Новенька рекомендація

Новенька рекомендація

Новенька рекомендація

Доброго ранку усім!
Вчора (хоча правильніше було б сказати вже “сьогодні”) закінчила читати книгу, до якої в мене руки не доходили вже кілька місяців) – “Зірвати драконам відбір” Нідейли Нельте та Ерато Нуар. 

Отже, головна героїня – Анабель, котру прозвали Темною. Вже тисячу років вона змушена виконувати, як та золота рибка, примхи тих, хто прикличе її у цей світ. В інший час – вона в стазисі й життя проходить повз. Причиною таких поневірянь є прокляття трьох драконів, котрі прокляли дівчину, бо ж вона виявилася розумнішою за них. Чи варто питати, які почуття відчуває Ана до всіх представників цієї раси? От і я думаю – не варто. Тим паче, що щоразу повертаючись до життя, вона обов’язково капостить драконам. 

Цього разу її викликала одна з наречених на відборі, котра зажадала стати обраницею земного дракона. 
Отже, вудочку я закинула, а тепер про особисті враження)

Анабель – дуже цікава й нетипова героїня) Вона страшна у своїй силі, але й стишитися може, коли треба (ще б пак! Тисяча років досвіду!). Приємно, що вона вміє постояти за себе, проте не наїжачується щоразу, як з нею просто хтось заговорить (так, бували й такі твори). До того ж під час своїх пригод вона методично вивчає свій колишній замок, у якому за всі ці століття з’явилося чимало нашарувань, що дуже живо описано. Посмішку викликає й особистий звіринець дівчини, який вона збирає протягом усього твору)

Принц повітряних драконів Райнар викликає особливі почуття. Він – суцільна таємниця, як і сама Ана. Розумний, впертий, романтичний та…. в змозі визнати власні помилки. Раз у раз їхні сутички, палкі діалоги та не менш гарячі пригоди викликають хвилювання. 

Першість серед другорядних героїв в моєму серці зайняв лар Аалз (то щось на кшталт могутнього домовичка, але котрий виглядає то як велетенський павук, то як дуже волохата людина). Він наче ображений дідусь, до якого раптом завітали онуки – наче й попестити треба, але як допечуть – всім місця мало буде)

Отже, це все) А я вам сюди ще й картинку кину! Зухвала героїня та мужній герой, чом би й ні?

Оригінал статті на Букнет: Новенька рекомендація

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Новинка!!! Знижка!!! Подарунки!!!!!

Мої любі,у мене стартувала НОВИНКА!!!!

Мега гаряча!! Емоційна!! Буду дуже вдячна вам за вашу підтримку!!!!

Безневинна для Звіра

– Дівчина тепер моя! – Накриває мене своєю похмурою тінню.

– Прошу … не потрібно …, – намагаюся

У Львові вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

16 липня у Львові біля Меморіалу Героїв Небесної Сотні вшанували пам’ять семи учасників Революції Гідності, Героїв Небесної Сотні, мешканців Львівщини, які народилися у червні та липні. Про це повідомля

Блаженний лик

(мініатюра рукопису книги “Відлуння”)

Вже скоро… прочиняються двері минущого і зникає грань цьогосвітньої присутності. Поринаючи у води кришталевих озер, які сповнюють ключі-джерела дивини творення однієї душі

Анонс новинки – “Пограємо?”

Любі читачі,

хочу сказати, що завтра (точніше – вже сьогодні вночі) вийде моя нова книжечка – 

❤️ “Пограємо?” ❤️

Лишу вам трохи інформації, щоб ви змогли вже ознайомитися з нею:

 

 

Анотація:
Він

Новини та Новинка!

Всіх вітаю! Незабаром буде закінчення історії Марі та Дена! Так-так! Не Алекса, бо він показав своє справжнє обличчя! Іноді лиходії не такі, якими ми бачимо відразу!

“Все одно вона вже вважає мене лиходієм.

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"