Новий шрифт Mavka Font допомагає українським парамедикам

Новий шрифт Mavka Font допомагає українським парамедикам

Дизайнер Андрій Шевченко створив шрифт під назвою Mavka Font, кошти за використання якого передаватимуть українським парамедикам. Про це повідомив адміністратор групи «Щедрик: шрифтова поміч» Віктор Харук на своїй сторінці у фейсбуці.

 

Шрифт має українську та англійську абетки та мінімальний необхідний набір допоміжних ґліфів, але при потребі можна замовити розширення ґарнітури у будь-який бік: за жирністю, нахилом, шириною, абетковим та мовним складом, стилем тощо.

 

«Шрифт, за створенням якого мої читачі з такою жвавою підтримкою спостерігали, готовий та доступний до ужитку. Найважче завдання — пошук гарного імені — була традиційно полишена насамкінець. І от: дитяче, казкове, легке в написанні що кирилицею, що латинкою слово, та ще й повʼязане з Госпітальєрами знайдено! Шрифт Мавка, зустрічаймо й допомагаймо парамедикам, які допомагають нашим!», — наголосив Андрій Шевченко.

 

Кошти передадуть парамедикині добровольчого медичного батальйону «Госпітальєри» Олені Герасим’юк (4149629301181756  ПриватБанк) та начальниці штабу «Госпітальєрів» Ганні Федянович (5353050014541749 Банк Південний).

 

 

За словами Харука, Mavka Font — пластичний взірець української перехідної антикви [вид латинського друкарського шрифту з вертикально оформленим накресленням]. «Перехідна антиква — універсальний стиль, що поєднує жвавість та певну каліграфічність ренесанс-антикви з друкарською технічністю та впорядкованістю класицистичної нової антикви, та завдяки цьому має широке універсальне застосування від боді-тексту до реклами, логотипів тощо», — зазначив він.

 

Андрій Шевченко — український шрифтовий дизайнер. Випускає шрифти з 2005-го року. Був членом журі міжнародного конкурсу «New Cyrillic 2012» та студентського конкурсу Pangram-2017. У травні 2017-го року ініціював шрифтове свято «Букви й хвилі» за участю українських шрифтарів Андрія Константинова, Олега Ліщука, Кирила Ткачова та Євгена Садка.

 

Нагадаємо, Андрій Шевченко не вперше розробляє шрифти, щоб допомогти Україні наблизити допомогу. Так для безкоштовного використання доступний його шрифт Mariupol. 

 

 

Чільне зображення: Андрій Шевченко

Оригінал статті на Suspilne: Новий шрифт Mavka Font допомагає українським парамедикам

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Вінниці відкрилася виставка народної ікони «Великодні обереги Поділля»

У Вінницькому обласному художньому музеї відкрилася виставка народної ікони «Великодні обереги Поділля».

Про це музей повідомляє у фейсбуку, передає Укрінформ.

«Напередодні світлого Христова Воскр

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Українська фотокореспондентка стала переможницею World Press Photo

Всесвітньо відомий фотоконкурс World Press Photo оголосив світових лауреатів престижного конкурсу у 2024 році.

Як передає Укрінформ, список переможців опублікований на офіційному сайті конкурсу.

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"