Новенька рекомендація
![Новенька рекомендація Новенька рекомендація](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1611672335_1408407.jpg)
Новенька рекомендація
Доброго ранку усім!
Вчора (хоча правильніше було б сказати вже “сьогодні”) закінчила читати книгу, до якої в мене руки не доходили вже кілька місяців) – “Зірвати драконам відбір” Нідейли Нельте та Ерато Нуар.
Отже, головна героїня – Анабель, котру прозвали Темною. Вже тисячу років вона змушена виконувати, як та золота рибка, примхи тих, хто прикличе її у цей світ. В інший час – вона в стазисі й життя проходить повз. Причиною таких поневірянь є прокляття трьох драконів, котрі прокляли дівчину, бо ж вона виявилася розумнішою за них. Чи варто питати, які почуття відчуває Ана до всіх представників цієї раси? От і я думаю – не варто. Тим паче, що щоразу повертаючись до життя, вона обов’язково капостить драконам.
Цього разу її викликала одна з наречених на відборі, котра зажадала стати обраницею земного дракона.
Отже, вудочку я закинула, а тепер про особисті враження)
Анабель – дуже цікава й нетипова героїня) Вона страшна у своїй силі, але й стишитися може, коли треба (ще б пак! Тисяча років досвіду!). Приємно, що вона вміє постояти за себе, проте не наїжачується щоразу, як з нею просто хтось заговорить (так, бували й такі твори). До того ж під час своїх пригод вона методично вивчає свій колишній замок, у якому за всі ці століття з’явилося чимало нашарувань, що дуже живо описано. Посмішку викликає й особистий звіринець дівчини, який вона збирає протягом усього твору)
Принц повітряних драконів Райнар викликає особливі почуття. Він – суцільна таємниця, як і сама Ана. Розумний, впертий, романтичний та…. в змозі визнати власні помилки. Раз у раз їхні сутички, палкі діалоги та не менш гарячі пригоди викликають хвилювання.
Першість серед другорядних героїв в моєму серці зайняв лар Аалз (то щось на кшталт могутнього домовичка, але котрий виглядає то як велетенський павук, то як дуже волохата людина). Він наче ображений дідусь, до якого раптом завітали онуки – наче й попестити треба, але як допечуть – всім місця мало буде)
Отже, це все) А я вам сюди ще й картинку кину! Зухвала героїня та мужній герой, чом би й ні?
Оригінал статті на Букнет: Новенька рекомендація
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.