не смішно? На підставному весіллі підставний злодій…

 

Приємного читання!

 

Підписуйтесь на мою сторінку, щоб не пропустити новини!

 

 

Оригінал статті на Букнет: Новини: передплата на “Лисеня для депутата”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Проєкт Читомо і PEN «Слова і кулі» вийде друком у форматі книжки

В Україні виходить друком збірка інтерв’ю з українськими письменниками та журналістами, які стали військовими та волонтерами «Слова і кулі».
До видання увійдуть розмови з людьми, які «р

Створили петицію щодо усунення Булґакова з публічного простору

Громадські активісти закликали підтримати петицію щодо усунення Міхаїла Булґакова з публічного простору Києва. Про це йдеться у петиції на сайті Київської міської ради.
Автор петиції —

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"