Новина про підвищення ціни на “Вартових”

Новина про підвищення ціни на “Вартових”

Новина про підвищення ціни на “Вартових”

Шановні читачі, наступний тиждень останній, коли книгу «Вартові Міста Каштанів» можна придбати за найменшою ціною – 30 грн. На наступних вихідних ціна на передплату підвищиться.

В історії є:

# міфологія

# дружба та кохання

# таємниці та інтриги

__________________________

Уривок:

Коли Яра вийшла з під’їзду, Дар вже чекав її біля мотоцикла.

– Все гаразд? – запитав він, побачивши напружене обличчя Ярини.

Та не поспішала відповідати. Чи варто їй розповідати хвостатому про візит перелесника? Вона не хотіла обманювати Дара.

«Він використає вас, а потім ви втратите для нього будь-яке значення».

Яра стиснула губи. Хіба вона не цього хотіла? Щоб Дар її використав і піймав Невтішну? Так чому зараз ті слова осіли в душі, як гидкий мул?

Від усіх цих думок, а ще гірше, від незрозумілих почуттів, що заплуталися всередині неї тугим вузлом, вона почувалася загубленою кішкою в чужому місті.

Перелесник сказав, що вона не бачить справжньої ситуації. І це чомусь її дратувало найбільше. Цей демон вирішив, що вона осліпла від кохання. Ще чого!

– Все гаразд, – сказала Яра, мило усміхаючись. І поки Дар не встиг поставити нові запитання, сіла позаду нього на мотоцикл. – Вперед!

– Ти не запитаєш, куди ми поїдемо? – обернувся до неї Дар.

– Головне, щоб це стосувалося нашої справи, – заявила Ярина.

Хвостатий дещо здивовано повів бровою, однак відвернуся. Вони виїхали із двору.

Роздивляючись, як повз проносяться нічні вулиці міста, Ярина намагалася привести думки до ладу. Вона справді вперше в житті вчинила так нерозважливо. Однак це зовсім не означає, що вона втратила голову саме від кохання. Хто-хто, а Яра знає, яке це шкідливе почуття.

«А чим ти зараз відрізняєшся від матері?» – іронічно запитав внутрішній голос.

Вона ж теж довірила незнайомцю майже все, що має…

Оригінал статті на Букнет: Новина про підвищення ціни на “Вартових”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Чеська книжкова виставка «Світ книги»: Зобов’язуємося підтримувати українську літературу

Міжнародна книжкова виставка «Світ книги» висловила співчуття щодо обстрілу друкарні Factor Druk у Харкові. Заяву опублікували на її фейсбук-сторінці.

«Ми добре знаємо, наскільки важливими для наших

В Україні започаткували видавництво Kovyla Publishing

В Україні заснували видавництво англомовних електронних книжок про Україну – Kovyla Publishing. Про це Читомо повідомили засновники видавництва.
Запустила Kovyla Publishing команда, яка

В Україні запустили бібліотеку електронних книжок англійською

Український застосунок для читання Librarius спільно із Мінцифрою запустили онлайн-бібліотеку англійською мовою FutuLib. Про це Читомо повідомили у Librarius.
Застосунок розробили спіль

Дублінська літературна премія оголосила лавреатів 2024 року

Румунський письменник Мірча Картереску та американський перекладач Шон Коттер стали переможцями Дублінської літературної премії 2024 року за роман «Соленоїд». Про це повідомили на сайті

Видавці ЄС: Розширюємо співпрацю з українськими колегами

Федерація європейських видавців висловила співчуття щодо обстрілу друкарні Factor Druk 23 травня у Харкові. Про це повідомили на сайті федерації.
Федерація європейських видавців вислови

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"