Новий шрифт Mavka Font допомагає українським парамедикам

Новий шрифт Mavka Font допомагає українським парамедикам

Дизайнер Андрій Шевченко створив шрифт під назвою Mavka Font, кошти за використання якого передаватимуть українським парамедикам. Про це повідомив адміністратор групи «Щедрик: шрифтова поміч» Віктор Харук на своїй сторінці у фейсбуці.

 

Шрифт має українську та англійську абетки та мінімальний необхідний набір допоміжних ґліфів, але при потребі можна замовити розширення ґарнітури у будь-який бік: за жирністю, нахилом, шириною, абетковим та мовним складом, стилем тощо.

 

«Шрифт, за створенням якого мої читачі з такою жвавою підтримкою спостерігали, готовий та доступний до ужитку. Найважче завдання — пошук гарного імені — була традиційно полишена насамкінець. І от: дитяче, казкове, легке в написанні що кирилицею, що латинкою слово, та ще й повʼязане з Госпітальєрами знайдено! Шрифт Мавка, зустрічаймо й допомагаймо парамедикам, які допомагають нашим!», — наголосив Андрій Шевченко.

 

Кошти передадуть парамедикині добровольчого медичного батальйону «Госпітальєри» Олені Герасим’юк (4149629301181756  ПриватБанк) та начальниці штабу «Госпітальєрів» Ганні Федянович (5353050014541749 Банк Південний).

 

 

За словами Харука, Mavka Font — пластичний взірець української перехідної антикви [вид латинського друкарського шрифту з вертикально оформленим накресленням]. «Перехідна антиква — універсальний стиль, що поєднує жвавість та певну каліграфічність ренесанс-антикви з друкарською технічністю та впорядкованістю класицистичної нової антикви, та завдяки цьому має широке універсальне застосування від боді-тексту до реклами, логотипів тощо», — зазначив він.

 

Андрій Шевченко — український шрифтовий дизайнер. Випускає шрифти з 2005-го року. Був членом журі міжнародного конкурсу «New Cyrillic 2012» та студентського конкурсу Pangram-2017. У травні 2017-го року ініціював шрифтове свято «Букви й хвилі» за участю українських шрифтарів Андрія Константинова, Олега Ліщука, Кирила Ткачова та Євгена Садка.

 

Нагадаємо, Андрій Шевченко не вперше розробляє шрифти, щоб допомогти Україні наблизити допомогу. Так для безкоштовного використання доступний його шрифт Mariupol. 

 

 

Чільне зображення: Андрій Шевченко

Оригінал статті на Suspilne: Новий шрифт Mavka Font допомагає українським парамедикам

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Лондонський ярмарок назвав фіналістів премії International Excellence Awards-2023

Лондонський книжковий ярмарок оголосив фіналістів премії International Excellence Awards 2023 року. Про це повідомляється на офіційному сайті London Book Fair.
 
Премії International Ex

В Ужгороді показали виставу «Маріупольська драма» до річниці бомбардування росіянами театру…

Виставу «Маріупольська драма» зіграли в Ужгороді артисти Донецького академічного обласного драматичного театру міста Маріуполь. Зробили це до річниці бомбардування їхнього театру російськими військовими

Як розповідати історії: поради з книжки Крістофера Воґлера «Подорож письменника»

Крістофер Воґлер. Подорож письменника – ArtHuss, 2023 – 520 с.
 
Незабаром у видавництві ArtHuss вийде книжка «Подорож письменника», в основу якої лягли теорії міфолога Джозефа Кемпбелл

У США збирають гроші на купівлю будинку Джона Стейнбека

Американські книгорозповсюджувачі, письменники та читачі збирають кошти, щоб придбати літній будинок Джона Стейнбека, лауреата Нобелівської премії з літератури 1962 року, одного з класи

В росії поетів судитимуть за антивоєнні вірші: деталі

Наприкінці вересня минулого року, незабаром після оголошення в рф «часткової мобілізації», на Тріумфальній площі у москві пройшли «антимобілізаційні» «Маяковські читання». 

Кількох учасників поетично

Перейти до блогу

Нові автори

Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Перейти до "Нові автори"