Новини від мене

Новини від мене

Новини від мене

Слава Україні, шановне панство, і доброї ночі всім, хто натрапив на цей блог.

І ще одне, про що мушу згадати. Я хотіла б радіти зараз, адже сьогодні книга перетнула позначку у більш ніж 550 000 переглядів, а у рейтингу ми з 149 місця за два дні піднялися на 40, але зважаючи на ситуацію в нашій країні, я не можу цього зробити так, як хотілось би. Єдине, що хочу, так це подякувати вам, читачі, за те, що обираєте мої книги та читаєте їх у такий нелегкий для нас усіх час. Я сподіваюся, що книги хоча б на трішки можуть відволікти вас від жорстокої реальності, тому стараюся дописувати діалоги у «Все одно ти будеш мій», щоби книга читалася довше і цікавіше. Можливо навіть подумаю над тим, щоби опублікувати декілька розділів нової книги «на пробу», в жанрі фентезі (це зовсім новий напрям для мене), яку я почала писати незадовго до війни. Проте, поки що мій основний фокус – це закінчення редакції, волонтерство і захист курсової. А там уже, як вийде. На жаль, після того, як почалася повномасштабна війна, я перестала думати наперед.

Щиро сподіваюся на те, що кожен із вас зараз у безпечному місці.
Ми обов’язково переможемо. Це лише питання часу.

Люблю вас. Завжди ваша Джейн Лоурен.

P.S. Якраз поки перечитувала цей текст, увімкнулася сирена. Тому викладаю цей блог – і в укриття 🙁 
Ніби знак, щоби я попередила вас про те, щоби ви не нехтували повітряними тривогами. Бережіть себе.

Оригінал статті на Букнет: Новини від мене

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Букерівська премія обрала назву для своєї статуетки

Букерівська премія оголосила результати відкритого голосування, під час якого обирали ім’я для її статуетки. Про це йдеться на сайті The Booker Prize.
 
До короткого списку імен увійшли

ТНМК записали трек на вірш Кіплінга у перекладі Стуса, щоб зібрати на дрон

Гурт ТНМК презентував новий кліп та композицію «Коли», створену на слова поезії “If” Редьярда Кіплінга у перекладі Василя Стуса.
 
За словами одного з лідерів гурту Олександра (Фоззі) С

Конкурс Best Book Design from all over the World оголосив переможців

Конкурс книжкового дизайну Best Book Design from all over the World оголосив переможців 2023 року. Про це повідомляється на сайті фонду Stiftung Buchkunst, його організатора.
 
Головний

У боях під Бахмутом загинув культуролог і перекладач Євген Гулевич

У боях під Бахмутом 31 грудня 2022 року загинув редактор, перекладач та магістр культурології Євген Гулевич, якого донині вважали зниклим безвісти. Про це на своїй фейсбук-сторінці пові

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"