Нова історія чекає ваших вражень.

Нова історія чекає ваших вражень.

Нова історія чекає ваших вражень.

Привіт, любі мої натхненники!

Ой, щось мене понесло))) Не буду спойлерити, все дізнаєтеся в процесі читання! Чекаю в гості на своїй сторінці. Критику сприймаю адекватно, тож не скупіться))) але й занадто не судіть….

Анотація до книги “Не дитячі ігри” (назва клекабельна)

Світ інтернету бере гору над усім і все більше людей підкоряється йому. Тепер можна не тільки дивитися фільми та читати новини, але ще й заробляти не виходячи з дому. Тільки не завжди все йде гладко, як того хочеться.
І здавалося б, звичайне завдання з хорошою оплатою втягує тебе в гру, котру ти не в змозі вже покинути. Та чи справді все так просто, як здається на перший погляд?

І звісно пропоную оцінити обкладинку. Зізнаюся чесно, довелося над нею попітніти. Хотілося самій створити, адже це конкурс))) Окрема подяка Ані-Марії Еріш за підказки та поради по її створення!

Мирного неба! Тихої ночі! Нехай Бог оберігає вас і ваших рідних! Сподіваюся у вас все добре. Тримаймося, віримо в швидшу перемогу!

 

 

Оригінал статті на Букнет: Нова історія чекає ваших вражень.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Через військову агресію росії в Україні пошкоджені щонайменше 11% шкіл

Станом на січень 2023 року через російську військову агресію в Україні були пошкоджені 1259 шкіл, а 223 — повністю зруйновані. Про це свідчать результати дослідження «Війна та освіта. Я

Росіянам заборонили використовувати зображення Мумі-тролів

Фінська компанія Moomin Characters, яка володіє правами на твори письменниці Туве Янссон, більше не видає ліцензії на використання образів Мумі-тролів у росії. Про це повідомило російсь

Із романів Аґати Крісті вилучать образливі слова

З романів Аґати Крісті про Еркюля Пуаро й міс Марпл від видавництва HarperCollins приберуть «потенційно образливу лексику».
З текстів видалять посилання на етнічну приналежність героїв,

Павло Коробчук. Дихання та інші зміни 

Продовжуємо проєкт «Воєнний стан» – онлайн-антологію есеїв українських інтелектуалів та інтелектуалок про війну від Meridian Czernowitz. Сто авторів – у ста текстах – розкажуть про влас

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"