Новенька рекомендація

Новенька рекомендація

Новенька рекомендація

Доброго ранку усім!
Вчора (хоча правильніше було б сказати вже “сьогодні”) закінчила читати книгу, до якої в мене руки не доходили вже кілька місяців) – “Зірвати драконам відбір” Нідейли Нельте та Ерато Нуар. 

Отже, головна героїня – Анабель, котру прозвали Темною. Вже тисячу років вона змушена виконувати, як та золота рибка, примхи тих, хто прикличе її у цей світ. В інший час – вона в стазисі й життя проходить повз. Причиною таких поневірянь є прокляття трьох драконів, котрі прокляли дівчину, бо ж вона виявилася розумнішою за них. Чи варто питати, які почуття відчуває Ана до всіх представників цієї раси? От і я думаю – не варто. Тим паче, що щоразу повертаючись до життя, вона обов’язково капостить драконам. 

Цього разу її викликала одна з наречених на відборі, котра зажадала стати обраницею земного дракона. 
Отже, вудочку я закинула, а тепер про особисті враження)

Анабель – дуже цікава й нетипова героїня) Вона страшна у своїй силі, але й стишитися може, коли треба (ще б пак! Тисяча років досвіду!). Приємно, що вона вміє постояти за себе, проте не наїжачується щоразу, як з нею просто хтось заговорить (так, бували й такі твори). До того ж під час своїх пригод вона методично вивчає свій колишній замок, у якому за всі ці століття з’явилося чимало нашарувань, що дуже живо описано. Посмішку викликає й особистий звіринець дівчини, який вона збирає протягом усього твору)

Принц повітряних драконів Райнар викликає особливі почуття. Він – суцільна таємниця, як і сама Ана. Розумний, впертий, романтичний та…. в змозі визнати власні помилки. Раз у раз їхні сутички, палкі діалоги та не менш гарячі пригоди викликають хвилювання. 

Першість серед другорядних героїв в моєму серці зайняв лар Аалз (то щось на кшталт могутнього домовичка, але котрий виглядає то як велетенський павук, то як дуже волохата людина). Він наче ображений дідусь, до якого раптом завітали онуки – наче й попестити треба, але як допечуть – всім місця мало буде)

Отже, це все) А я вам сюди ще й картинку кину! Зухвала героїня та мужній герой, чом би й ні?

Оригінал статті на Букнет: Новенька рекомендація

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Як зміниться Osnovy Publishing, отримавши нових власників

Відтепер видавництвом Osnovy Publishing володітиме Українська школа політичних студій (УШПС).  Про це повідомили 14 червня на сайті школи.
Право власності на 100% частки в Osnovy Publis

В Україні започаткували видавничий проєкт ilostmylibrary

Галерея сучасного мистецтва в Івано-Франківську «Асортиментна кімната» запустила власний малотиражний видавничий проєкт ilostmylibrary, що видаватиме нішеву нонфікш-літературу англійськ

Конкурси воєнної поезії і короткої прози оголосили довгі списки

Конкурс воєнної короткої прози від видавництва «Білка» та конкурс воєнної поезії пам’яті Гліба Бабіча оголосили короткі списки 2023 року. Про це повідомила на своїй фейсбук-сторінці дир

Виходить книжка свідчень жінок про війну, які збирала Вікторія Амеліна

На початку 2025 року вийде друком книжка Вікторії Амеліної War & Justice Diary: Looking at Women Looking at War («Щоденник війни і правосуддя: Дивлячись на жінок, що дивляться на війну»

Вбивство священного оленя на Оболоні — про «Катананхе» Софії Андрухович

Після 800-сторінкової «Амадоки», що охоплювала величезні шматки історії української культури і яку завбачливо в іноземних перекладах розділяли на кілька томів, Софія Андрухович створила

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"