Новий шрифт Mavka Font допомагає українським парамедикам

Новий шрифт Mavka Font допомагає українським парамедикам

Дизайнер Андрій Шевченко створив шрифт під назвою Mavka Font, кошти за використання якого передаватимуть українським парамедикам. Про це повідомив адміністратор групи «Щедрик: шрифтова поміч» Віктор Харук на своїй сторінці у фейсбуці.

 

Шрифт має українську та англійську абетки та мінімальний необхідний набір допоміжних ґліфів, але при потребі можна замовити розширення ґарнітури у будь-який бік: за жирністю, нахилом, шириною, абетковим та мовним складом, стилем тощо.

 

«Шрифт, за створенням якого мої читачі з такою жвавою підтримкою спостерігали, готовий та доступний до ужитку. Найважче завдання — пошук гарного імені — була традиційно полишена насамкінець. І от: дитяче, казкове, легке в написанні що кирилицею, що латинкою слово, та ще й повʼязане з Госпітальєрами знайдено! Шрифт Мавка, зустрічаймо й допомагаймо парамедикам, які допомагають нашим!», — наголосив Андрій Шевченко.

 

Кошти передадуть парамедикині добровольчого медичного батальйону «Госпітальєри» Олені Герасим’юк (4149629301181756  ПриватБанк) та начальниці штабу «Госпітальєрів» Ганні Федянович (5353050014541749 Банк Південний).

 

 

За словами Харука, Mavka Font — пластичний взірець української перехідної антикви [вид латинського друкарського шрифту з вертикально оформленим накресленням]. «Перехідна антиква — універсальний стиль, що поєднує жвавість та певну каліграфічність ренесанс-антикви з друкарською технічністю та впорядкованістю класицистичної нової антикви, та завдяки цьому має широке універсальне застосування від боді-тексту до реклами, логотипів тощо», — зазначив він.

 

Андрій Шевченко — український шрифтовий дизайнер. Випускає шрифти з 2005-го року. Був членом журі міжнародного конкурсу «New Cyrillic 2012» та студентського конкурсу Pangram-2017. У травні 2017-го року ініціював шрифтове свято «Букви й хвилі» за участю українських шрифтарів Андрія Константинова, Олега Ліщука, Кирила Ткачова та Євгена Садка.

 

Нагадаємо, Андрій Шевченко не вперше розробляє шрифти, щоб допомогти Україні наблизити допомогу. Так для безкоштовного використання доступний його шрифт Mariupol. 

 

 

Чільне зображення: Андрій Шевченко

Оригінал статті на Suspilne: Новий шрифт Mavka Font допомагає українським парамедикам

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Продовження попаданки!

Усім привіт! 

Оновлення книги Академія дружин драконів вже на сайті! 

 

                        Запрошую до прочитання 

поціновувачів фентезі,

Досьє на персонажа

Ім’я: Белла

Фамілія: Франкс

Рід: Франкс

Країна: Україна (перебування в цей момент)

Вік: 16

Ріст: 165 см

Характер: хитра; весела; вигадлива.

Родичі: Ян Косориконіг – зведений брат ; Ольга Косориконіг – опікун.

Сильні

Не варто проходити повз)

Ваша підтримка дуже важлива для мене)Підтримайте мене та цю книгу)І деякий подарунок для вас)

Няня по зальоту

Оце я потрапила! Так, саме такі думки завітали до мене в голову, коли я дізналася, що мені доведеться підміняти

Я теж хочу собі принца!

Привіт всім) Останнім часом мене тягне на історії про королівства)) Як тільки я дочитала до останньої випущеної глави книжку Юліанни “Та єдина, яку він шукав”, то одразу почала шерстити букнет на ще щось подібної тематики

Нова обкладинка та трішки перчику)

Слава Україні! 

Шановні читачі, хочу повідомити, що історія

“День студента”

отримала нову обкладинку! Ось так вона виглядає зараз)  

Також хочу поділитися враженнями про книгу, яку нещодавно почала

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"