Новини: передплата на “Лисеня для депутата”
![Новини: передплата на “Лисеня для депутата” Новини: передплата на “Лисеня для депутата”](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/dV99k1f1UlvhKuc1bwxdJl7RODpyZsEe.jpg)
Новини: передплата на “Лисеня для депутата”
Шановні читачі! На мій роман
відкрита передплата за мінімальною ціною Букнета.
Наразі опублікована приблизно третина книги.
Завершення планується на початку лютого.
Продовження 5-6 разів на тиждень о 8:00. Вихідний: неділя.
Анотація:
Віктор: Рішення балотуватися в депутати ухвалено, над створенням правильного іміджу працює команда професіоналів. Мені залишається лише у триденний термін знайти належну фіктивну сім’ю.
Олеся: Серед робочого дня до мене вдерся якийсь піжон із пропозицією від кандидата в депутати.
– Але чому саме я? У мене замовлення, я – кондитер, а не акторка!
– Бо всі знають, що він небайдужий до рудих. І дівчинка у вас відповідного віку. Придумаємо гарну лавсторі, і ви залишитеся не в збитку, – чоловік усміхається і повертає до мене екран смартфона з цифрами, від яких перехоплює подих.
Уривок 1
– О, а у вас все тихо-мирно? – Штейнберг повертається. – Я думав, ви тут все рознесете. Геть повний сервант посуду стоїть. Якось нудно з вами.
– Михайле, не починай… Краще відвези нашу гостю з термінаторкою додому. А я розпоряджуся, щоби тут прибрали, і відпочину. Інакше завтра буду як варений овоч, утомився як собака. Ось це все, – показує у бік Іринки, – для мене занадто.
– А як же ти збираєшся грати роль її батька, якщо вона тебе так дратує? – якийсь біс кусає мене за п’яту точку, і я вирішую потролити Віктора.
– Як? На заспокійливих! Михайле, запиши собі, нехай лікар призначить мені щось, бажано сильніше. Інакше, боюся, не впораюся з головною роллю у твоїй виставі.
І в це чудовисько я колись була закохана?
Уривок 2
Свідок – дуже гарячий хлопець, від початку весілля не дає проходу Вірі, шокуючи натиском мою подругу-скромницю. Дивлюся на них і зненацька для себе починаю заздрити. Я б теж хотіла, щоб до мене залицялися, домагалися. Хочеться романтики, квітів, гарних слів. А не так, як у нас із Вітею вийшло: прийшов, побачив, переміг.
– Лисичко, не кисни, – наречений помічає зміну в моєму настрої. – У нас за планом ще одна локація для фотографування, потім поїдемо до ресторану, а звідти я тебе вкраду.
Вибираємось з машини та трохи відстаємо від фотографа та його почту.
– Мені здається, що ти не зовсім розумієш, що означає “вкрасти наречену”, – наважуюсь на пояснення. – Зазвичай це робить не наречений, а хтось інший, а згодом вимагає в нареченого викуп. Ти готовий розщедритися?
– А якщо я тебе вкраду і підішлю за викупом підставного злодія?
– Боже, тобі самому не смішно? На підставному весіллі підставний злодій…
Приємного читання!
Підписуйтесь на мою сторінку, щоб не пропустити новини!
Оригінал статті на Букнет: Новини: передплата на “Лисеня для депутата”
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.