Новина та нова обкладинка від Дар’ї Новицької!

Новина та нова обкладинка від Дар’ї Новицької!

Новина та нова обкладинка від Дар’ї Новицької!

Усім доброї ночі, хто спить і хто ще куняє з одним відкритим оком. Ахахах… Жартую! У мене для вас новинка, але вона буде після моєї відпустки. Ну як відпустки. Поїду собі до бабусі. Ех… Цього разу не потраплю до Львова. Що ж поробиш? Обійдуся! Але я не сумую. Попрошу свого брата, щоб запріг свого залізного коня та звозив мене на Синевир. Отакі от у мене будуть Карпати. Щось я трішки не туди зайшла. Так от… Новинка! 

Анотація:

Аделаїда – Ада! Адам – Ад. – Такі схожі імена. Але такі різні характери.

Чи зможе Ада протистояти владному Аду? Чи зможе Ад задавити сильний характер Ади? І які будуть у них стосунки після підписання контракту? Як тендітна дівчина зможе змінити свого диявола? Чи зможуть вони покохати один одного? 

Вона його фальшива наречена. В якої в житті почались проблеми. Він, як хороший чоловік взявся їй допомагати. Знала б тоді Аделаїда, якою ціною обернеться їй така допомога. Вжитті б не погодилася…

 

Йой… Я тут не похвалилась, що й цю неймовірну красу створила наша чарівниця Дар’я Новицька! 

Чекайте мої милі. Уже зовсім скоро. 

Ай… Ну ще лишу вам уривочок, для насолоди. Як бачите, у мене сьогодні грайливий настрій. 

Уривок: 

Коли вода охолонула і я почала порядком так мерзнути. Тоді, я все ж наважилась вилізти з ванної й огорнутись рушником. Коли зрозуміла, що не  взяла з собою змінного одягу, а старий був такий брудний, що огидно було навіть дивитися, я ледь не вила в ванній. Але що ж поробиш? Бодай його!

Довелося мені виходити тільки в одному рушнику. У квартирі ж тільки старенька. Тому, чого боятися?

Ох, як же я в той момент помилялася. Коли врізалася в якусь тверду постать своїм майже оголеним тілом.  І впала прямісінько на підлогу. Та ще й рушник, який був на мені, впав тому незнайомцю до ніг.

Я лежала на підлозі повністю оголена та присоромлена. Ще й тремтіла від сорому, мов те мокре цуценя. Навіть не наважилась підняти голови. 

— Нічогенько так привіз бабуні ліків. – Сміючись вимовив той незнайомець.  

______________________________________________________________________________

Ну ось такий уривочок. Чекайте мої чорнобриві)) 

Вічно ваша Марі! 

Оригінал статті на Букнет: Новина та нова обкладинка від Дар’ї Новицької!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"