Новий РоздІл!!!

Новий РоздІл!!!

Новий РоздІл!!!

11.11.2019. Останні нотатки 

 

Запрошую вас до продовження моторошної історії, про життя хлопця, який хотів буди звичайною людиною, але дещо не давало змоги бути таким.

— — —

Уривок, для ознайомлення нового Розділу:

 

Хлопців здивувало те, що, я щойно зробив. Вони, мабуть, сильно заплуталися в моїх діях. Але все розвивалося за моїм планом.

Дмитро піднявся на ноги через мить, як я закричав. Поглянув на мене, потім на Юру. В його очах відразу був помітний страх і невпевненість, мабуть, він тоді ставив собі запитання: навіщо підкорився моєму наказові.

Я почув шепотіння Степана: “Навіщо, ти це робиш? Облиш його!”

Звісно, не звернув увагу на його слова, я продовжував робити, те, що вважав за належне. Я махнув рукою до Дмитра, він простояв ще декілька секунд. Мабуть, вагався чи підходити. Тоді, я поглянув на Раїсу, вона вже була готова піти у дім і закрити двері з середини, щоб нас більше не бачити. Тому мені було потрібно прискорювати все. 

На дворі вже ніч, але, якщо постаратися, то можна розгледіти будь-що в далечині.

Степан підійшов до мене і, я відразу почав робити все, як і було заплановано в моїй голові.

​​​

Оригінал статті на Букнет: Новий РоздІл!!!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Побачив світ роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном»

Днями у видавництві «ІМЕКС-ЛТД» (Кропивницький)  вийшов роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном», який чекав видання 11 років. Майже стільки ж чекав і перший відгук на нього – коректора обласного літера

Українські бібліотеки списали понад 26 млн книжок

У 2022 році з бібліотек України списали 12 мільйонів 971 тисячу книжок, у 2023 — 13 мільйонів 165 тисяч. Про це Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого повідомила у відпов

Які письменники увійшли до списку «людей десятиліття» від NV

Медіа NV уклало перелік зі 100 українців, що з 2014-го визначають життя в країні та ведуть її вперед. Про це повідомили на сайті видання.
Перелік уклали за допомогою авторитетних експер

Українців закликають бойкотувати роздачу пропагандистських газет в окупації

На тимчасово окупованих територіях самопроголошена російська «влада» посилює поширення дезінформації серед місцевого населення. Про це повідомляє Центр національного спротиву.
За інформ

Пригоди із Зеленим Вовком: нова книжка для дітей Анастасії Шульги

Компанія уявних друзів в українському дитліті поповнюється новими персонажами, що не може не тішити. Адже уявний друг — це на 100% ідеальний компаньйон для будь-яких пригод, веселощів і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"